[ و روایت شده است که حضرتش روزى میان یاران خود نشسته بود . زنى زیبا بر آنان بگذشت و حاضران دیده بدو دوختند . پس فرمود : ] همانا دیدگان این نرینگان به شهوت نگران است و این نگریستن موجب هیجان . پس هر یک از شما به زنى نگرد که او را خوش آید با زن خویشش نزدیکى باید ، که او نیز زنى چون زن وى نماید . [ مردى از خوارج گفت خدا این کافر را بکشد چه نیک فقه داند . مردم براى کشتن او برخاستند ، امام فرمود : ] آرام باشید ، دشنام را دشنامى باید و یا بخشودن گناه شاید . [نهج البلاغه]
 
شنبه 98 آذر 30 , ساعت 8:39 صبح

 

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام 

حسن روحانی در روز اعلام توافق برجام گفت: "همه تحریم های مالی و بانکی و نفتی، در روز اجرای توافق، بالمرّه (یکجا) لغو می شود".
 
وقتی از واعظی رئیس دفتر روحانی، در 25 اسفند 97 سئوال شد که "آیا دولت پیش‌بینی می‌کرد آمریکا از برجام خارج شود؟" گفت: "پیش بینی این رفتار آمریکا را نداشتیم."

غربزدگی و ملاقاتهای مخفیانه روحانی در زمان حیات امام با سازمانهای جاسوسی اسرائیل و آمریکا، جای هیچ شبهه‌ای را باقی نگذاشته، که روحانی در برجام فریب نخورده، بلکه به وظایف و ماموریت دیکته شده از سوی کدخدای خود آمریکا، عمل کرده است!

ممکن است دوستان به نظر حقیر ایراد وارد نمایند، اما کدام ر ئیس جمهور احمق دنیا، بعد از یک شکست سنگین، منافقانه بدنبال توافق پسا برجامی، با ترامپ می‌گردد؟ در حالی که مذاکره مجدد را دیوانگی اعلان نموده؟!

پس روحانی فریب نخورده، بلکه با هوشمندی در حال تکمیل پازل شیطان بزرگ بر علیه جبهه مقاومت و نظام اسلامی است!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ