سفارش تبلیغ
صبا ویژن
روزى دو گونه است : روزیى که آن را جویى ، و روزیى که تو را جوید و اگر پى آن نروى راه به سوى تو پوید . پس اندوه سال خود را بر اندوه روز خویش منه که روزى هر روز تو را بس است . پس اگر آن سال در شمار عمر تو آید ، خداى بزرگ در فرداى هر روز آنچه قسمت تو فرموده عطا فرماید و اگر آن سال در شمار عمر تو نیست ، پس غم تو بر آنچه از آن تو نیست چیست ؟ و در آنچه روزى توست هیچ خواهنده بر تو پیشى نگیرد ، و هیچ غالبى بر تو چیره نشود ، و آنچه برایت مقدر شده تأخیر نپذیرد . [ این گفتار پیش از این در آنجا که سخن از این باب بود گذشت لیکن در اینجا روشن‏تر و گسترده‏تر است ، بدین رو بر قاعده‏اى که در آغاز کتاب نهادیم آن را از نو آوردیم . ] [نهج البلاغه]
 
دوشنبه 98 دی 23 , ساعت 4:19 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

پس از اعلان رسمی ستاد کل نیروهای مسلح کشورمان در رابطه با خطای فردی در سقوط هواپیمای مسافربری اوکراین، حسن روحانی با برخی از روسای کشورها، تماسهای تلفنی مشکوک برقرار کرده است!
حسن روحانی در مذاکره تلفنی، به نخست وزیر کانادا، می گوید: "آماده هر گونه همکاری با کانادا برای روشن شدن ابعاد قضیه سقوط هواپیمای اوکراینی هستیم." در حالی که کانادا رواط دیپلماتیک خود را با ایران قطع کرده است!
آیا هدف روحانی برای روشن شدن ابعاد سقوط هواپیما اوکراینی، توسط دشمنان انقلاب اسلامی، تصویب قطعنامه یا بیانیه ای بر علیه سپاه پاسداران در شورای امنیت سازمان ملل است؟!
وقتی روحانی در دوران دفاع مقدس، دشمن سپاه پاسداران بوده و در همان دوران، در فرانسه، بر علیه امام و جنگ، با مقامات اسراییلی جلسه سری برگزار کرده! و در زمان ریاست جمهوریش هم، سپاه را مسئول جلوگیری از اهداف آمریکا در ایران می داند.
پس روحانی در قضیه اشتباه فردی یک اپراتور در هوافضای سپاه، بدنبال انتقام و هموار کردن مسیر مذاکره موشکی با آمریکا است!
به این سخن مشاور ترامپ بعد از مذاکرات مشکوک تلفنی روحانی توجه نمایید که می گوید: «با حذف سلیمانی از میدان نبرد، احتمال اینکه بنشینیم با ایرانی‌ها به توافقی برسیم، به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. تصور می‌کنم که ایرانی‌ها دارند آرام می‌شوند.»
حسن روحانی فردی است که بالقوه انقلابی است، اما بالفعل، یک ضدانقلاب فاحش بر علیه نظام اسلامی، رهبری، شورای نگهبان، محور مقاومت و سپاه پاسداران است.

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ