تصویر ثابت

سفارش تبلیغ
صبا ویژن
قدرشناس شور و شعور مردم باشیم

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

سخنی با عزیزان منتخب منصوب به جریان انقلابی در مجلس یازدهم.

مدتها است که مردم عزیز کشورم، از مشکلات اقتصادی و عملکرد دولت روحانی و مجلس شورای اسلامی ناراضی‌اند و این نارضایتی در کنار افشاء مفاسد اقتصادی برخی از مدیران دولتی و نمایندگان مجلس، مضاعف گردیده است.

پاسخ هدایتگران و روشنگران مذهبی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور به نارضایتی مردم این بوده، که مشکلات اقتصادی از انقلاب نیست، بلکه از انتخاب است، فلذا اکثریت مردم این سخن را باور کرده و در انتخابات مجلس یازدهم، به کاندیداهای انقلابی، با طرح شعار حل مشکلات اقتصادی و مبارزه با مفاسد اقتصادی رأی دادند.

مردم به تکلیف خود در انتخابات مجلس یازدهم عمل کردند و حالا توپ در میدان منتخبان مردمی است، که وعده حل مشکلات اقتصادی را داده‌اند، لذا نباید لحظه‌‌ای از خدمت به مردم و انقلاب غفلت نمایند، زیرا آنان سرمایه جریان بزرگ انقلابی هستند، که مردم به آنان اعتماد کرده‌اند.

نمایندگان مجلس یازدهم باید بدانند، که زمینه ساز دولت اسلامی بر اساس "بیانیه گام دوم انقلاب‌اند، لذا اگر از این مهم غفلت نمایند و همانند اکثریت مجلس دهم، جاده صاف کن دولت ناکارآمد روحانی شوند، قطعا، امید و باور مردم را به بازی گرفته و به انقلاب اسلامی که در حال عبور از پیچ بزرگ تاریخی است، ضربه سختی وارد خواهند کرد.

والسلام

 


+نوشته شده در یکشنبه 98 اسفند 4ساعت ساعت 9:10 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر