سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و به فرزند خود حسن فرمود : ] کسى را به رزم خود مخواه و اگر تو را به رزم خواندند بپذیر ، چه آن که دیگرى را به رزم خواند ستمکار است ، و ستمکار شکست خورده و خوار . [نهج البلاغه]
 
دوشنبه 98 اسفند 5 , ساعت 9:27 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

چرا برخی از مسئولان لیبرال غیردولتی، دولتی سابق و فعلی کشور در روز انتخابات مجلس شورای اسلامی یازدهم، رأی خود را در حسینیه جماران به صندوق ریختند؟! چرا این افراد در نزدیکی محل کار یا منزل خود به مسجد، مدرسه و اداره‌ای برای رأی دادن نمی‌روند؟ چرا باید در جماران دیده شوند؟!

وقتی امام خمینی مخالف سرسخت لیبرالها جهت حضوردر مسئولیتهای مهم کشور بوده، چرا جماعت لیبرال برای رأی دادن به حسینیه جماران می‌روند؟! آیا به قصد تیمم و تبرک، و تجدید پیمان با آرمانهای حضرت روح الله به جماران می‌آیند و یا نیت شری در سر دارند؟

وقتی به تصاویر و خبرها نگاه می‌کنیم، نوعا لیبرالهای غربزده و مخالف سیره امام در جماران حضور پیدا کرده و رأی داده‌اند! ولذا نیت لیبرالها تجدید پیمان با آرمانهای حضرت روح الله نبوده! و قطعا اگر مرحوم سید احمدآقای خمینی زنده بود، شاهد حضور منافقانه لیبرالها در جماران نبودیم!

اسامی برخی از لیبرالهایی که در دوم اسفند 98 برای رأی دادن به حسینیه جماران آمدند، عبارت است از: ظریف، نوبخت، ابتکار، علی یونسی، محسن هاشمی رفسنجانی، سید محمد خاتمی، سلطانی فر، عارف، تابش

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ