سفارش تبلیغ
سرور مجازی
سرور مجازی
مردم دنیا در کار دنیا دو گونه‏اند : آن که براى دنیا کار کرد و دنیا او را از آخرتش بازداشت ، بر بازمانده‏اش از درویشى ترسان است و خود از دنیا بر خویشتن در امان . پس زندگانى خود را در سود دیگرى دربازد . و آن که در دنیا براى پس از دنیا کار کند ، پس بى آنکه کار کند بهره وى را از دنیا بسوى او تازد ، و هر دو نصیب را فراهم کرده و هر دو جهان را به دست آورده ، چنین کس را نزد خدا آبروست و هر چه از خدا خواهد از آن اوست . [نهج البلاغه]
 
جمعه 99 فروردین 8 , ساعت 8:49 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

بعد از شکست برجام، حسن روحانی مدام از حضور دولت سایه و محدودیت اختیارات رئیس جمهور شکایت می‌کرد!

با پیدا شدن سر و کله ویروس کرونا و مخفی شدن حسن روحانی در کاخ سعدآباد! رهبر معظم انقلاب، در روزهای پایانی 1سال 98 برای مدیریت و جلوگیری از اپیدمی شدن ویروس کرونا، دو فرمان 1-ریاست روحانی بر ستاد ملی مقابله با کرونا 2- تشکیل قرارگاه بهداشتی ستاد کل نیروهای مسلح را صادر فرمودند.

اما حسن روحانی هر دو فرمان را با قدرت وتو کرد! تا ویروس کرونا، جان بیش از 2 هزار نفر از مردم ایران را گرفت!

حسن روحانی بعد از دو هفته بازی کردن با جان مردم، در 6 فروردین 99 از درون دخمه کاخ سعدآباد گفت: «از فردا تا 16 فروردین با مسوولیت وزارت کشور محدودیت و سخت گیری‌هایی انجام میشود که مردم برای آنکه ضرورت حفاظت از زندگی آنهاست، آماده باشند. ممکن است برای سفرهای مردم مشکلاتی ایجاد کند و بوستان‌ها بسته شود.»

نتیجه اینکه روحانی، بسیار قدرتمند است، اما چرا می‌گویند، روحانی از اختیارات لازم برخوردار نیست؟!

بله رئیس جمهور ایران قدرت و اختیار دارد، اما اجازه اجراء دستورات آمریکا، اروپا و رژیم صهیونیستی، مبنی بر مذاکره و اجراء برجامهای موشکی و قدرت منطقه‌ای را ندارد!

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ