سفارش تبلیغ
صبا ویژن
به من نوری ببخش که در پرتوش میان مردم گام بردارم و در تاریکی ها بدان راه یابم و در شکّ و شبهه ها روشن شوم . [امام زین العابدین علیه السلام]
 
دوشنبه 99 فروردین 25 , ساعت 11:21 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

چندین روز است که شاهد ارسال برخی پیامهای ذلیلانه به اروپا هستیم!

با مطالعه برجام و پیوستهای آن درمی‌یابیم که برجام، یک توافق بین دو یا چند کشور و ایران نیست، بلکه حکم محکومیتی است، که رئیس جمهور و وزیر خارجه کشورمان آن را امضا و اجرا کره‌اند!

براساس برجام، درب تمام مراکز هسته‌ای ایران، بمدت 15 سال1 و در برخی موارد 25 سال به روی بازرسان آژانس بین المللی باز و آنان روزانه هزاران تصویر از مراکز هسته‌ای ایران، به مقر آژانس ارسال نمایند، تا بعد از گذشت 15 سال، ایران اجازه بهره‌برداری از 20 درصد توانمندی هسته‌ای سابق خود، داشته باشد!

متن برجام توسط کارشناسان آمریکائی نگارش شد و لذا هیچ منعی برای خروج کشورهای 5+1 به جز ایران، وجود ندارد! و ترامپ با همین سناریو، از برجام خارج، تحریمها را افزایش و سه کشور اروپایی را مأمور نگه داشتن ایران در برجام نمود!

با عنایت به موارد فوق، رئیس جمهور کشورمان در اوج بحران ویروس کرونا، چندین سیگنال ذلیلانه، مبنی بر ماندن در برجام، به اروپا ارسال نمود!، زیرا روحانی و ظریف بدون برجام، مردگان متعفنی هستند، که با بی‌حیایی، برای زنده کردن میت برجام، به هر رسوایی و ننگی تن می‌دهند!

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ