سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و به کسى که در محضر او أستغفر اللّه گفت ، فرمود : ] مادر بر تو بباید گریست مى‏دانى استغفار چیست ؟ استغفار درجت بلند رتبگان است و شش معنى براى آن است : نخست پشیمانى بر آنچه گذشت ، و دوم عزم بر ترک بازگشت ، و سوم آن که حقوق مردم را به آنان بپردازى چنانکه خدا را پاک دیدار کنى و خود را از گناه تهى سازى ، و چهارم اینکه حقّ هر واجبى را که ضایع ساخته‏اى ادا سازى و پنجم اینکه گوشتى را که از حرام روییده است ، با اندوهها آب کنى چندانکه پوست به استخوان چسبد و میان آن دو گوشتى تازه روید ، و ششم آن که درد طاعت را به تن بچشانى ، چنانکه شیرینى معصیت را بدان چشاندى آنگاه أستغفر اللّه گفتن توانى . [نهج البلاغه]
 
چهارشنبه 99 اردیبهشت 24 , ساعت 5:3 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

 در منطق دولت اعتدال حسن روحانی، وزارا، معاونین، مشاوران و مدیران به چند دسته تقسیم می‌شوند!

1-برخی وزرا و مدیران، اقداماتشان با اهداف باند زر و زور و تزویر ناسازگار است! لذا اینها جایی در دولت ندارند!1 مثل وزیر سابق آموزش پرورش که به جرم مخالفت با اجراء سند 2030 مجبور به استعفا شد! و یا عزل علی رحمانی، بخاطر عدم لابیگری با نمایندگان آذری زبان، برای رأی آوری وزارت بازرگانی!

2-برخی از وزرا و مدیران دولت روحانی، دچار لغزش و فساد امنیتی، سیاسی، اقتصادی و اخلاقی‌اند، اما با ارکان اصلی دولت هماهنگ‌اند! لذا همواره مورد حمایتند!

هرگاه وزیری در مسیر اهداف دولت و باند زر و زور و تزویر باشد، و از طریق نمایندگان مجلس، تهدید به رأی عدم اعتماد شود، بلافاصله به وزارتخانه یا پست مشاورتی و یا معاونت رئیس جمهور گمارده می‌شود! مثل علی ربیعی، شریعتمداری و رئیس سابق بانک مرکزی!

ملاک و معیار در گزینش مدیران و وزیران روحانی، صلاحیت علمی، اعتقادی و مدیریتی نیست، بلکه مهم، عیار نفاق، خیانت، فساد و حضور در فتنه‌ 88 است، نه حضور در جبهه!

رهبر معظم انقلاب، اکثر مشکلات کشور را بخاطر نگاه دولت به بیرون از مرزها و ضعف مدیریتی در درون مرز‌ها می‌دانند. اما جریان زر و زور و تزویر، اقتصاد مقاومتی و جهش تولید را برنتافته و همه تزویر خود را برای جلوگیری از اجراء دستورات رهبری، بکار می‌بندند!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ