سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و چون دهقانان انبار هنگام رفتن امام به شام او را دیدند ، براى وى پیاده شدند و پیشاپیش دویدند . فرمود : ] این چه کار بود که کردید ؟ [ گفتند : عادتى است که داریم و بدان امیران خود را بزرگ مى‏شماریم . فرمود : ] به خدا که امیران شما از این کار سودى نبردند ، و شما در دنیایتان خود را بدان به رنج مى‏افکنید و در آخرتتان بدبخت مى‏گردید . و چه زیانبار است رنجى که کیفر در پى آن است ، و چه سودمند است آسایشى که با آن از آتش امان است . [نهج البلاغه]
 
پنج شنبه 99 خرداد 29 , ساعت 12:34 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

اردشیر زاهدی در توصیه‌ای به مسئولان وزارت خارجه ایران نوشت:

«آمریکا می‌گوید دربهای دیپلماسی برای حل مشکلات 41 ساله رو به ایران باز است، به مجموعه وزارت خارجه ایران توصیه میکنم 1به آمریکا اعتماد نکنند، حاکمیت آمریکا در دوران فعلی پکیجی از حرامزاده‌های دروغگو است که ژنرال شجاع ایرانی را ترور کردند و حالا دم از مذاکره میزنند.»

عجب! اردشیر زاهدی فهمید، پس چرا روحانی و ظریف، بعد از برجام هم، نمی‌فهمند و آمریکا را کدخدای خود می‌دانند؟!

پاسخ: نرود میخ آهنین در سنگ! پس سخت است، فهماندن چیزی به کسی که منافعش در نفهمیدن آن است!

تاریخ غم‌بار 250 ساله ایران، ثابت کرده که لیبرالهای ایرانی تحصیل کرده در آمریکا و انگلیس، آموخته‌اند که عمله غربند! و لذا زاهدی آمریکا را شناخت و فهمید، اما روحانی و ظریف نشناختند و نفهمیدند!

دوستان عزیز؛ اسنتباط حقیر این است، که روحانی و ظریف می‌فهمند، اما نوکران کدخدا، عیار شرفشان پائین و همیشه ستون پنجم دشمن بوده‌اند!!!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ