سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دانش فرا گیرید ؛ چرا که در تنهایی، همدم و در غربت، همره و در خلوت، هم صحبت است [امام علی علیه السلام]
 
سه شنبه 99 تیر 10 , ساعت 1:14 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

برای پاسخ به سئوال فوق، باید تاریخ انقلاب اسلامی را ورق بزنیم، تا از رمز و راز پیروزی آگاه شویم، زیرا در دفاع مقدس زمانی پیروز شدیم، که حضرت روح الله، فرماندهی را از عنصر لیبرال و ستون پنجم دشمن، یعنی بنی صدر، بازستاند.

با عزل بنی صدر رئیس جمهور وقت از فرماندهی جنگ، بلافاصله رزمندگان ارتش، بسیج و سپاه از لاک پدافندی خارج و وارد عملیات آفندی شدند و لذا پیروزیهای پی در پی نصیب و در کمتر از یک سال، خرمشهر آزاد شد.

رهبر معظم انقلاب 3 خرداد سال 95 فرمودند: «بدانید در آینده، خرمشهرها در پیش است؛ البته نه در میدان جنگ نظامی، بلکه در میدانی که ویرانی‌های جنگ نظامی را ندارد و برعکس آبادانی نیز به‌دنبال دارد، اما از جنگ نظامی سخت‌تر است.»

رهبری معظم انقلاب وقتی بی توجهی لیبرالهای خزیده در قوای مجریه و مقننه را مشاهده کردند، در سال 97 به یکی از مصادیق خرمشهرها اشاره و فرمودند: «(امروز) اتاق جنگ اقتصادی با نظام جمهوری اسلامی، وزارت خزانه داری آمریکا است.» و سپس معظم له خطاب به فرماندهان اقتصاد مقاومتی و جنگ اقتصادی فرمودند: «من معتقد به قطع ارتباط با دنیا نیستم، اما تکیه به بیرون مرزها نیز غلط اندر غلط است.»

قریب 7 سال لیبرالها، با نگاه به بیرون و برای رضایت آمریکا، نانجیبانه گرای مواضع و موقعیت استحکامات جنگ اقتصادی، سیاسی، امنیتی، نظامی و فرهنگی کشور را به دشمن دادند و حتی رزمندگان جنگ اقتصادی را با توصیه شیطان بزرگ، خلع سلاح کردند! یعنی به ذخیره مهمات رزمندگان جنگ اقتصادی، شبیخون زدند! و بیش از 60 تن طلا و 18 میلیارد دلار را در اختیار رفقای غارتگر خود قرار دادند!

آری اگر در جنگ نظامی، بنی صدر را کنار زدیم و پیروز شدیم، امروز هم برای پیروزی در جنگ اقتصادی، باید بنی صدرها را از فرماندهی برکنار کرد، زیرا جماعت لیبرال در 240 سال گذشته، همواره پیاده نظام و ستون پنجم دشمن بوده و هستند! ولذا دو کار باید انجام شود:

اولا؛ نمایندگان مجلس یازدهم باید آستین بالا برنند و از توئیت‌بازی و نامه‌های بی حاصل دست بردارند و سئوال و استیضاح رئیس جمهور(تزویر کلید) را کلـــــــــــــــــــــــــید بزنند.

ثانیا؛ در این موقعیت خطیر، باید بصیر باشیم، تا جریان تزویر؛ وحدت ابوموسی اشعری را بجای عدالت علی علیه السلام به مردم قالب نکنند.

والسلام



لیست کل یادداشت های این وبلاگ