سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مردم از خدایى بترسید که اگر گفتید مى‏شنود و اگر در دل نهفتید مى‏داند . و بر مرگى پیشى گیرید که اگر از آن گریختید به شما مى‏رسد ، و اگر ایستادید شما را مى‏گیرد ، و اگر فراموشش کردید شما را به یاد مى‏آرد . [نهج البلاغه]
 
چهارشنبه 99 تیر 11 , ساعت 10:46 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

تحلیل گران سیاسی-اجتماعی معتقدند، گرانیهای افسار گسیخته، یک پروژه‌ی ضدامنیتی، با هدف طغیان و شورشهای اجتماعی و برافروختن "فتنه اقتصادی" است!

سوابق اکثر وزراء، معاونین، استانداران، مدیران، فرمانداران، بخشداران دولت اعتدال و حتی شخص رئیس جمهور، نشان می‌دهد، که بنیان دولت روحانی، بر اساس مبانی نظام اسلامی، یعنی پاکدستی، صداقت، تعهد و تخصص بنا نشده، بلکه از اصول مهم در تعیین و گزینش مدیران دولت، فعالیت در فتنه‌ها، تعهد به مکتب لیبرالیسم، همسویی با اشرافیت و هم افزایی با جریان زر و زور و تزویر بوده است! ولذا، هدف اصلی عدم نظارت بر قیمتها، "فتنه اقتصادی" است!

وقتی رئیس جمهور، رئیس دفتر، معاون اول و وزیر کشور، کنترل ویروس کرونا، و نظارت بر قیمت‌ها را رها کرده! ضدانقلاب به آتش‌افروزی‌ پرداخته، وزرات خارجه، جریان فتنه و انحراف، مذاکره با آمریکا را کلید زده!، اشعث‌ها و خوارج فاسد حوزه، علی را مقصر و به نامه‌پراکنی مشغول شده، قطعا فتنه‌ای بزرگتر از فتنه 88 و فتنه بنزینی حسن روحانی در سر دارند!

باید نمایندگان مجلس یازدهم، قوه قضائیه، نیروهای امنیتی و رسانه‌های انقلابی، عمارگونه وارد میدان شوند و با روشنگری و بصیرت افزایی، چشم فتنه را کور و اجازه ندهند، که دولت روحانی به نیابت از شیطان بزرگ و اپوزیسیون ضدانقلاب، آتش "فتنه اقتصادی" را برافروزد.

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ