سفارش تبلیغ
صبا ویژن
چون دنیا به کسى روى آرد ، نیکوییهاى دیگران را بدو به عاریت سپارد ، و چون بدو پشت نماید ، خوبیهاى او را برباید . [نهج البلاغه]
 
شنبه 99 تیر 21 , ساعت 9:45 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

چند روز قبل هیئت دولت، "تفامه نامه" و "سند همکاری" 25 ساله ایران با دولت چین را که در مراحل اولیه است، تصویب کرد. اما این تفاهم نامه، موجب نگرانی شبکه نفاق برانداز، فتنه‌گر، سلطنت طلب، اصلاح طلب. سلبریتی، مجاهدین خلق و اپوزیسیون خارج نشین و حتی آمریکا شد! چرا؟1

در بررسی جریان شناسی انقلاب، شاهدیم، هر گاه سطح تحریم آمریکا، بر علیه ملت و کشور ایران گسترش پیدا کرده، شبکه مذکور، بجای شعار مرگ بر آمریکا، در صورتی که میدان برایشان فراهم شده! شعار مرگ بر روسیه و چین سرداده اند! چرا؟!

شبکه نفاق، بر این باور است، اگر چین و روسیه در کنار تحریمهای آمریکا بر علیه ملت ایران قرار می‌گرفتند، کار انقلاب اسلامی تمام و انقلاب چهل سالگی خود را نمی‌دید!

این شبکه منافق باید پاسخ دهند: چرا به عمر برخی از بندهای برجام، که 10 ، 15 ، 20 ، 25 ساله و حتی تا ابد است، اعتراض نکرده و نگران نشدند؟! چون برجام توسط اربابشان آمریکا بر ایران تحمیل ولذا همگی خفه شدند! 

قطعا شکستن و بی‌اثر کردن تحریمهای آمریکا، توسط چین و روسیه، شبکه منافقین انقلاب را ناراحت کرده! زیرا این جماعت بی هویت، ستون پنجم آمریکا و اسرائیل بوده و هستند و لذا به آنها و آمریکا می‌گوییم، از این تفاهم نامه، ما عصبانی باشید و از این عصبانیت بمیرید.

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ