سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مردمى خدا را به امید بخشش پرستیدند ، این پرستش بازرگانان است ، و گروهى او را از روى ترس عبادت کردند و این عبادت بردگان است ، و گروهى وى را براى سپاس پرستیدند و این پرستش آزادگان است . [نهج البلاغه]
 
یکشنبه 99 مرداد 26 , ساعت 2:34 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی 25 مرداد 99 گفت: «برجام نیمه‌جان، رو به روی آمریکا ایستاد و آمریکا را شکست داد!»

در پاسخ به توهمات روحانی باید گفت:

اولا؛ برجام، میتی بیش نیست، زیرا اگر برجام، جان داشت، تحریمها را می‌شکست و آبروی روحانی و ظریف را حفظ می‌کرد!

ثانیا؛ شکست آمریکا در تصویب قطعنامه تحریم تسلیحاتی ایران، حاصل تلاش کشورهای چین و روسیه است.

ثالثا؛ آمریکا هنوز از مکانیسم ماشه در برجام استفاده نکرده و قادر به ستاندن جان کامل برجام است و ای کاش روحانی سکوت می‌کرد!

رابعا؛ سه کشور اروپایی یقین داشتند که چین و روسیه قطعنامه آمریکا را وتو خواهند کرد، لذا روغن ریخته را نذر امامزاده کرده و منتظر استفاده ترامپ از مکانیسم ماشه، آنهم بدون پرداخت هزینه هستند!

خامسا؛ ماموریت سه کشور اروپایی بعد از خروج ترامپ از برجام، نگه داشتن ایران در برجام است ولذا اگر قطعنامه ضدایرانی آمریکا تصویب ‌می‌شد، آنگاه حفظ برجام نیمه‌جان، بی‌عقلی و ایران ناچار به خروج از برجام بود.

حسن روحانی!، ترامپ، مکرون، آنگلا مرکل و بوریس جانسون، می‌دانند که برجام بخشی از اقتدار ملی و بین المللی ایران را شکسته ولذا اجازه باز شدن قل و زنجیر برجام از پای ایران را نمی‌دهند! زیرا با خروج ایران از برجام، اقتدار انقلابی ایران آغاز و جریان لیبرال نفوذی در قدرت، به زباله‌دان ریخته خواهند شد.

نتیجه؛ اگر آمریکا از مکانیسم ماشه در برجام استفاده و همه قطعنامه‌های سازمان ملل را مجددا فعال نماید، آنگاه سرنوشت حسن روحانی متوهم، بدتر از سرنوشت طبری و جاسوسان هسته‌ای و امنیتی می‌شود!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ