سفارش تبلیغ
سرور اختصاصی
سرور اختصاصی
بردبارى پرده‏اى است پوشان ، و خرد شمشیرى است برّان ، پس نقصانهاى خلقت را با بردبارى‏ات بپوشان ، و با خرد خویش هوایت را بمیران . [نهج البلاغه]
 
جمعه 99 شهریور 28 , ساعت 1:5 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

در بین رؤسای جمهور بعد از انقلاب اسلامی، حسن روحانی تنها رئیس جمهوری است، که معمولا دروغ می‌گوید!

چند نمونه از دروغهال روحانی عبارتند: وعده 100 روزه حل مشکلات اقتصادی! چرخیدن سانتریفیوژها و چرخ اقتصاد مردم! برجام را خدا آورد! لغو همه تحریمها! گشایش اقتصادی! و...

بخشی زیادی از تورم، گرانی و بحران اقتصادی، حاصل دروغهای روحانی و تیم همراه اوست!1

همانگونه که استراتژیستها دارای اتاق فکر هستند، دولت روحانی هم اتاق جعل دروغ دارد! تیمی که سابقا در مرکز استرتژیک مجمع تشخیص مصلحت با روحانی بوده، امروز در پستهای مهم و حساس کشور، مسئولیت اتاق جعل دروغ را هم بعهده دارند!

امروز سرمایه‌داران و گرانفروشان زلو صفت، با پژواک دروغهای رئیس جمهورمان هماهنگ هستند،یعنی وقتی حسن روحانی وعده گشایش اقتصادی داد، بلافاصله آهنگ افزایش قیمت دلار آغاز شد! وقتی گفت؛ من هم صبح جمعه متوجه افزایش قیمت بنزین شدم، فتنه بنزینی آبانماه 98 کلید خورد!

امروز اتاق دروغ پراکنی دولت روحانی با عملیات نیروهای مستقر در اتاق فضای مجازی کشور،(آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فیروزآبادی دبیر فضای مجازی) اعتماد و امید مردم را مورد حمله نانجیبانه قرار داده‌اند!

چرچیل در جمله می‌گوید :گاهی برای نابودی یک کشور نیازی به جنگ نیست، کافی‌ست جای افراد آگاه و برجسته آن کشور را با تعدادى سیاستمدار نادان و احمق عوض کنید!!

البته مسئولین اتاق جعل دروغهای روحانی، احمق نیستند، بلکه ستون پنجم شیطان بزرگ، در تخریب امید و اعتماد مردم هستند!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ