سفارش تبلیغ
واحد طراحی
واحد طراحی
هرکه پس از نیک آزمودن، برادری برگیرد، مصاحبتش می پاید و دوستی اش استوار می گردد . [امام علی علیه السلام]
 
شنبه 99 مهر 26 , ساعت 10:24 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور در 20 فروردین 97 بعد از جلسه فوق العاده ستاد اقتصادی دولت برای مدیریت بازار ارز اعلام کرد؛ «از روز سه شنبه 21 فروردین 1397 نرخ دلار برای تمام فعالان اقتصادی و برای رفع همه نیاز‌های قانونی، نیاز‌های مسافران، دانشجویان و محققان 4200 تومان خواهد بود.»

حالا بیش از 2 سال از مصاحبه ننگین حراج 18 میلیارد دلار از خزانه کشور گذشته! و دلار آمریکا با سرعت سرسام آوری مشغول سرقت دین، انقلاب و سفره مردم است و حسن روحانی، با تحریف صلح امام حسن مجتبی علیه السلام، در حال معاشقه با ترامپ است!

وقتی کشور در شرایط جنگ اقتصادی با آمریکا است، سپردن تعیین نرخ ارز، یا همان سلاح جنگ امروز، به تروریستهای اقتصادی، احمقانه و خائنانه است، هر چند که هزینه تبلیغات انتخاباتی حسن روحانی را در سال 96 تأمین کرده باشند!

آیا حسن روحانی عمدا سلاح تعیین نرخ دلار آمریکا را در شرایط جنگ اقتصادی به سرمایه‌داران سپرده است؟! چرا باید دیون حرام تروریستهای اقتصادی از محل تاراج 18 میلیارد دلار از خزانه کشور پرداخت شود؟!

در شروع جنگ تحمیلی صدام، بنی‌صدر از دادن سلاح به نیروهای انقلاب برای مقابه دشمن جلوگیری می‌کرد! ولذا شرایط جنگ اقتصادی امروز، بسیار شبیه روزهای آغاز جنگ در سال 59 است! زیرا سلاح تعیین نرخ دلار، در اختیار تروریستهای اقتصادی هماهنگ با روحانی و آمریکا است!

مقام معظم رهبری 10 مرداد 99 فرمودند: «گرانی ارز دلایل سیاسی، امنیتی دارد، تا دلایل اقتصادی» اما نیروهای امنیتی تا به امروز امر رهبری را اجابت نکردند! لذا از نمایندگان انقلابی مجلس انتظار است، تا سلاح جنگ اقتصادی را با طرحی دقیق، از دست تروریستهای اقتصادی خارج و در اختیار نیروهای انقلابی قرار دهند.

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ