سفارش تبلیغ
صبا ویژن
هیچ مال از خرد سودمندتر نیست ، و هیچ تنهایى ترسناکتر از خود پسندیدن ، و هیچ خرد چون تدبیر اندیشیدن ، و هیچ بزرگوارى چون پرهیزگارى ، و هیچ همنشین چون خوى نیکو ، و هیچ میراث چون فرهیخته شدن ، و هیچ راهبر چون با عنایت خدا همراه بودن ، و هیچ سوداگرى چون کردار نیک ورزیدن ، و هیچ سود چون ثواب اندوختن ، و هیچ پارسایى چون باز ایستادن هنگام ندانستن احکام ، و هیچ زهد چون نخواستن حرام ، و هیچ دانش چون به تفکر پرداختن ، و هیچ عبادت چون واجبها را ادا ساختن ، و هیچ ایمان چون آزرم و شکیبایى و هیچ حسب چون فروتنى ، و هیچ شرف چون دانایى ، و هیچ عزت چون بردبار بودن ، و هیچ پشتیبان استوارتر از رأى زدن . [نهج البلاغه]
 
جمعه 99 آبان 2 , ساعت 2:20 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

چندی قبل رهبر معظم انقلاب، رمز شکست تحریمها را در شکست جریان تحریف دانستند، اما چرا صدا و سیمای جمهوری اسلامی به آن نپرداخت؟! مگر صدا و سیما به تصرف جریان تحریف درآمده؟!

وقتی صدا و سیما از کنار این راهبرد مهم می‌گذرد، برای ملت ایران چه راهکاری برای شکست جریان تحریف و تحریم می‌ماند! زیرا حسن روحانی بعنوان مقصر اصلی بحران اقتصادی، یک‌روز بحث جنگ اقتصادی را بهانه می‌کند و روز دیگر به تحریف صلح امام حسن علیه السلام و طرح مذاکره مجدد با کدخدایش آمریکا می‌پردازد!

عجیب است! وقتی مردم به حسن روحانی می‌گویند؛ چرا سفره ما را کوچک و وضیعت اقتصادی را سامان نمی‌دهی؟ می‌گوید: "مشکل در واشنگتن دی سی است! و ما در جنگ اقتصادی قرار داریم"!

وقتی مردم از او می‌پرسند؛ پس چرا نمی‌جنگی؟ می‌گوید: "اکثریت مردم صلح و مذاکره می‌خواهند"!

انگلیس و آمریکا، چه موجودات عجیبی با تفکر اسلام رحمانی برایمان پرورانده‌اند! زیرا هنرمندانه رأی مردم را می‌دزدند و سپس در جایگاه دولت ایران، دشمن ایران می‌شوند!

رهبر معظم انقلاب فرمودند: «اگر جریان تحریف شکست بخورد، جریان تحریم هم شکست خواهد خورد»

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ