سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مرد را سرزنش نکنند که چرا حق خود را دیر درخواست نمود ، بلکه او را عیب کنند که دست بدانچه از آن او نیست گشود . [نهج البلاغه]
 
سه شنبه 99 آبان 20 , ساعت 1:1 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

معاون سازمان تعزیرات حکومتی گفت: «بعضاً دیده می‌شود که فروشندگان با همکاری و زد و بند با شرکت بسته بندی کننده و یا تولید کننده، قیمت روی کالا را بالاتر ثبت می‌کند، که بعداً برای اعمال تخفیف‌های جذاب، آزادی عمل بیشتری داشته باشد.»

راستی شغل اصلی سازمان تعریرات چیست؟! مسئول جریمه کسبه، بخاطر گران‌فروشی به مردم .

آیا می‌دانید؛ مبالغی در ردیف بودجه کشور برای جرایم مختلف وجود دارد، که باید از جیب مردم تأمین شود؟!

آیا می‌دانید؛ مبلغی را که گران فروشان از مردم دزدانه دریافت کرده‌اند، با تلاش دلاور مردان تعزیرات حکومتی! از گرانفروشان دو برابر می‌گیرند و مستقیما به خزانه دولت روحانی می‌ریزند؟! و یک ریال آن به مردم برنمی‌گردد!

تعزیرات حکومتی هیچ نفعی برای مردم ندارد و متأسفانه تازه از خواب بیدار و متوجه تخفیف متقلبانه برخی تولید کنندگان، کارخانه‌های بسته بندی، فروشگاهها و هایپرها شده‌اند!

به نمایندگان انقلابی مجلس عرض می‌کنم، قانون تعزیرات حکومتی که توسط دولتها اجراء می‌شود، برای زمانی مناسب است، که رئیس جمهور و مدیران دولت، اسلامی، انقلابی و دیندار باشند، و گرنه آن قانون، ملعبه دست وزیری می‌شود، که دخترش الان در زندان است! پس قانون را فورا به نفع مردم اصلاح فرمایید.

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ