سفارش تبلیغ
صبا ویژن
در انتظار فرج باشید و از رحمت خدا نومید مشوید که محبوب ترینِ کارها نزد خداوند ـ عزّوجلّ ـ ، انتظارفرج است، تا وقتی که بنده مؤمن، بر آن مداومت ورزد . [امام علی علیه السلام]
 
یکشنبه 99 دی 28 , ساعت 5:12 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

خانم وندی شرمن، مذاکره کننده ارشددولت اوباما در مذاکرات هسته‌ای، از سوی جو بایدن، بعنوان معاون وزارت خارجه دولت آمریکا انتخاب و در خصوص مذاکره مجدد پیرامون برجام گفت: «برجام باید پایه‌ای برای توافقات دیگر باشد، شرایط کنونی مانند سال 2016 نیست! ما باید بر پایه برجام، به فعالیت‌های موشکی ایران، رفتارهای بدخواهانه منطقه‌ای و مسئله حقوق بشر بپردازیم»!

تازه ظریف و عراقچی با دمشان گردو می‌شکستند و آماده مذاکره با وندی شرمن می‌شدند! که سخنان جدید شرمن، عیار احمقی آن دو را ثابت و دوستی 20 ساله ظریف با بایدن را هوا و ترس و لرز بر جان حسن روحانی انداخت!

سخنان بی شرمانه وندی شرمن، خبر از آن می‌دهد که تیم مذاکره کننده ایران، بعنوان متهم در مذاکرات هسته‌ای حضور داشته و متن برجام و سخنان دستوری اخیر شرمن هم این نظریه را ثابت کرده که برجام، پایه‌ اصلی مذاکره پیرامون برجام موشکی و قدرت منطقه‌ای ایران بوده است!

البته سردار حاجی‌زاده فرمانده هوا فضای سپاه پاسداران 13 دی 97 در خصوص مذاکره پیرمون توان موشکی ایران گفت:«این توان موشکی قابل مذاکره نیست و غلط می‌کند کسی بخواهد در این زمین مذاکره کند.»

حضرت روح الله فرمودند «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند.» یحتمل، حسن روحانی و جواد ظریف غلطی بکنند!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ