سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و او را گفتند اگر در خانه مردى را به رویش بندند روزى او از کجا سوى او آید ؟ فرمود : ] از آنجا که مرگش بر وى در آید . [نهج البلاغه]
 
چهارشنبه 99 بهمن 1 , ساعت 9:47 صبح

 

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

سال گذشته به مناسبتی برای سخنرانی به دبیرستان شهدا هسته‌ای دعوت شدم.

از روی کنجکاوی، نام شهدای هسته‌ای(شهیدان؛ علی محمدی، شهریاری، احمدی روشن و رضایی نژاد) را بدون درج واژه شهید، با طرح داستان چگونگی تولید اورانیوم غنی شده 20 درصد توسط مجید شهریاری را برای ادامه فعالیت رأکتوذ 20 مگاواتی تهران برای دانش آموزان دو کلاس بر روی تخته نوشتم.

از دانش آموزان پرسیدم این افراد را می شناسید، پاسخ اکثر دانش1 آموزان به غیر از یک نفر، منفی بود! ظاهرا مدیر دبیرستان (با تفکر اسلام رحمانی)، عامدانه دانش آموزان را از نقش برجسته شهدای هسته‌ای بی اطلاع نگه داشته بود!

با شناختی که از دانش آموزان بدست آوردم، اسم جواد ظریف را در سمت دیگر تخته نوشتم و پرسیدم؛ آیا ایشان را می شناسید؟ پاسخ همگی مثبت بود.

سپس گفتم؛ آیا می دانید که طبق برجام، آقای ظریف امضا داده، که ایران هیچگاه اجازه تولید سوخت 20 درصد را ندارد؟ با تعجب گفتند؛ نه!

در ادامه پرسیدم؛ به نظر شما، ایران باید برای شهید مجید شهریاری تندیس بسازد یا جواد طریف؟ همگی گفتند: شهید شهریاری.

تعجب دانش آموزان موقعی زیاد شد، که فهمیدند، برای جواد ظریف، تندیس ساخته شده!

آری حسن روحانی با طرح اسلام رحمانی، در خیانتی آشکار، با واگذاری فضای مجازی ایران به بیگانگان، قشر عظیم دانش آموز و دانشجوی این مرز و بوم را از آنچه باید بدانند، در بی خبری افراطی نگه داشته است.

لازم به ذکر است که بالای درب ورودی دبیرستان، نام و تصاویر شهدا هسته‌ای وجود داشت.

فاعتبروا یا اولی الابصار لیست کل یادداشت های این وبلاگ