سفارش تبلیغ
صبا ویژن
پروردگارا! دستآورد روزه چیست؟ خداوند فرمود : روزه حکمت می آورد و حکمت، شناخت و شناخت، یقین . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله ـ در شب معراج ـ]
 
شنبه 99 اسفند 16 , ساعت 9:15 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

امام خامنه‌ای فرمودند: «کشور، امروز درگیر جنگ اقتصادی، امنیتی و بالاتر از همه جنگ فرهنگی است؛ این را اگر کسی نداند، خواب خواهد ماند.»

پس از حمله نظامی آمریکا به کشور عراق و تلفات بالای نیروهای نظامی آن کشور، سردمداران آمریکا به این نتیجه رسیدند، که بجای جنگ سخت، تمرکز اصلی خود را 1به جنگهای نیابتی و فرهنگی بگذارند.

جمهوری اسلامی ایران در عراق و سوریه، نیروهای جنگ نیابتی آمریکا را منهدم کرد، اما آمریکائیها در جنگ فرهنگی، زیرساختهای فرهنگی‌-اجتماعی ایران را با استفاده از ظرفیت فضای مجازی رها شده کشورمان مورد تهاجم ویرانگر قرار داده است.

مشکل اصلی نظام اسلامی در تقابل با جنگ فرهنگی_جتماعی، نفوذ نیروهای نیابتی دشمن در مسئولیتهای کلیدی فضای مجازی کشورمان می‌باشد! ولذا دشمنان نظام اسلامی با خیال آسوده، خانواده و بخصوص نقش زن و مادر را مورد هدف قرار داده‌اند.

در مبارزه با جنگ فرهنگی دشمن، رهبر معظم انقلاب می‌فرمایند: «هر کس که در راه روشنگریِ فکر مردم، تلاشی بکند، از انحرافی جلوگیری نماید و مانع سوءفهمی شود، از آن‌جا که در مقابله با دشمن است، تلاشش، جهاد نامیده می‌شود.»

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ