سفارش تبلیغ
صبا ویژن
بسا کس که با نیکویى بدو گرفتار گردیده است و بسا مغرور بدانکه گناهش پوشیده است ، و بسا کس که فریب خورد به سخن نیکویى که در باره او بر زبانها رود ، و خدا هیچ کس را نیازمود چون کسى که او را در زندگى مهلتى بود . [ و این گفتار پیش از این گذشت ، لیکن اینجا در آن زیادتى است سودمند . ] [نهج البلاغه]
 
دوشنبه 101 مهر 25 , ساعت 9:39 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

 

1-دو سال و نیم حبس برای خواننده‌ای در اسپانیا که باعث تحریک جوانان برای ایجاد آشوب شد!

2-مجلس ترکیه قانونی را تصویب کرد که براساس آن کاربران شبکه های اجتماعی و روزنامه نگاران چنانچه اطلاعات نادرست و گمراه کننده منتشر کنند با یک تا سه سال زندان مواجه خواهند شد.

حالا در ایران، مجلس و دولت انقلابی درمانده و عزا گرفته‌اند، که چگونه فضای مجازی رها شده در اختیار دشمن را پس بگیرند؟!!!

شاید لازم باشد، برخی نمایندگان مجلس شورای اسلامی را یک سفر علمی-تحقیقاتی به ترکیه و اسپانیا اعزام کنیم، شاید ذهن‌شان باز و جرأت قانونگذاری برای نجات فضای مجازی از دست دشمن پیدا کنند!

نکنه دولت و مجلس‌مان می‌ترسند که آمریکا ایران را به قطع اینترنت بین‌المللی تحریم کند؟!

وقتی فضای مجازی کشورمان، محل تاخت و تاز دشمنان خارجی و تحریف‌گران و دروغ پردازان داخلی شده و رهبری هم جهاد تبیین را فریضه فوری دانسته، پس مجلس و دولت معطل چه مانده‌اند؟

نکنه بازهم معطلید تا معلمان نفوذی و ضدانقلاب و مدیران باقی مانده از دولت خائن روحانی در مدارس، همچنان دانش آموزان بی‌گناه و فریب‌خورده را به حضور در کف خیابان تحریک و تشویق کنند و شما هم تماشاچی باشید؟!!!

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ