سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و گروهى او را پیش رویش ستودند ، فرمود : ] بار خدایا تو مرا از خودم بهتر مى‏شناسى و من خود را از آنان بیشتر مى‏شناسم . خدایا ما را بهتر از آن کن که مى‏پندارند و بیامرز از ما آنچه را که نمى‏دانند . [نهج البلاغه]
 
چهارشنبه 101 بهمن 26 , ساعت 8:39 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

 

عجیب بود که علی‌رغم فشارهای آمریکا و اروپا به ایران، قبل، بعد و سپس با خروج ترامپ از برجام، تحرک جدی از حسن روحانی برای کم اثر کردن تحریم‌ها در ارتباط گیری با دنیای شرق دیده نشد!

و حتی بلعکس نانجیبانه با اقدامات خود بدنبال کاهش روابط با چین و روسیه بود!

در چنین فضایی رهبری احساس خطر کردند و شخصاً‌ با اعزام نماینده ویژه به چین، وارد موضوع شدند، چرا که رهبری از اقدامات لجوجانه، خودسرانه و بر خلاف مصالح و منافع کشور توسط رئیس جمهور سابق در ارتباط با دنیای شرق مطلع بودند.

به هر حال سفر آیت‌الله رئیسی به چین و امضای 25 قرارداد مهم با آن کشور، دنیای غرب و بخصوص آمریکا را دچار نگرانی شدید کرده است.

چه بخواهیم و چه نخواهیم، آمریکا یک طرف جنگ روسیه با اوکراین است ولذا طعم تلخ برخی تجهیزات نظامی ایرانی را در جنگ اوکراین با گوشت و پوست و انهدام تجهیزات نظامی خود احساس کرده....

و حالا هم شاهد بی‌اثر کردن تحریم‌هایش در سفر تاریخی آیت‌الله رئیسی به چین، آنهم با پشتوانه 21 میلیون نفری مردم کشورمان در روز 22 بهمن و امضای چندین قرارداد‌ راهبردی ایران و چین است.

آری، عدالت قضایی این است که حسن روحانی بخاطر خیانت قطعی به مردم و کشور؛

در رابطه با عدم اجرای اقتصاد مقاومتی....

و تعطیلی 8 ساله سازمان فضایی....

و حراج میلیاردها دلار و سکه....

و همراهی با تحریم‌های آمریکا و اروپا جهت اثرگذاری آن بر مردم.....

و عدم برقراری رابطه با چین و روسیه برای کاستن فشارهای تحریم‌ها.....

و عدم توجه به دستورات 9 گانه رهبری در زمان اجرای برجام.....

و اجرای غیرقانونی و مخفیانه سند ننگین 2030 در مراکز علمی و آموزشی کشور....

باید بصورت علنی محاکمه شود، تا درس عبرتی برای غربگراها و فراماسونرهای تحصیل کرده در انگلیس و آمریکا باشد.

نظام اسلامی در اوج اقتدار، جنگ ترکیبی دشمن را با شکست روبرو کرده و مردم هم در 32 بهمن امسال، با همه مشکلات اقتصادی، در حمایت از انقلاب اسلامی به خیابان امده‌اند، لذا تعلل دستگاه قضائی در عدم محاکمه علنی حسن روحانی قابل قبول نیست.

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ