سفارش تبلیغ
صبا ویژن
بدى را از سینه جز خود بر کن با کندن آن از سینه خویشتن . [نهج البلاغه]
 
دوشنبه 94 اردیبهشت 28 , ساعت 10:52 صبح

بنام خدا و برای خدا

رئیس‌جمهور در روز مبعث رسول خوبیها خطاب به سران خود فروخته عرب گفت: «به کمپ پیامبر(ص) و قرآن پناه ببرید، به سوی کمپ دیوید نروید. کمپ اسلام و پیامبر می‌تواند منجی شما باشد». البته این حرف آقای روحانی بسیار علمی و عقلانی است و اگر سران خود فروخته عرب که این روزها با پول نفت مردم خود به نوکر تمام عیار آمریکا و اسرائیل تبدیل شده اند و به جان مردم عرب در سوریه، عراق، لبنان و یمن افتاده اند، حرف آقای روحانی را می پذیرفتند و به "کمپ پیامبر و قرآن" مراجعت می کردند همه مشکلات جهان اسلام حل می شد.اا

 اگر شخص آقای روحانی و دولتش هم به کلام حکیمانه مقتدای انقلاب امام خامنه ای که فرمودند:«کلید حل مشکلات اقتصادی در نیویورک و لوزان و ژنو نیست، در داخل است.» عمل می نمودند و نرمش قهرمانانه را بر اساس راهبرد ناخدای انقلاب عملیاتی می کردند و از هر آنچه داشتیم همه را در ژنو و لوزان بعنوان امتیازهایی نقد در مقابل دریافت نسیه تقدیم کدخدا(آمریکا) نمی کردند، امروز دولت اعتدال با هجوم گسترده انواع تهدیدات آمریکا، رژیم صهیونیستی و کشورهای ذره بینی عربی روبرو نبود.

دولت آقای روحانی در توافق اولیه ژنو و بیانیه لوزان، تعطیلی و برچیدن 2000 دستگاه از سنتریفیوژ فردو، برچیدن 13000 از سانتریفیوژهای نطنز، تعطیلی نیروگاه تقریباً آماده اراک و خارج کردن قلب رأکتور و باز طراحی آن، پذیرش بازرسی‌های خارج از ضوابط پذیرفته شده قانونی و ان.پی.تی، نصب پیشزفته ترین دستگاهها و دوربین های جاسوسی در مراکز مهم هسته ای، بازجوئی محترمانه و شناسائی دانشمندان هسته ای کشور و ... را بصورت روشن و دقیق پذیرفته است و حالا با بی تدبیری و خوشبینی افراطی آقای روحانی و تیم مذاکره کننده به کدخدا، غم و غصه و لرز، دولت را فرا گرفته که تکلیف لغو تحریم‌ها روشن نیست و مشغول مذاکره اند تا بتوانند این کلاه گشاد آمریکائی را از سر بردارند! آیا می توانند؟!!!اا

دولت اعتدال در مسیر مذاکرات هسته ای، اگر سخنان حکیمانه رهبری عزیز انقلاب را چراغ مسیر مذاکرات هسته ای قرار می داد، امروز ماتم زده چگونگی لغو تحریمها در برابر امتیازهای کلان داده شده، نبود! و شرمنده ملت و رهبری و شهداء نمی شد!

آقای روحانی نسخه ی بسیار خوب و درمانگری برای سران اعراب مبنی بر آمدن آنان به سوی "کمپ پیامبر و قرآن،" پیچیده است، اما در میدان "مذاکرات هسته ای" آقای روحانی تا اینجای کار در امتحان مردود شده، زیرا، به نگرانی ها و خوشبین نبودن رهبری نظام به آمریکا توجه ننمود و از "راهبرد نرمش قهرمانانه" تنها نرمش آن را در مذاکرات، آنهم به صورت افراطی دیدیم و از قهرمانی در نرمش، با توجه به تفکر لیبرالیستی دولت، خبری نبود و هنوز هم نیست! و 85 درصد از توان هسته ای کشور را به تاراج داد و در مقابل هنوزم خبر جدی، از لغو و یا تعلیق 15 درصدی تحریمها به گوش نمی رسد و تاکنون کدخدا(آمریکا) عنایتی به دولت اعتدال ننموده است و اینجاست که این ضرب المثل در خصوص توصیه آقای روحانی به عربهای وابسته، موضوعیت پیدا می کند!

کل اگر طبیب بودی ، سر خود دوا نمودی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

والسلام  

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ