سفارش تبلیغ
صبا ویژن
آزمند بودن ، جاودان بندگى نمودن است . [نهج البلاغه]
 
دوشنبه 94 تیر 22 , ساعت 12:14 صبح

بنام خدا و برای خدا

رئیس جمهور در مراسم افطار با تعدادی از بانوان در 21 تیر 94 گفت: «خدا را شکرگزارم به وعده ای که به مردم در انتخابات در مورد حل jjو فصل مسئله هسته‌ای دادم عمل کردم ... حتی اگر همین جا که ما در قدم‌های آخر هستیم، اگر متوقف بشود ما به وظیفه‌مان عمل کرده‌ایم ما همه توانمان را به کار گرفته‌ایم ... فاصله داریم با قله ای که مورد نظر است

حالا به سخنان علی اکبر صالحی، رئیس سازمان انرژی اتمی، با توجه به اینکه ایران برخی محدودیت ها را پذیرفته است گفت: «درباره اغلب موضوعات فنی و ضمیمه ها توافق شده است و همچنین تشکیل کمیسیونی به سرپرستی چین برای بازطراحی رآکتور اراک به اتمام رسیده است و هر کشوری که بخواهد می‌تواند به آن بپیوندد ... صالحی خبری را اعلام کرد که بسیار نگران کننده است و گفت: « ما قصد داریم برخی از فراورده‌های استراتژیک خود از قبیل اورانیوم غنی‌شده و آب سنگین خود را بفروشیم.»

در بیانیه لوزان اعلام شد که پذیرفته ایم قلب رأکتور اراک را از کشور خارج کنیم و در ایستگاه آخر که قرار بود از خطوط قزمز عبور نکنند، صالحی می گوید: که پذیرفته ایم که اورانیوم غنی‌شده و آب سنگین خودمان را هم بفروشیم! قبلاً گفتند که پذیرفته ایم که 2000 دستگاه از سانتریفیوژهای فردو و 13000 دستگاه از سانتریفیوژهای نطنز را جمع آوری نمائیم! در مذاکرات جاری پذیرفته ایم که بازطراحی فردو را هم به روسها واگذار نمائیم و با آمدن نوکر و فرستاده آمریکا(آمانو مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی) در گرماگرم مذاکرات هسته ای پذیرفتیم که آقای آمانو موضوع PMD  را در پایان سال 2015 حل و فصل نماید و باز هم پذیرفتیم که تحقیق و توسعه را برای مدت 10 تا 15 سال با محدویتهای قابل توحهی انجام دهیم! و در ایستگاه اول یعنی در ژنو هم پذیرفتیم و عمل کردیم و اورانیم غنی شده 20درصدمان را اکسید و خیال کدخدای آقای روحانی یعنی آمریکا را راحت کردیم!jj

و آقای روحانی هم در ضیافت افطاری با تعدادی از بانوان می گوید: «خدا را شکرگزارم به وعده ای که به مردم در انتخابات در مورد حل و فصل مسئله هسته‌ای دادم عمل کردم ... فاصله داریم با قله ای که مورد نظر است امیدواریم با دعای خیر مردم مذاکره کنندگان ما در این مصاف سخت و پیچیده موفق بشوند.»

حال سئوال اساسی این است، اگر همه اینها را داده باشیم که قطعاً داده ایم! آیا قانون مجلس شورای اسلامی مبنی بر الزام دولت بر صیانت از توان هسته ای کشور و خطوط قرمز ترسیمی از سوی رهبر معظم انقلاب رعایت گردیده است؟! و آیا به غیر از کاریکاتوری از تأسیسات هسته ای، چیز دیگر باقی می ماند؟! و اگر عهد رئیس جمهور با مردم این بوده که این چنین مسئله هسته ای را حل و فصل نماید! باید گفت که وعده عملی ایشان یک خیانت بزرگ و فراموش نشدنی به کشور و ملت است!!!

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ