سفارش تبلیغ
صبا ویژن
در پرستش بی دانش، و دانش بی اندیشه و (قرآن) خواندن بی تدبّر، خیری نیست . [امام علی علیه السلام]
 
جمعه 94 آبان 22 , ساعت 11:26 عصر

به نام خدا و برای خدا

دولت اعتدال برای رضایت مندی کدخدا(آمریکا) پس از اینکه بصورت غیر قانونی برجام را اجراء و اقدام به برچیدن سانتریفیوژها نمود، باح واکنش جدی مسئولین و نمایندگان مجلس و شورای عالی امنیت ملی مجبور شد که کار جمع آوری سانتریفیوژها را -اگر راست بگوید- متوقف کند و وقتی از سوی دبیر شورای عالی امنیت ملی جمع آوری و توقف اقدامات نابجای دولت ترسوی اعتدال مورد تائید قرار گرفت، با عصبانیت افراطی از سوی رئیس جمهور به بهانه های مختلف روبرو شدیم. ظاهراً قرار بوده که جناب روحانی پس از اینکه 13 هزار سانتریفیوژ را برچید و اورانیوم غنی شده را به خارج از کشور آغاز نمود, آنگاه با دست پر از ذلت!، سفر خود به اروپا را آغاز نماید، که موضوع توقف برچیدن سانتریفیوژها به مذاق جنابشان خوش نیامده و با عصبانیت تمام به مطبوعات منتقد و انقلابی و قوه قضائیه و همچنین صدا و سیما حمله نمود، تا شاید کدخدا و اروپا را با سخنان افراطی خود راضی نماید!

عجیب است این روزها مرتباً از سوی مقامات مختلف آمریکا خبر از عدم لغو همه تحریمها و بازگشت پذیری فوری تحریمها را  می شنویم، اما کشورمان با تدبیر افراطی دولت اعتدال، این روزها میزبان فروشندگان اروپائی است که هیچ سخنی از سرمایه گذاری در کشورمان مطرح نمی کنند و بر خلاف نظر شورای عالی امنیت ملی، مصوبه مجلس و نامه رهبر معظم انقلاب، با تأسف فراوان جناب روحانی با ذوق زدگی، دستور نانوشته ذلت بار جمع آوری سانتریفیوژها و ارسال اورانیوم غنی شده به خارج از کشور را صادر می نماید، که این اقدامات نگران کننده و هماهنگی دولت اعتدال با غرب، منشاء نفوذ آمریکا و اروپا بر مقدرات کشورمان را کلید خواهد زد و لذا؛ قصد دولت از برچیدن سانتریفیوژها و ارسال اورانیوم غنی شده برای آن است که با اجراء زودهنگام برجام، سکویی برای تصرف مجلس و بخش های دیگر قدرت بسازد.

موضوعات مختلفی همچون عدم تحقق وعده ها، ناتوانی در حل مشکلات معیشت مردم، عدم استقبال مردم مازندران از رئیس جمهور، عدم عنایت ویژه آمریکا مبنی بر لغو تحریمها و دستگیری اعضاء شبکه نفوذ آمریکا، همگی اینها موجبات عصبانیت رئیس جمهور را فراهم نموده و لذا جناب روحانی که دولت خود را به نادرستی اعتدال نامیده، با سخنان افراطی خود، مسئولین ارشد نظام، نهادهای انقلابی، مطبوعات ارزشی و قوه قضائیه را مورد حمله همه جانبه قرار داده، تا شاید بتواند ناتوانی دولت مردم فریب لیبرال خود را در پشت اتهامات کذب و نادرست پنهان نماید!!! ح

با توجه به نظرسنجی های مختلف، دولت اعتدال عمر کاری خود را چهار ساله می داند و این مسئله به نگرانی های او و شرکایش افزوده است و لذا کوچکترین انتقاد را بر نتافته و قصد آن دارند که با ایجاد بحران های خود ساخته، وضعیت اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کشور را به سوی اقدامات دو قطبی سوق داده، تا در غفلت مردم و دلواپسان نظام اسلامی و هموار کردن مسیر شبکه نفوذ آمریکا و اجراء زودهنگام برجام، سکوی تصرف قوه مقننه را در دست گیرد!!!

آیا اجراء غیر قانونی برجام، کسب قدرت دولت اعتدال و تصرف مجلس را بدنبال دارد و یا زمینه سقوط آن را رقم خواهد زد؟!!! گفته اند؛ بار کج به منزل نمی رسد و خیانت به اسلام و انقلاب و ضایع کردن خون شهداء آخرالامر جریان نفاق را رسوا خواهد کرد. انشاء الله

والسلام 

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ