سفارش تبلیغ
صبا ویژن
انصاف خواهی از برادران، از انصافْ به دور است . [امام صادق علیه السلام]
 
یکشنبه 94 آذر 29 , ساعت 11:41 عصر

به نام خدا و برای خدا

مردمی که به جناب حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 اعتماد کردند، تصور نمی کردند که منظور تدبیر جناب والا مقام حسن روحانی از امید، سجده بر آستان کدخدا(آمریکا) است! و ملت به سبد کالای تقدیمی دولت در واپسین روزهای سال 92 امید بستند و تصورعع مردم از امید این بود که جناب روحانی وضعیت اقتصادی کشور را در وعده صد روزه حل می کند! و ملت فکر می کردند که کدخدا (آمریکا) امید حاج حسن خوشبین و مبتکر دولت ذلیل و رکود را ناامید نمی کند و روزنه ای از امید به رویش می گشاید تا شرمنده ملتش نگردد و دروغ هایش از پرده برون نیفتد، اما اینگونه نشد و امیدهای واهی صاحب کلید تزویر و نفاق، که دولنی ذلیل و علیل تشکیل داده، او را در نزد ملت سرفراز ایران و حتی مشتاقان انقلاب اسلامی در دنیا شرمنده کرد، هر چند که در مکتب کسانی که در نزد روباه پیر(انگلستان) تلمذ نموده اند، شرمندگی معنا ندارد!!!

آقای حسن روحانی بدون اینکه از نتیجه اجراء برجام شرمگین و سرافکنده باشد و مردانه پاسخ یاوهع سرایان گاوچرانان آمریکائی را بدهد، در تازه ترین اظهارات کدخدا پسند خود، ممنوعیت نقد برجام را کلید زده و گفته: «نقد و انتقاد دیگر جایی در زمینه برجام ندارد.»

حسن روحانی با خوشحالی از فتوای مفتی های آمریکائی خود، مبنی بر تائید اینکه "ایران پایبند به تعهد دینی خود بوده" گفته است: «آنها اعلام کردند که ایران پایبند به تعهد دینی خود یعنی به دنبال سلاح کشتار جمعی نبوده.»

اخیراً حجت الاسلام سید حمید روحانی، در خصوص اینکه رئیس جمهورمان شجاعت نیست، گفته است: «کسانی که دشمن در آنها نفوذ می‌کند نقاط ضعفی دارند که دشمن آن را شناسایی می‌کند، گاهی افراد جاه طلب هستند، گاهی ترسو و برخی ساده لوح هستند و اینها راه نفوذ دشمن خواهد بود.»

در آخر باید به جناب روحانی گفت؛ قرار بر این است که جوجه را آخر پائیز و بعد از لغو تحریمهای وعده داده شده کدخدا(آمریکا) بشماریم و لذا ححجناب ایشان حق ندارد که جلوی نقد برجام را بگیرد. مگر تحریمی لغو شده؟! آیا وضعیت اقتصادی کشور و مردم بهبود یافته است؟! آیا اقتصاد شتاب گرفته و از رکود خارج شده؟! آیا نرخ تورم بر اساس جیب مردم محاسبه شده است؟! آیا یارانه نقدی ارزشش بالا رفته؟! آیا ارزش پول ملی افزایش پیدا کرده و قیمت دلار کاهش یافته است؟! آیا ملت، کاهش قیمتها را مشاهده کرده اند؟!

اگر اینگونه نیست، که نیست؛ پس جناب روحانی صاحب دولت رکود و بی تدبیری، حق ندارد با سخنان کذب، دیگران را از نقد برجام منع نماید و از دولت خود بدون اینکه شجاعتی در آنها دیده شود، تقدیر بیجا نماید!!!

از خود گذر کنیم که این خوان آخر است/این انقلاب بیمه حضرت عباس و حیدر است

تحریم می کنند که تسلیممان کنند/غافل از اینکه دل به بلاها شناور است

بیم هلاک نیست کسی را که از ازل/چشم امید او ،به خدای پیمبر(ص)است

با سکه و دلار نداریم هیچ کار/مارا به سر، هوای اشارات رهبر است

ای نائب امام (عج)، بفرما که جان دهیم/جانی که عاشقانه فدای تو سرور است

جان می دهیم و ننگ ملامت نمی خریم/حرف دل امام، همان حرف آخر است 

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ