سفارش تبلیغ
صبا ویژن
اسلام را چنان وصف کنم که کس پیش از من نکرده است . اسلام گردن نهادن است و گردن نهادن یقین داشتن ، و یقین داشتن راست انگاشتن ، و راست انگاشتن بر خود لازم ساختن ، و بر خود لازم ساختن انجام دادن ، و انجام دادن به کار نیک پرداختن . [نهج البلاغه]
 
جمعه 94 دی 4 , ساعت 11:25 عصر

به نام خدا و برای خدا

کاندیداهای ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی در گرماگرم تبلیغات انتخاباتی بر روی قشر جوان و فعال کشور متمرکز می شوند و پسم از موفقیت و در دست گرفتن کرسی مسئولیت، تلاش می کنند، ذائقه جوانان را به بازی گرفته و از آن طریق ماندن خود را در قدرت تداوم بخشند و لذا در مناسبتهای مخلتفی که با جوانان کشور مواجه می شوند، سعی وافری دارند که از زبان جوانان بدون اینکه عملی در پی آن باشد، سخن برانند و دولت اعتدال هم بر همین دایره تمرکز کرده است.

پس از برجام عده ای از مردم و جوانان با پروپاگاندا سازی دولت اعتدال به خیابانها آورده شدند و مردم فکر می کردند که مشکل بیکاری و رکود اقتصادی با عملیاتی شدن برجام حل می شود و لذا در خیابانها و محافل به جشن و شادی پرداختند و حتی از نیم تنه(تندیس) جناب ظریف الممالک رونمایی کردند و خبر از حل مشکلات دادند، ولیکن استراتژِی لبخندهای مُضحکانه و نابجا، نه تنها گره ای از مشکلات اقتصادی باز نکرد، بلکه شاهد افزایش قیمت دلار آمریکا و کاهش قیمت جهانی نفت بودیم.

در واپسین روزهای سال 93 آقای طیب‌نیا وزیر اقتصاد و دارایی اینگونه نوید داد و گفت: «امیدواریم سال 94 را با شرایط متناسب و با ثبات در بازار سرمایه شروع کنیم. سال 94 را سال خیلی خوبی می‌بینم و امیدوارم بذرهایی که در سال 93 کاشته شد، در سال 94 به ثمر بنشیند».

چقدر خوب می شد که دولت و آقای طیب‌نیا در جمع مردم حاضر می سدند و پاسخ می دادند، که چه بذری کاشته اند، که جوانه های آن هنوز روئیده؟! شما که بذری نکاشته اید، بلکه کدخدای جناب روحانی(آمریکا) نشاء خبیثه را نشانده، که شاید جوانه بزند و مشکل آب آشامیدنی مردم حل شود؟! باید به دولت تزویر و رکود متذکر شد؛ آیا موضوع افتضاء شیر دال قلابی آمریکا را در اولین سفر جناب روحانی به آمریکا فراموش کرده اید، که امروز منتظرید تا "درخت خبیثه برجام" ثمری داشته باشد؟! ا

"درخت خبیثه برجام" این روزها از سوی کشاورز متقلب آن یعنی آمریکا، مرتباً به انواع علفهای حرز آلوده می شود و در این راستا باراک اوباما رئیس‌جمهور آمریکا در روز جمعه مورخ27 آبان 94 قانونی را امضا کرد که با اجراء آن، "اتباع 38 کشور عمدتاً اروپایی در صورتی که به ایران و چند کشور دیگر سفر کنند، باید برای ورود به آمریکا ویزا بگیرند." اما جان کری، وزیر امور خارجه آمریکا بلا فاصله برای فریب طرف ایرانی، در نامه‌ای به جناب ظریف می نویسد: «که دولت آمریکا با استفاده از همه ابزارهای در اختیار خود اجازه نمی‌دهد این قانون مانعی برای منافع اقتصادی ایران ایجاد کند.»

با تأسف فراوان در صدا و سیمای کشورمان شاهد بودیم که آقای عراقچی نامه جان کری را تعهد حقوقی دولت آمریکا می خواند، که این سخن برخلاف قانون مصوب مجلس و اختیارات رئیس جمهور آمریکا است و لذا پرده دیگری از تزویر و دروغ دولت اعتدال را در روز روشن و در سیمای جمهوری اسلامی شاهد بودیم!

والسلام 

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ