سفارش تبلیغ
صبا ویژن
طمعکار در بند خوارى گرفتار است . [نهج البلاغه]
 
شنبه 94 دی 5 , ساعت 9:58 عصر

به نام خدا و برای خدا

اکبر هاشمی رفسنجانی در تاریخ 12 مرداد سال 68 با تنفیذ مقام معظم رهبری رئیس جمهور کشور شد و در حالی که عده زیادی از مردم هنوزت با ویرانه های جنگ دست و پنجه نرم می کردند، جناب هاشمی رفسنجانی در اولین اقدام سازندگی خود، دستور ساخت یک سونای خصوصی را در نهاد ریاست جمهوری صادر کردند و در این رابطه در صفحه 445 خاطرات خود در روز پنج‌شنبه 16 آذر سال 68 به این موضوع مهم و حیاتی! اشاره می کند و می‌نویسد: "در ساختمان نهاد(ریاست جمهوری) یک حمام کوچک سونا و بهداشتی برای معالجه درد کمر و رفع خستگی درست کرده‌اند. بخشی از آن برای استفاده آماده شده است. بی‌اثر نیست."

(منطقه گرشگری سد لتیان)

اکبر هاشمی رفسنجانی که خود و خانواده اش را مردمی می داند!   در خاطرات روزانهاا خود در روز تاسوعا و عاشورا می نویسد: یکشنبه 30 تیر 1370 :«یک نفر چینی پیش بینی کرده است که ساعت 8 امروز زلزلهای به قدرت 6.8 ریشتر در تهران روی خواهد داد. آمدن ما به لتیان هم بی ارتباط با این نیست. گرچه خودم اصلاً قبول ندارم فقط به خاطر بچه ها آمدم. با هلی کوپتر به سد لتیان آمدیم. هوای خوبی دارد. عصر همراه بچه ها خواستم اسکی روی آب یاد بگیرم. کمی دنبال قایق کشیده شدم ؛ بدنم آمادگی برای چنین ورزشی ندارد. گرچه آسان است.»البته مردم با شنیدن این خاطرات به عمق مذهبی بودن و مردمی بودن خاندان رفسنحانی پی می برند! (روزتاسوعا با هلی کوپتر از اموال ملت)

دوشنبه 31 تیر 1370 «امروز عاشورا است. تا ساعت هشت و نیم صبح خوابیدم. روز را به «استراحت» و انجام کارهایی که با خودم به «لتیان» برده بودم ، گذراندم. نزدیک غروب به خانه برگشتم.»(روزعاشورا. البته اسم کاخ را فراموش کرده اند که در خاطرات خوداا بنویسند)

پس از اینکه جناب روحانی در سال 92 کرسی ریاست جمهوری را تصاحب نمود و وارد نهاد ریاست جمهوری شد، به پیروی از خلف ناصالح خود(اکبر هاشمی رفسنجانی) در اولین اقدام، دستور بازسازی استخر ریاست جمهوری را با هزینه 70 میلیارد ریالی صادر کرد و نشان داد، که لحظه ای از فکر آسایش ملت دردرون استخر ریاست جمهوری غافل نیست! و هر گاه در درون سونا و استخر احساس خستگی به او دست می دهد، خود را به کناره های استخر رسانده و دستور سرعت بخشیدن به اجراء برجام را صادر می نماید، تا از نتیجه اجراء فوری آن، کدخدا(آمریکا) عنایات ویژهرا جهت رفع و یا لغو برخی تحریمها صادر نماید و سپس با حرکت پروپاگاندای و عوام فریبی، خود را پیروز برجام به مردم معرفی کند تا در سایه این فریب، فتح مجلسین خبرگان و شورای اسلامی بر اساس استراتژی فتنه جدید اکبر! محقق شود.

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ