سفارش تبلیغ
صبا ویژن
آن کس که بی دانش دست به کاری زند، بیش از آنکه اصلاح کند تباه می سازد . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
 
چهارشنبه 95 تیر 23 , ساعت 11:41 عصر

به نام خدا و برای خدا

هاشمی‌رفسنجانی از سر کبر و غرور در کرمان اعلام کرد؛ که مردم دستاوردهای برجام را نمی‌دانند و تبلیغات سوئی علیهغ برجام در کشور می‌شود و همچنین به دروغ گفت: «با تمام بانک‌های جهان در حال مبادله هستیم به غیر از چند بانک بزرگ دنیا که آنها هم گیر آمریکا هستند ...البته آمریکایی‌ها گروکشی کردند و به بهانه حمایت از تروریست دارند بدعهدی می‌کنند.»

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با شیطنتی از نوع نفاق، دشمنی خود با نیروهای دلاور مرد سپاه و مدافعان حرم را را به اثبات رسانده و امنیت کشور را تنها به هوشیاری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی دانسته و گفت: «اگر امروز کشور ما امن است، به دلیل وفاداری مردم به نظام و همچنین هوشیاری نیروهای اطلاعاتی و امنیتی در کشور است

در یک سالگی برجام هستیمدیگر خبری از آفتاب تابان(برجام) حناب روحانی نیست! جواد ظریف از اینکه به او لقب امیر کبیر داده بودند و قلابی بودنش مشخص شد،ن سرافکنده و خجالت زده است! حسن روحانی جرأت برگزاری جشن یک سالگی برجام را ندارد و دیگر منتقدین را به یک جای گرم و جهنم، که مکانی برای کذابان است، حواله نمی کند! آنانی(هاشمی رفسنجانی) که بر اسب یاغی غرور و خودخواهی سوار بوده و تاکنون بخاطر برخی خیانتهایشان از مردم کشورم، عذر خواهی نکرده اند، لب به اعتراف گشوده و می گویند: «آمریکایی‌ها گروکشی کردند و به بهانه حمایت از تروریست دارند بدعهدی می‌کنند.»

اگر رئیس جمهورمان گرفتار التقاط غربگرائی نبود، حق این بود، که به مناسبت سالگرد امضاء برجام چندین عمل را انجام می داد، تا لااقل خود را از گرداب لیبرالیسم، سیاسی، فرهنگی و اقتصادی غرب برهاند؛ ا- مراسمی را برگزار و بدون ترس ازت آمریکا و پدر خوانده دولت(آقای رفسنجانی) در مورد اعتماد بیجا به آمریکا از ملت و رهبری عذر خواهی می کرد. 2- از اینکه به سخنان و تذکرات رهبر معظم انقلاب گوش فرا نداده و بر اساس نامه رهبری، از رئیس جمهور آمریکا تضمین کتبی دریافت نکرده، اظهار ندامت نماید. 3-بخاطر افتضاء برجام و حقوقهای نجومی تعدادی از مدیران متخلف خود، از ریاست جمهوری استعفاء داده و قبل از آن نسبت به اخذ مدالهایی که به ناحق در خصوص برجام به تیم مذاکره کننده داده است، اقدام کند.

در پایان به آقایان هاشمی رفسنجانی و حسن روحانی باید گفت؛ که مردم دستاوردهایی که شما می خواهید به ملت بخورانید، آنان را دروغ می دانند و حاضر نیستند بیشس از این به سخنان و وعده های کذب توجه نمایند!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ