سفارش تبلیغ
صبا ویژن
صله رَحِم، سبب دوستی می شود . [امام علی علیه السلام]
 
چهارشنبه 95 مرداد 20 , ساعت 4:26 عصر

به نام خدا و برای خدا

امام خمینی (ره) سفارشهای فراوانی در حفظ و حراست از انقلاب اسلامی داشتند و در این رابطه فرمودند: «آن‌هایى که در خانه‌‏هاىغ مجلل، راحت و بى‏‌درد آرمیده‌‏اند و فارغ از همه رنج‌ها و مصیبت‌هاى جان‌فرساى ستون محکم انقلاب و پابرهنه‏‌هاى محروم، تنها ناظر حوادث بوده‏‌اند و حتى از دور هم دستى بر آتش نگرفته‌‏اند، نباید به مسئولیت‌هاى کلیدى تکیه کنند، که اگر به آن‌جا راه پیدا کنند چه بسا انقلاب را یک شبه بفروشند(1)

حضرت روح الله در جای دیگری فرمودند: «من در میان شما باشم و یا نباشم به همه شما وصیت و سفارش می‌کنم که نگذارید انقلاب به دست نااهلان و نامحرمان بیفتد(2)

امام خمینی در خصوص حفظ انقلا فرمودند: «آحاد مردم یکی یکیشان تکلیف دارند برای حفظ جمهوری اسلامی ... از نماز اهمیتش بیشتر است؛ برای اینکه این حفظ اسلام است...»(3) ع

امام خامنه ای بعد از شکل گیری بیداری اسلامی و تحولات منطقه چندین بار از پیچ بزرگ تاریخی" خبر دادند، اما مسئولین اجرائی کشور بدنبال کدخدا(آمریکا) و سناریوی بازی برد-برد رفتند و نااهلان، نامحرمان و فتنه گران را در مراکز مهم تصمیم گیر و تصمیم ساز گماردند، تا زمینه نفوذ و حضور دشمن را در کشور مهیا نمایند و لذا عبور نظام اسلامی را در پیچ بزرگ تاریخ با خطر مواجه نمودند.

جریان انقلابی باید به هوش باشد و وصیت بنیانگذار انقلاب اسلامی را آویزه گوش نمایند که سفارش کردند؛ اگر تخلفی از مسئولین مشاهده نمودید، در وحله اول به آنان متذکر شوید و اگر به اصلاح آن نپرداخت و از وظیفه قانونی خود تخطی کردند، رأساً‌ در مقابل اقدامات مغایر با اسلام و انقلاب آنان بایستید و اصل هشتم قانون اساسی هم امر به معروف و نهی از منکر را وظیفه همگانی نسبت به مسئولین امر دانسته است.

اگر مردم همانند 9دی 88 عمل نمایند، رأس قوه مجریه، جرأت نمی کند آمریکا را کدخدا بخواند؟! اگر مردم به صحنه نظارت کنند؛ هیچگاه وزیر خارجه کشورمان حرأت نمی کند بخاطر برجام به خود نمره 20 دهد؟! اگر نمایندگان مجلس شورای اسلامی بر اساس وظیفه ذاتی خود یقه رئیس دولت را بخاطر اجراء زود هنگام برجام بگیرند امروز جرأت برجام را عزت ملت ایران نمی خواندند؟! قطعاً اگر کسی وجدانی بیدار و آزاد از قید و بند لیبرالیسم داشته باشد، هیچگاه نمی پذیرد، که در قلب رأکتور اراک بتن ریخته و امروز هم برجام را عزت کشور معرفی کند!!! فلذا انقلابیون باید به هوش باشند زیرا سکاندار انقلاب، امام خامنه ای فرمودند: «باید مقابل جریان غیر انقلابی داخل نظام ایستاد

والسلام

پاورقی:

1-(صحیفه امام، ج‏20، ص334)

2-(صحیفه نور ج 21، ص 93)

3-(صحیفه امام، ج‏19، ص 486)لیست کل یادداشت های این وبلاگ