سفارش تبلیغ
صبا ویژن
آنکه خود را بشناسد، به غایت هر شناخت و دانشی رسیده است . [امام علی علیه السلام]
 
دوشنبه 95 شهریور 29 , ساعت 2:41 صبح

به نام خدا و برای خدا

مدتی است که استوانه دیروز نظام که به غلط برخی هنوز ایشان را استوانه می دانندزحمت شیطان بزرگ و اسرائیل را برا دوش گرفته و قدرت دفاعی کشور را نشانه رفته و سخنان ساختار شکنانه بر زبان جاری کرده، که از سوی مقام معظم رهبری به تندی مورد خطاب قرار گرفت، و لکن جریان نفاق با فرافکنی سخنان خود را نفی کرده! هر چند که ملت او را رأس فتنه 88 دانسته و در نزد متدینین از آبروی گذشته خود برخوردار نبوده و جرأت اقامه نماز حمعه را هم ندارد!

علی رغم هزینه های مادی و معنوی بسیار استوانه دیروز برای کشور، اما نظام اسلامی به اقتدای مولای خود علی علیه السلام، استخوان در گلو و خار در چشم، ایشان را تحمل نموده تا از سقوط ایشان بدامان دشمنان انقلاب جلوگیری شود، تا شاهد منتظری ثانی نباشیم. هر چند که مرحوم منتظری هم با توصیه استوانه دیروز، به قائم مقامی رهبری توسط خبرگان برگزیده شد! که موجب خسارت بی شمار به کشور و دفاع مقدس گردید!ذ

هاشمی رفسنجانی که در برجام به اهداف خود نرسیده و حمایتهایش از آقای حسن روحانی در نزد ملت بی حاصل بوده، برای اخذ رضایت کدخدا(آمریکا) و زمینه سازی ریاست جمهوری دور دوم جناب روحانی، ندای سامری را برای خلع سلاح نیروهای نظامی در جمع مدیران آموزش و پرورش کشور بلند کرد و گفت: «اگر می بینید که آلمان و ژاپن این روزها هنوز محکمترین اقتصاد دنیا را دارند اینها بعد از جنگ جهانی دوم و محروم و ممنوع شدن از اینکه نیرویی نظامی داشته باشند، خوب نیروهای نظامی بیشترین خرج های را در کشورهای در حال جنگ می بردند، پول هایشان آزاد شد و رفت دنبال کارهای علمی تا اقتصادی علمی و دانش بنیان برای خودشان درست کردند، این راه الان باز شده در ایران، شما معلمان شما مدیران شما دلسوزان کشور و مربیان باید وارد این فضا بشوید مطمئنم که دوره دوم دولت آقای روحانی می تواند ما را به آنجا برساند;

رهبر معظم انقلاب در جمع فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به برخی اظهارنظرهای اخیر مبنی بر اینکه علت پیشرفت برخی کشورها، جمع آوری سازمان های نظامی آنها بوده است، تأکید کردند: «باور این سخنان از کسانی که به آنها نسبت داده شده، بسیار سخت است، اما اگر چنین سخنانی واقعاً بیان شده باشد، حرف غلطی است ... هیچ عاقلی نیروی دفاعی خود را کنار نمی گذارد، بنابراین باید قدرت دفاعی کشور را روز به روز استحکام بخشید»

با این حال باید گفت: که استوانه دیروز استحاله گردیده و فلش حرکت او در راستای اهداف استکبار جهانی است و لذا امیدی به بازگشت او و جبران خطاهای بزرگ ایشان بعنوان رأس فتنه 88 وجود ندارد. آیا نظام اسلامی همچنان خار در چشم و استخوان در گلو خواهد ماند؟!

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ