سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
احترام دانشمند عمل کننده به علمش، مانند حرمت شهیدان و راستان است . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
 
پنج شنبه 92 دی 19 , ساعت 9:21 عصر

السلام علیک یا حسن ابن علی ایهاالعسگری یابن رسول الله

 بار دیگر جناب آقای روحانی رئیس جمهور محترم مطالبی را که تاکنون چند بار درمناسبتهای مختلف مطرح کرده بودند، مجددا در دیدار با هنرمندان بازگو نمودند وگفتند"برخی هنوز صدای ملت را در 24 خرداد نشنیده اند، پنبه ها را از گوش در آورند، ایران امروز منادی مقابله با خشونت و افراطی گری در جهان است، این که طرح ایران در سازمان ملل متحد در ظرف چند ماه باتفاق آراء به تصویب رسید، نشان عظمت ملت ایران است". در این ارتباط موارد ذیل جهت اطلاع ایشان و پرهیز از بازگو نمودن این مطالب تفرقه انگیز و خلاف واقع  ارائه می گردد .

1- آقای روحانی! آیا تاکنون اندیشه نموده اید که شما فقط 230000 رای بیشتر از حدنصاب را در24 خرداد 92 کسب کرده بودید!؟ و این یعنی شما 51 درصد آرا ماخوذه را هم کسب نکرده اید.          

2- آیا فکر کرده اید که از رئیس جمهور سابق (آقای احمدی نژاد)شش میلیون رای کمتر داشته اید !؟ و اگر 24 میلیون رای آقای احمدی نژاد را می داشتید، تکلیف کسانی که نامزدشان پیروز نشده، با کرام الکاتبین بود !

 3- اگر جبهه اصولگرایی یک کاندیدا را مطرح می کرد و از حضور افراد نفوذی بعنوان کانیدای اصولگرا(آقای ولایتی) جلو گیری می نمود و رئیس جمهور سابق هم در دو سال پایانی دولت، اقتصاد مملکت را رها نکرده  وکشور را بر اساس توطئه جریان انحرافی در گیر مشکلات اقتصادی ننموده بود، امروز مجالی برای رجز خوانی پیدا نمی شد و کشور زیر بار توافقنامه تحمیلی ژنو نمی رفت و عزت ایرانی و میهن مان در دنیا حفظ می شد و" هیهات" و صد افسوس که خود کرده را تدبیر نیست.

 4- حضرت حجه الاسلام والمسلمین،آقای روحانی، آیا سرنوشت تلخ و تاسف بار گفتگوی تمدنهای آقای خاتمی رئیس جمهور اسبق کشورمان را از یاد برده اید!؟ چه هزینه سنگین مادی و معنوی را بر این کشور تحمیل کرد و در نهایت رئیس آن (آقای مهاجرانی) به دامن دشمنان نظام اسلامی پناهنده شد!؟ فکرنمی کنید "ایده جهان عاری ازخشونت و افراطی گری" با توجه بکارگیری بعضی افراطیون در مسئولیتهای مهم و حساس کشور به سرنوشت گفتگوی تمدنها دچار شود! لذا قدری "اعتدال و تدبیر" و بصیرت در مواضع حضرتعالی نسبت به واقعیتهای جامعه ودشمنان قسم خورده این مملکت ضروری است،! چرا که مقام معظم رهبری، دهها بار در زمان ریاست جمهوری جنابعالی بحث نگاه به توانمندیهای داخلی را تذکر داده اند و متاسفانه مورد توجه مسئولین مربوطه قرار نمی گیرد و امروز هم در دیدار با مردم قم ،(19 دی 92 این مسئله را مجددا مورد تاکید قرار دادند. نمی شود مرتب از رهبری هزینه کنیم و به رهنمودهای ایشان بی توجه باشیم !؟

 5-آقای رئیس جمهور، ما ایرانیها یک ضرب المثل معروف داریم که می گویند "جوجه را آخر پائیز می شمارند" شما تا کنون هیچ اقدام عملی مثبت درحوزه های مختلف،اعم ازحل مشکلات اقتصادی، سیاسی ، اجتماعی و فرهنگی کشورمان نداشته اید و حتی در خصوص توافقنامه هسته ای با 1+5 هر روز شاهد دم خروسهای مختلف پیرامون ابعاد ذلت بار آن درسطح جامعه می باشیم، که علت آن هم عدم پختگی و ورزیدگی وشاید تفکرات لیبرالیستی بعضی از اعضاء تیم هسته ای و هدایتگران پشت صحنه آن باشد!

6- جناب آقای روحانی، ارایه طرح جنابعالی در سازمان ملل متحد شعار" جهان عاری از خشونت و افراطی گری " که توسط کشورهای عضو با اجماع مورد تائید قرار گرفته است، این طرح همان طرح " گفتگوی تمدنهای "آقای خاتمی رئیس جمهور اسبق می باشد، که با قرائت جدیدی به " جهان عاری از خشونت وافراطی گری " تغییر یافته است و شما هم قطعا می دانید که اینگونه شعارها در نزد دنیای استکبار هیچ جایگاه عملیاتی ندارد و لذا در این موقعیت خطیر بیت المال مسلمین را در راستای این شعار که با منافع جهانخواران سازگاری ندارد، هزینه نفرمایید که جواب آن را در پیشگاه خداوند باریتعالی نمی توانید بدهید؟!

 آقای رئیس جمهور : اینکه ایران اسلامی منادی مقابله با خشونت و افراطی گری می باشد هیچ شک و شبهه ای در آن نیست و اینکه عظمت ملت ایران در جهان می درخشد،به وضوح روشن است، ولی آیا جهانخواران و شورای امنیت سازمان ملل متحد به این طرحها نمی خندند؟ و آیا آمریکا و همپیمانانش و گروههای تکفیری در خدمت آنان در کشورهای عراق ، لیبی، سودان ، لبنان ، پاکستان ، افغانستان ، میانمار، یمن ، بحرین ، سوریه ، عربستان ومصر هر روز به کشتار شیعیان و مسلمانان نمی پردازند ؟ اگر جواب مثبت است که حتما هست پس جای شعار "جهان عاری از خشونت و افراطی گری" کجاست !؟ چرا به آن توجهی نمی شود؟ جنابعالی بعنوان طراح این شعار تا کنون چه اقدامی کرده ای و نتیجه آن چه بوده است ؟ در کجای جهان شعار شما جلوی خشونت و افراطی گری را گرفته است ؟ اگر جواب همه این سئوالات منفی است که حتما منفی می باشد، پس فقط یک را در پیش رویمان - همانند دفاع مقدس- بیشتر نمی باشد و آن امید به حضرت حق و اتکا به توانمندیهای داخلی و برائت از دشمنان اسلام انقلابی و پیروی از منویات امام المسلمین خامنه ای عزیز خواهد بود .        والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ