سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و در خبر ضرار پسر ضمره ضبابى است که چون بر معاویه در آمد و معاویه وى را از امیر المؤمنین ( ع ) پرسید ، گفت : گواهم که او را در حالى دیدم که شب پرده‏هاى خود را افکنده بود ، و او در محراب خویش بر پا ایستاده ، محاسن را به دست گرفته چون مار گزیده به خود مى‏پیچید و چون اندوهگینى مى‏گریست ، و مى‏گفت : ] اى دنیا اى دنیا از من دور شو با خودنمایى فرا راه من آمده‏اى ؟ یا شیفته‏ام شده‏اى ؟ مباد که تو در دل من جاى گیرى . هرگز جز مرا بفریب مرا به تو چه نیازى است ؟ من تو را سه بار طلاق گفته‏ام و بازگشتى در آن نیست . زندگانى‏ات کوتاه است و جاهت ناچیز ، و آرزوى تو داشتن خرد نیز آه از توشه اندک و درازى راه و دورى منزل و سختى در آمدنگاه . [نهج البلاغه]
 
چهارشنبه 93 تیر 25 , ساعت 12:3 صبح

بنام خدا و برای خدا

رژیم صهیونیستی از سال 2006 تاکنون، چهارمین جنگ و حمله نظامی همه جانبه خود را علیه محور مقاومت آغاز کرد و از روز سه شنبه مورخه 17 تیر 93 ، باریکه غــــــــزه را از زمین، هوا و دریا مورد تهاجم قرار داد و لیکن خیلی زود طعم سخت شکست را با استراتژی و تدبیر گروه های جهاد اسلامی و حماس دریافت نمود.  

نقشه

این بار که رژیم صهیونیستی قصد تصرف بخشی از باریکه غزه را داشت، با استراتژی و رونمایی از هواپیماهای بدون سرنشین مدلهای مختلف ابابیل و موشکهای فجر     5 جمهوری اسلامی ایران و J80  سوریه غافلگیر و در بهت و حیرت فرو رفت و پس انفجار قریب 1000 فروند از انواع موشکهای مقاومت در شهرها و مراکز مختلف آن رژیم و پروازهای موفقیت آمیز هواپیماهای بدون سرنشین و خزیدن و پناه بردن بیش از 3 میلیون نفر از صهیونیستها به پناهگاه، این بار هم وقتی نشانه های شکست و وحشت در مردم و ارکان رژیم صهیونیستی هویدا گردید، آمریکا با هدایت کشور مصر طرح آتش بس را ارائه دادند تا از شکستهای بیشتر آن رژیم و از فرار صهیونیستها از کشور اشغال شده فلسطین جلوگیری نمایند و یک بار دیگر این رژیم جعلی را از فروپاشی نجات دهند.

غزه

اگر از زوایای دیگر، به جنایتهای چند روزه صهیونیستها نظری بیفکنیم در می یابیم که این بار هم سران رژیمهای عربی خلیج فارس در کنار صهیونیستها قرار داشتند و هیچ فعالیتی برای جلوگیری از جنایتهای صهیونیستها انجام ندادند و گروههای تکفیری تروریستی داعش هم، هیچ عکس العملی در دفاع از مظلومین فلسطینی نداشتند.

در جبهه مقاومت علی رغم اقدامات و نمک نشناسی بخشی از گروه حماس که در 3 سال گذشته نسبت به کشور و مردم سوریه داشتند، لیکن آقای بشار اسد رئیس جمهور سوریه همچنان حمایت خود را از مردم غزه دریغ نکرد و شاهد انفجار موشکهای مختلف کشور سوریه در شهرهای مختلف رژیم اشغالگربودیم.

آنچه که موجب شگفتی آگاهان نظامی و سیاسی در این نبرد نابرابر شد، گنبد آهنین تبلیغاتی رژیم صهیونیستی بود، که علی رغم هزینه های چند میلیارد دلاری در نبرد با موشکهای مقاومت ناکارامدی آن اثبات گردید و موجب شد که صهیونیستهای که از گوشه و کنار جهان با وعده ها و ترفندهای مختلف، آنها را راهی سرزمین های اشغال شده فلسطین نموده اند، نسبت به وضعیت موجود ناامید گردیده و لذا رژیم اشغالگر قدس باید سریعا جنگ را به پایان برساند تا از مهاجرت معکوس آنها جلوگیری نماید.

ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم

والسلام          لیست کل یادداشت های این وبلاگ