سفارش تبلیغ
صبا ویژن
[ و به کسى که در محضر او أستغفر اللّه گفت ، فرمود : ] مادر بر تو بباید گریست مى‏دانى استغفار چیست ؟ استغفار درجت بلند رتبگان است و شش معنى براى آن است : نخست پشیمانى بر آنچه گذشت ، و دوم عزم بر ترک بازگشت ، و سوم آن که حقوق مردم را به آنان بپردازى چنانکه خدا را پاک دیدار کنى و خود را از گناه تهى سازى ، و چهارم اینکه حقّ هر واجبى را که ضایع ساخته‏اى ادا سازى و پنجم اینکه گوشتى را که از حرام روییده است ، با اندوهها آب کنى چندانکه پوست به استخوان چسبد و میان آن دو گوشتى تازه روید ، و ششم آن که درد طاعت را به تن بچشانى ، چنانکه شیرینى معصیت را بدان چشاندى آنگاه أستغفر اللّه گفتن توانى . [نهج البلاغه]
 
پنج شنبه 96 فروردین 31 , ساعت 1:52 صبح

به نام خدا و برای خدا

هوشنگ امیراحمدی ساکن آمریکا، که لقب دلال رابطه بین ایران و آمریکا را به او داده اند در آخرین اظهار نظر در باره برجام می گوید: «برجام یکی از فجایع تاریخ ایران است ...موضوع هسته‌ای به عنوان یک اهرم فشار بود، ولی الان دیگر امریکایی‌ها هیچ لزومی ندارند که با ایران مذاکره کنند؛ق نه ترسی دارند و نه چیزی، این رابطه، سرطان است و اگر درست نشود، می‌کشد

هوشنگ امیراحمدی، قردی است که به جدایی دین از سیاست اعتقاد دارد، ولی رئیس جمهورمان که در ظاهر، اعتقاد به دین و سیاست دارد، برجام را ناموس خود دانسته و در زمان ثبت نام کاندیداتوری ریاست جمهوری می گوید: «از امروز به بعد حفظ برجام یکی ازمهمترین مسائل اقتصادی و سیاسی است.»

حسن روحانی که به دروغگویی عادت دارد، پس از اینکه رهبر معظم انقلاب، دور کردن سایه جنگ را دروغ محض دانستند، مجددا به دستاویز شیطانی دروغ متوسل، و در پایان ثبت نام ریاست جمهوری گفت: «امنیت ایران یکی از اهداف بزرگ دولت یازدهم بود و می‌بینید که سایه شوم جنگ از کشور کنار رفته و شاهد امنیت مردم هستیم.»

در خصوص اظهارات نابجا و فریبکارانه حسن روحانی باید گفت؛ اگر برجام سایه جنگ را از کشور دور کرده، دستور بازنگری برجام از سوی رئیس جمهور آمریکا به چه معنی است؟! چرا وزیر خزانه داری آمریکا مجددا ایران را به تحریمهای سخت تهدید کرد؟! مگر در برجام، پرتاب ماهواره ممنوع شده، که با تشر آمریکا در جلوی چشمان گریان دانشجویان دانشگاه شریف، موشک و ماهواره از روی سکوی پرتاب به دستور رئیس جمهور ترسویمان، به انبار برمی گردد؟!

به نظر می رسد، مورد خطاب رهبر معظم انقلاب در روز گرامی داشت ارتش(30فروردین 96) شخص حسن روحانی است، که معظم له فرنودند:«برای یک کشور بدترین حالت آن است که مسئولان آن کشور، از تشر دشمن بترسند ... اگر کسی هم می خواهد بترسد، اشکالی ندارد اما از طرف ملت و به حساب مردم نترسد زیرا ملت ایران ایستاده است.»

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ