سفارش تبلیغ
صبا ویژن
هرکه دوست دارد بداند نزد خدا چه موقعیتی دارد، به موقعیت خدا نزد خودش توجّه کند ؛ زیرا خدا بنده را در همان جایگاهی می نهد که او خدا را نزد او، در چنان جایگاه نهاده است. [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
 
یکشنبه 96 اردیبهشت 24 , ساعت 3:27 عصر

به نام خدا و برای خدا

حسن روحانی مورخ 23 اردیبهشت 96 در جمع هواداران خود در سالن ورزشگاه 12 هزار نفری آزادی، در حالی که جوانانی از غ30 استان دیگر کشور در آنجا حضور داشتند، در توهینی آشکار به شهرستانیها گفت: «من روی رآی مردم تهران حساب ویژه ای باز کردم، چون تنها گروهی هستند که از روی " عقل و دانش " رای می دهند!»

پس از اهانت بی شرمانه حسن روحانی به مردم فهیم غیر تهرانی، این سئوال پیش می آید؛ چرا جوانانی که از سایر شهرستانها در ورزشگاه 12 هزار نفری حضور داشتند و سخنان هتاکانه رئیس جمهور را شنیدند، اما لب فروبستند؟ چرا از حقوق خود و هم شهریهای خود دفاع ننموده و پاسخ یاوه سرایی رئیس جمهور را ندادند؟! چرا محل سخنرانی را به اعتراض اهانت به شهرستانیها ترک نکردند؟ آیا ادامه حضورشان در ورزشگاه، تائید سخنان اهانت آمیز حسن روحانی نبوده است؟!

اگر آقای قالیباف بجای طرح اشرافیت 4درصدی، به معرفی دولت اشرافی یک درصدیg می پرداخت، پسندیده تر بود، زیرا برازنده این جماعت اشرافی که به انواع فسادهای سیاسی، امنیتی، اقتصادی و غیره آلوده هستند، باند کثیف مستکبر یک درصدی است!

با توجه به اینکه جریان دولت یک درصدی اشرافی در برابر چشمان هزاران جوانان ایرانی از 30 استان کشور به مردم شهرستانها اهانت نموده، و دو قطبی تهرانی و شهرستانی را کلید زده، پس بهترین راه برای رساندن پیام مردم شهرستانها به گوش اهانت کنندگان دولت یک درصدی اشرافی، ایجاد کمپین "من دارای عقل و دانش هستم و به متکبران فاقد عقل و دانش رأی نخواهم داد،" می باشد.

والسلاملیست کل یادداشت های این وبلاگ