تصویر ثابت

سفارش تبلیغ
صبا
توهم بهبود شاخص اقتصادی!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی 15 مرداد 92 گفته بود: «معیار اصلی تورم جیب مردم است نه بانک مرکزی و مرکز آمار.»1

‌‌حسن روحانی 31 مرداد 98 گفت: «آمار به ما می گوید که تمام شاخص های اقتصادی نسبت به پارسال به مراتب بهتر است و مردم آرامش بیشتری دارند.»

ظاهرا قرار بوده با پروژه بحران اقتصادی و فشار حداکثری به مردم، فتنه 98 کلید! زده شود! اما مردم فهیم کشورم، متوجه اقدامات عمدی دولت در کوچک کردن سفره خود شده‌اند! لذا بازهم ملت برای جلوگیری از فتنه خواص، در صحنه حاضرند، هر چند که حسن روحانی در توهم بهبود شاخص اقتصادی است! اما ملت به کوری چشم فتنه‌گران و براندازان، آرامش خود و کشور را حفظ کرده‌اند.

والسلام

 


+نوشته شده در یکشنبه 98 شهریور 3ساعت ساعت 12:43 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
ولگردان در صحن مجلس!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

امروز یکشنبه 3 شهریور 98 نمایندگان مجلس در نشست علنی، با 69 رای موافق، 103 رای مخالف و 8 رای ممتنع از مجموع 212 نماینده حاضر در جلسه با دو فوریت طرح اصلاح موادی از آیین‌نامه داخلی مجلس شورای اسلامی (شفافیت آرا) مخالفت کردند.

وقتی برخی دزدان، نماینده مجلس شده‌اند، شفافیت آراء یعنی خودزنی و مرگ! زیرا برخی از نمایندگان برای دزدی، چپاول، غارت و عیاشی به مجلس نفوذ کرده‌اند! لذا شفافیت آرا، یعنی دزدی ممنوع!

پس بخاطر عدم اطلاع ملت از آریشان! با 103 رأی با شفافیت آراء مخالفت کردند! قطعا مردم، اینها را به زباله‌دان می‌ریزند.

از مجموع 212 نماینده‌ایی که در صحن مجلس حضور داشته، تنها 180 نفر در رأی گیری شرکت کرده و از سرنوشت 32 نماینده حرامخوار و ولگرد در مجلس، خبری مخابره نشده است!

والسلام

 


+نوشته شده در یکشنبه 98 شهریور 3ساعت ساعت 12:14 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
دو اتفاق مهم

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

1-بعد از فتوای یکی از مراجع تقلید عراق، مبنی بر وجوب خروج نیروهای آمریکایی از عراق، آمریکا ذلیلانه به عراق تعهد داد که جلوی حملات اسرائیل به مراکز نظامی نیروهای جریان مقاومت در عراق را بگیرد.

 2-مایک پمپئو وزیر خارجه آمریکا درسازمان ملل به قدرت ایران اعتراف و از کشورهای جهان درخواست کمک برای کنترل ایران کرد.

دو اتفاق فوق، یعنی پایان کدخدایی آمریکا! آیا رئیس جمهور ایران، فردا برای رضایت کدخدا، در جهت تضعیف اقتدار کشور، سخنی می‌گوید؟!

آمریکا برای ایجاد ائتلاف بر علیه منافع ایران در خلیج فارس، نتیجه لازم را نگرفت ولذا متوجه زوال خود و عدم توجه کشورهای جهان به آمریکا شد!

 یحتمل رمز پیام وزیر خارجه آمریکا، خطاب به اصلاح طلبان، اعتدالیون، فتنه‌گران و براندازان در قدرت است، تا انقلاب اسلامی را در راستای منافع شیطان بزرگ، کنترل نمایند!

والسلام

 


+نوشته شده در یکشنبه 98 شهریور 3ساعت ساعت 1:35 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
تحریم ظریف باورکردنی نیست!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

جواد ظریف وزیر خارجه، پس از ملاقات با مکرون رئیس جمهور فرانسه گفت: «علی‌رغم تلاش‌های آمریکا برای تخریب دموکراسی امروز با رئیس‌جمهور فرانسه، امانوئل ماکرون و ژان ایو لوردیان در پاریس دیدار کردم.»

عجیب است! ظریف تحریم نبود، به هواپیمایش در اروپا بنزین نمی‌دادنداما تحریم که شده، راحت به تور اروپا می‌رود و بنزین هم برایش آزاد است! پس؛ تحریم ظریف، باورکردنی نیست!

مکرون رئیس جمهور فرانسه مدتی قبل در ملاقات با نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی به رمز مهمی اشاره کرد و گفت: «باید برجام را حفظ کنیم، ما باید از میانه‌روها در ایران حمایت کنیم، نه اینکه مأموریتشان را سخت کنیم!»

واقعا دستور العمل مأموریت سه کشور اروپایی و احیانا آمریکا، به دولت میانه‌رو حسن روحانی چیست؟!

مأموریت اعلانی مکرون، به ظریف و روحانی، فعلا در حوزه برجام است! لذا آقای ظریف در سفر به نیویورک و ملاقات اخیر با مکرون، قول عدم خروج ایران از برجام و گسترش برخی از بخشهای برجام را برای کسب رضایت آمریکا را داده است!

 

والسلام

 


+نوشته شده در شنبه 98 شهریور 2ساعت ساعت 12:26 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
حذف 4 صفر توطئه نیست؟!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

شتاب دولت برای حذف چهار صفر از پول ملی برای چیست؟! آیا قصد حل مشکلات اقتصادی کشور و مردم را دارد؟! آیا هدف دولت، آشوب اقتصادی به قصد افزایش تورم و ایجاد فتنه 98 است؟! آیا هدف دولت، کاهش فشار بر دوستان متهم و فاسد اقتصادی است؟! آیا بدنبال فراموشی کاهش ارزش پول ملی است؟

سابقه دولت حتی در تغییر رنگ اسکناس هم در راستای اهداف آمریکا تعریف می‌شود! مثلا در سال 92 اولین خیانت را در تغییر رنگ، حذف نام خلیج فارس و آرم سازمان انرژی اتمی کشور از اسکناسهای 50 هزار ریالی بود! که بجای آن، رنگ موذی بنفش و سردر دانشگاه تهران نقاشی شد!

وقتی کشور شرایط اقتصادی پایدار ندارد و حسن روحانی همچنان منتظر معجزه اروپا است، پس هدف دولت از کاهش 4 صفر، رفع مشکلات اقتصادی نیست!

هدف قطعی دولت اولا ایجاد فتنه اقتصادی، ثانیا با کاهش 4 صفر از پول ملی، مردم فریب خورده و مبالغ اختلاس دزدان همکار و رأی جمع کن حسن روحانی را ناچیز تصور می‌کنند و ثالثا مردم خیانت دولت در توزیع 22 میلیارد دلار ارز و خروج بیش از 60 تن طلا از خزانه بیت المال را فراموش کنند!

فرشاد مومنی، اقتصاددان و عضو هیات علمی دانشگاه علامه در خصوص حذف صفرها از پول ملی گفت: «خاضعانه از نمایندگان مجلس می‌خواهم تا قبل از اینکه از دولت، تضمین لازم را برای حذف صفرها نگرفتند، اجازه ندهند این اقدام نمایشی اتفاق بیفتد. یکی از مشکلات حذف صفرها حساسیت زدایی از اختلاس‌هاست.

والسلام

 


+نوشته شده در جمعه 98 شهریور 1ساعت ساعت 4:18 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
توهم \صبر و اگر\ تا کی؟!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

امروز حسن روحانی در دیدار با رهبری،  باز هم در توهم مذاکره با سه کشور اروپایی به "صبر و اگر" متوسل شد و گفت: «صبر ما حدی دارد.»

صبر حسن روحانی در مقابل دشمنان، انتها ندارد، اما وقتی دستگاه قضائی قصد دستگیری برادرش را در سال 96 داشت، صبرش طغیان کرد و گفت: «اگر به برادرم دست بزنید، کشور را به جنگ می‌کشانم!»

می دانید چرا صبر حسن روحانی در مقابل دشمنان پایانی ندارد؟! دلیلش، در پیروی از تفکر لیبرالیسم، اسلام رحمانی و اسلام اعتدال و در یک کلمه اسلام آمریکایی است!، زیرا تفکر اسلام رحمانی و اسلام اعتدال، بر اشداء علی جریان انقلابی و رحماء با کفار و شیطان بزرگ استوار است!

ریل گذاری حسن روحانی در کاهش تعهدات برجامی، مانند حرکت مورچه، از نوع گیج آن است! که متوهمانه در "اگر" مانده و می‌گوید: «اگر مذاکرات با 1+4 موفق باشد، می‌تواند شرایط را عوض کند.»!

روحانی تمام تعهدات ایران را فراتر از برجام انجام داده، اما حالا که مثل مورچه گیج مجبور به کاهش برخی تعهدات برجامی شده، متوهمانه در نزد رهبری می‌گوید: «در برابر بی‌تعهدی آنها نمی‌توانیم تعهد کامل بپذیریم.»

صبر روحانی، در برابر کفار و پرروئی در مقابل ملت ایران، حدی ندارد!!!!!

والسلام

 


+نوشته شده در چهارشنبه 98 مرداد 30ساعت ساعت 4:53 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
شمشیر عدالت، تحمل میشود؟!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

این روزها شمشیر عدالت قوه قضائیه به ریاست آیت الله رئیسی یقه گردن کلفتان نفوذی در دولت را گرفته و با قدرت در حال محاکمه مفسدان اقتصادی است.

سابقه حسن روحانی گویای این است که وقتی تیغ عدالت در سال 96 برادرش حسین فریدون را نشانه گرفت! برآشفت و گفت: «اگر دست به برادرم بزنید، کشور را به جنگ می‌کشم!»

حالا که عراقچی، سیف، پورحسینی و برخی از مدیران ارشد دولت در لیست محاکمه جدی قرار گرفته‌اند، آستانه تحمل روحانی تا کجا است؟ اگر به سراغ برادرش حسین فریدون و برادر معاون اولش، مهدی جهانگیری بروند، آیا عبور از خطوط قرمزش را تحمل می‌کند؟!

بهترین راه برای سکوت حسن روحانی، دعوت او بعنوان متهم در چندین پرونده مهم امنیتی است! از جمله ملاقات با معاون ضدتروریسم اسرائیل در سال 65 ،سفرهای خاص به کشور انگلیس، یحتمل با پاسپورت خاص!، زیرا مدرک دکترای حسن روحانی در سال 77 با نام خانوادگی فریدون صادر شده، در حالی‌که نام‌خانوادگی او در سال 60 به روحانی تغییر کرده است!

برگی از کتاب خاطرات حسن روحانی: «در سال 1360 تقاضای تغییر نام فامیل کردم و نام‌خانوادگی «روحانی» به‌طور رسمی در شناسنامه من ثبت شد.»

وبگاه رسمی دانشگاه کلدونین گلاسگو؛ در 27 خرداد 1392، اعلام کرد که رئیس‌جمهوری آینده ایران، در گذشته با نام «حسن فریدون» در آن دانشگاه تحصیل کرده و مدرک کارشناسی‌ارشد و دکتری خود را به‌ترتیب در سال‌های 1995 و 1999 اخذ کرده‌است.

در روزنامه جمهوری اسلامی در 19 اسفند 1358 درج شده: حسن روحانی در سال 58 از دانشگاه لندن در رشته دکترای جامعه‌شناسی حقوقی گرفت!

والسلام

 


+نوشته شده در جمعه 98 مرداد 25ساعت ساعت 3:43 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
مرگ استراتژی تنش زدایی!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

مبنای آغاز ریاست جمهوری حسن روحانی در سال 92 "تنش‌زدایی" بود! و برای اثبات آن، به همه خواسته‌های غرب گردن نهاد! لذا در آغازین روزهای ریاست جمهوری، دستور عدم ارسال مابقی قطعات نیروگاه 40 مگاواتی رأکتور اراک را که تنها 6 ماه با افتتاح فاصله داشت! صادر کرد! (البته برای تنش‌زدایی، اسم نیروگاه اراک را، خنداب گذاشت!)

دولت حسن روحانی برای اثبات نظریه تنش زادیی، هزینه‌های سنگینی را به ملت و نظام اسلامی تحمیل کرد! طرح اسلام رحمانی و اسلام اعتدال در تقابل با اسلام ناب محمدی امام!، اجراء مخفیانه سند 2030،! اجراء مخفیانه توافق پاریس! اجراء نامتوازن برجام به نفع آمریکا! پیگیری طرح مرحوم رفسنجانی مبنی بر" دوران مذاکره است، نه موشکها"اجراء مخفیانه FATF پذیرش دفن زباله‌های اتمی کشورها در ایران! نظریه وزارت اطلاعات، وزارت نگیر و نه بند است! زمینه گسترش نفوذ سلبریتها در تقابل با ارزشهای دینی و انقلابی! و ...

دشمنان با استفاده از نظریه تنش زدایی، هر روز امتیازی برای تغییر و براندازی نظام اسلامی داشتند! ولذا برجامهای 1 و 2 و 3 در راستای تنش‌زدایی از سوی حسن روحانی مطرح و پیگیری شد!

با شکست قطعی برجام، نظریه تنش زدایی حسن روحانی هم شکست ولذا امروز نظریه تهدیدزدایی دشمن، جای نظریه مشکوک تنش‌زدایی را گرفت. آیا روحانی پاسخگوی هزینه‌های امنیتی و مادی تحمیل شده بر مردم و انقلاب اسلامی می‌باشد؟! آیا نظریه تنش‌زدایی با فساد اقتصادی عجین شده در دولت، بخصوص در حوزه واردات، آنهم کالاهای آمریکایی، رابطه دارد؟!

تهدیدزدایی، یعنی مردم منتظر ریشه کنی فساد بر اساس تعهد انقلابی ریاست قوه قضائیه، از قوه مجریه هستند.

والسلام

 


+نوشته شده در پنج شنبه 98 مرداد 24ساعت ساعت 7:51 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
طنین فریاد ابوذرها

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

دهها نفر از مدیران دزد دولت سهامی اعتدال-اصلاحات دستگیر و زندانی شدند! و پرونده دهها نفر دیگر، در نوبت رسیدگی و صدور حکم زنذان است! اردوگاه آنان به لرزه افتاده، که بزودی برادر رئیس جمهور(حسین فریدون) و برادر معاون اول (مهدی جهانگیری) زندانی می‌شوند ولذا برای کاستن از بی‌آبرویی دولت اعتدال-اصلاحات، گشتند و گشتند و گشتند، تا رسیدن به دکتر حسن عباسی رسیدند! 1

سالها است که دکترحسن عباسی، ابوذروار و عمارگونه، چهره اصلاح طلبان آمریکایی، اعتدالیون غربزده، فتنه‌گران و براندازان را افشاء می‌کند. ولذا با شکایت وزیر اطلاعات و به بهانه افشای رابطه آمدنیوز و وزیر اطلاعات، دکتر عباسی را بازداشت کردند. تا چند روزی توجه ملت را از دزدن با چراغ نفوذی دولت، منحرف نمایند.

تاریخ تشیع، گویای این است که ابوذرها، همواره گریبان مدیران نفوذی را که بصورت نامشروع به درون خیمه انقلاب اسلامی نفوذ کرده‌اند، می‌گیرند.

اگر حسن روحانی ثابت کرد که در سال 65 با فردی از سازمان اطلاعاتی اسرائیل(موساد) ملاقات نکرده؟! یقینا دکتر عباسی، در زندان بود! ولذا نباید نگران بود، زیرا دستگیری دکتر عباسی، چیزی از سوختن و لرزش اعتدال-اصلاحات کم نخواهد کرد و انشاءالله شاهد آزادی فوری عمار زمان خواهیم بود.

پس، جریان انقلابی، باید ابوذروار و بصورت منسجم، چهره زشت مدیران فاسد نفوذی را افشاء نمایند، تا انشاءالله شاهد طلوع خورشید امام عصر عج الله تعالی فرجه الشریف باشیم.

والسلام

 


+نوشته شده در سه شنبه 98 مرداد 22ساعت ساعت 11:51 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
رجزخوانی محمد عبدالسلام

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

آقای محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن در ملاقات با رهبر معظم انقلاب گفت: «ما ولایت شما را امتداد خط پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم و ولایت امیرالمومنین علیه‌السلام می دانیم و مواضع حیدری و علوی شما در حمایت از مردم مظلوم یمن را ادامه خط امام خمینی (ره) و مایه برکت و بسیار روحیه بخش می‌دانیم.»1

کاش آملی لاریجانی رئیس سابق قوه قضائیه، درس ولایت پذیری را در نزد محمد عبدالسلام سخنگوی جنبش انصارالله یمن می‌آموخت!

کاش سخنگوی دولت حسن روحانی هم، اینگونه سخن می‌گفت!

کاش خجالت نمی‌کشیدیم، و جانشین حضرت روح الله را مثل محمد عبدالسلام خطاب می‌کردیم!

کاش نایب امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را می‌شناختیم!

گویا مالک اشتر نخعی، دوباره از یمن آمده، و در نزد امام خود رجز می‌خواند.

اصلاً این جملات آقای محمد عبدالسلام که گفت: «ما ولایت شما را امتداد خط پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم و ولایت امیرالمومنین علیه‌السلام می دانیم.» برایمان قابل هضم است؟!

آیا انعکاس فریاد خمینی کبیر که می‌فرمود: "ولایت فقیه، ادامه ولایت رسوال الله است" در گوشمان پیچید؟

والسلام

 


+نوشته شده در سه شنبه 98 مرداد 22ساعت ساعت 9:38 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید