تصویر ثابت

سفارش تبلیغ
صبا
حسن بدنبال اروپا و اروپا بدنبال خروج از برجام!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

بعد از شهادت عمار در جنگ صفین و شهادت مالک اشتر در مسیر راه مصر، یاران علی علیه السلام، به دور او حلقه زدند، اما نه برای تبعیت از دستورات او، بلکه برای اعتراض به امام خود، که تا کی جنگ؟ تا کی اختلاف؟ اما عمار و مالکی نبودند که به اینها بگویند؛ چرا برای امام خود تکلیف معین می کنید؟!

بعد از اینکه امام حسن علیه السلام در نزدیکی شهر ساباط با شمشیر زهرآگین یک تروریست مجروح گردید، خطاب به مردم فرمود:ت «وای بر شما! سوگند به خدا! اگر مرا بکشید، معاویه به هیچ یک از وعده‏هایی که برای کشتن من داده است، عمل نخواهد کرد. می‌‏دانم که اگر دست در دست او بگذارم و با او بسازم، نمی‏گذارد که به دین جدّم بروم و تنها می‏توانم خدای سبحان را بپرستم؛ ولی گویا فرزندان شما را می‏بینم که بر در خانه‏های فرزندان آنان(ابوسفیان و معاویه) ایستاده‏اند و آب و غذا می‏خواهند، ولی آنان دریغ می‏ورزند.» و در اینجا هم مردم دسته دسته عذرخواهی کرده و پراکنده شدند و امام خود را یاری نکردند!

گویا این بخش از سخنان امام حسن علیه السلام (فرزندان شما را می‏بینم که بر در خانه‏های فرزندان آنان(ابوسفیان و معاویه) ایستاده‏اند و آب و غذا می‏خواهند، ولی آنان دریغ می‏ورزند.) برای افراد لیبرال بعد از دهه 60 انقلاب اسلامی است که حل مشکلات اقتصادی حتی آب آشامیدنی ملت را از آمریکا طلب می کردند! که منجر به برجام ننگین شد! و سپس وقتی ترامپ مانند معاویه برجام را پاره کرد باز این جماعت غربزده به در خانه های فرزندان ابوسفیان دوران، یعنی سه کشور اروپایی رفته و ماههای متمادی کشور و ملت را در بحران اقتصادی قرار داده تا از بسته پیشنهادی اروپا رونمایی شود!

 ظاهرا حسن روحانی عمدا خود را به خواب زده، که مأمور سازمان سیا آب پاکی را به روی دست او و ستون پنجم نفوذی دشمن در دولت و مجلس ریخته و نقشه اروپا را افشا و می‌گوید: «اتحادیه اروپا بدنبال خروج آبرومند از برجام است و در این مسیر به همراهی افکار عمومی اروپا نیاز دارد، اخراج دیپلماتهای ایرانی نیز در همین راستا است ... »

آری؛ این نتیجه خیانت جریان لیبرال و غربزده‌ی نفوذی در دولت و مجلس است، که به فرمان امام جامعه عمل نمی‌کنند.

والسلام

 


+نوشته شده در پنج شنبه 97 آبان 10ساعت ساعت 1:59 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
پرونده های که بسته مانده!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

علی مطهری طی یادداشتی در روزنامه اعتماد چنین نوشت: «ماجرای قتل فجیع و دردناک جمال خاشقجی روزنامه‌نگار منتقد عربستانی بیش از هر چیز قدرت رسانه‌های آزاد را به نمایش گذاشت ... در مثال مناقشه نیست اما اگر در زمان قتل‌های زنجیره‌ای در ایران، ما رسانه‌های آزاد می‌داشتیم آن فجایع یا اتفاق نمی‌افتاد یا به آن شدت رخ نمی‌داد»ا

البته در زمان قتل های زنجیره ای این عنصر خوارجی(علی مطهری) مجلس، نظری دیگر داشت که وقت پرداختن به آن نیست، هر چند که اصلاح طلبان برانداز، معمولا از طرح قتل های زتجیره ای بخاطر نقش آفرینی‌شان در قتل سعید امامی فرار می کنند! اما خوارجی اصلاح طلبان آمریکایی باب پرداختن به برخی زوایای قتل های زنجیره ای را فراهم نمود.

بقول مطهری در مثال مناقشه نیست در راهپیمایی اربعین امسال، توفیق مصاحبت و گفتگویی دوساعته با یک شیعه عربستانی فراهم شد و حقیر علت انعکاس گسترده قتل جمال خاشقجی در رسانه های جهان را از او پرسیدم، که در پاسخ گفت: "علتش این است که جمال خاشقجی یک یهودی صهیونیسم است و گرنه رسانه های جهان خاموش می‌ماندند."

به نظر می رسد که علی مطهری خود را در قضیه قتلهای زنجیره‌ای به جهالت زده و قطعا نایب رئیس مجلس از عمق توطئه قتلهای زنجیره ای، که هدف اولیه آن، تصرف وزارت اطلاعات و هدف دیگر آن براندازی نظام اسلامی با هدایت سازمان جاسوسی سیا و اجراء آن توسط اصلاح طلبان آمریکایی بوده، آگاه است!

آیا علی مطهری نمی‌داند؛ که نقش سید محمد خاتمی در قتل سعید امامی، مانند نقش محمد بن سلمان در قتل خاشقجی است، که در روزهای پایانی ریاست جمهوریش، دستور پرداخت کلیه حقوق و مزایای امامی را صادر کرد؟! مگر دستگیری و شکنجه قرون وسطایی همسر سعید امامی، برای افشا نشدن قتل شوهرش، با دستور خاتمی، حجاریان و ربیعی صادر نشده است؟!

پس علی مطهری بداند: انتظار جریان انقلابی، پیگیری و بررسی پرونده‌های قتلهای زنجیره‌ای و انفجار نخست وزیری (شهادت رجایی و باهنر) است، که در صورت پیگیری، متهمین اصلی مشخص و امثال علی مطهری خفه خواهند شد.

والسلام

 


+نوشته شده در چهارشنبه 97 آبان 9ساعت ساعت 8:51 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر
امین خیانتکار و خیانتکاران امین!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

چه رابطه‌ی کثیفی بین "امین خیانتکار و خیانتکاران امین" وجود دارد که وقتی شریعتمداری بعنوان وزیر تعاون، کار و رفاه yاجتماعی معرفی می‌شود، نمایندگان مجلس با 196 رأی مثبت او را بعنوان وزیر آن وزارتخانه مهم انتخاب می کنند؟ در حالی که شریعتمداری چند روز قبل گفته بود: «من که دیگر نیستم. هیچ جای دیگر هم مرا به کار نگیرید، چون اگر این روند ادامه یابد حضور و وجود من کارایی ندارد.»!

پاسخ این پرسش را باید در اظهارات یکی از عوامل ستون پنجم(طیبه سیاوشی) دشمن در مجلس جستجو کرد که گفت:«نباید در این شرایط از وزرا توقع عملکرد درخشان داشته باشیم»

البته حسن روحانی در زمان دفاع از وزرا پیشنهادی به مجلس گفت: «من به عنوان امین شما و مردم عرض می‌کنم برای انتخاب هرکدام از وزرا ده‌ها ساعت فکر و مطالعه و مشورت کردم و گاهی استخاره هم با ما همراه نبود.»

در خصوص قصه تلخ "امین خیانتکار و خیانتکاران امین" گفته‌اند: یارو به یکی گفت؛ برایم استخاره کن! طرف گفت؛ نیت کن و یارو جواب داد بنده چه کاره باشم که نیت کنم؟ نیتش را هم خودت بکن!

والسلام

 


+نوشته شده در سه شنبه 97 آبان 8ساعت ساعت 11:30 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر