تصویر ثابت

سفارش تبلیغ
صبا
خطر غربزده ها و لیبرالها برای کشور!

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

رئیس مرکز تحقیقات ریاض گفت: «برای نابودی تهران، 4 موشک بالستیک "دانگ فنگ" ما کافیست»!

در پاسخ به ارجیف رئیس مرکز تحقیقات ریاض، محمد باقر نوبخت، از عناصر غربزده ی مرکز استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت و سخنگوی دولت،i در مصاحبه با ویژه نامه نوروز همشهری گفت: «برای توافق با عربستان باید از برخی منافع چشم پوشی کنیم!»

در 9 فرورین 97 در خصوص مراکز استراتژیک ریاست جمهوری و مجمع تشخیص مصلحت نظام که توسط مرحوم هاشمی رفسنجانی راه اندازی شد، با موضوع "مراکزی بر ضد نظام اسلامی" تحلیل کوتاهی پیرامون ویدئویی "داری اشتباه می کنی کاپیتان" به سمع و نظر همراهان "وبلاگ و کانال #تلگرامی #وزنه-سیاسی" تقدیم نمودم.

حضرت روح الله در سخت ترین شرایط پذیرش قطعنامه 598 فرموند: «امروز روز عاشورای حسینی است. امروز ایران کربلاست، حسینیان آماده باشید.» و لذا ما آموخته ایم که اشقیای کربلا در همه زمانها و مکانها حضور دارند چه در مرکز استراتژیک ریاست جمهوری و چه در مرکز استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت!

مرحوم آیت االه حائری شیرازی به زیبایی چهره حسینیان و یزیدیان را در صفحه 98 کتاب "آئینه تمام نما" به تصویر کشیده و نوشته اند: " هر انسان حامل کربلا است؛ هر وقت حق می گوید و برای حق کار می کند، امام حسین علیه السلام وجودش را بر کُرسی خلافت پذیرفته است و هر وقت غَضَب و شهوت و آز را ترجیح دهد، یزید وجود خود را بر کرسی نشانده است. وقتی انسان، جناح گرایی می کند، به یزیدبن معاویه وجودش گفته است: «بفرما، کُرسی خلافت در انتظار توست»"

پس، غربزده ها و لیبرالها، بر اساس تعصبات جناحی به یزیدبن معاویه وجودشان لبیک گفته و عاشورا را محل مذاکره می دانند! و لذا حضور لیبرالها و غربزده ها در قدرت، امنیت کشور و ملت را به مخاطره می اندازند.

والسلام


+نوشته شده در شنبه 97 فروردین 18ساعت ساعت 7:21 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
روح و جسم نحیف برجام!

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

از آغاز مذاکرات هسته ای در سال 92 و سپس اجراء فوری برجام در سال 94 و تحریمهای پی در پی آمریکا در سالهای 95 و 96 و 97 شاهد انفعال دولت اعتدال در مقابل تحریمهای آمریکا، هستیم و گویا اطمینان خاطری به آمریکائیها از سوی مسئولین ایرانی داده شده که حفظ برجام برای حسن روحانی، حکم ناموس را دارد و لذا آمریکا و اتحادیه اروپا، بدون هیچ دغدغه ای به وضع تحریمهای جدید بر علیه کشورمان، ادامه خواهند داد!

خبرها حاکی از آن است که قبل از پایان اولین ماه بهار 97، بسته تحریمهای اتحادیه اروپا، به بهانه قدرت موشکی ایران، نهایی و اجرا خواهد شد و لذا نقش دولت اعتدال سردادن سرود "خر برفت و خر برفت و خر برفت" خواهد بود ، زیرا اتحادیه اروپا باید از مزایای برجام، در جهت غارت منابع کشورمان، بهرمند گردد، حتی اگر برجام، هیچ نفعی برای ایران نداشته باشد!

برای پی بردن به انفعال و احیانا خیانت دولت مردان بی کفایت ایران در پذیرش و اجراء برجام، باید به متن برجام، خبر خانم وندی شرمن مذاکره کننده ارشد آمریکا و  علی‌اکبر صالحی رئیس‌ سازمان انرژی اتمی توجه کنیم که هر کدام اینها، ما را به عمق برجام و خیانت مذاکره کنندگان ایرانی که قطعا با دستور حسن روحانی صورت گرفته، نزدیک می نماید:

1-خانم وندی شرمن در فروردین 96 در اندیشکده وودرو ویلسون با لحن تمسخرآمیزی در خصوص مذاکره کنندگان ایرانی گفت:« ما قبل از آغاز مذاکرات هسته‌ای متن توافقنامه(برجام) را نوشتیم ... LIFT لغتی است که در زبان انگلیسی به معنی معلق نگاه داشتن است، اما طرف ایرانی LIFT را به معنای پایان دادن و خاتمه دادن - REMOVE - تلقی می‌کرد و به همین علت نیز، ما از این لغت استفاده کردیم»

2-علی‌اکبر صالحی رئیس‌ سازمان انرژی اتمی-شهریور 95- گفته بود:«اگر ما وقتی برجام را تنظیم می‌کردیم دقت بیشتری می‌کردیم این فرصت برای آمریکا پیش نمی‌آمد که از این قابلیت تفسیر بودن [برجام] سوءاستفاده کند».

3-با توجه به بندهای فوق، متن برجام، یک توافقنامه بین المللی نیست و بیشتر به حکم محکومیت ایران برای اجراء آن شبیه است! اگر برجام یک توافق بین المللی بود، به محض خروج و تخلف یکی از اعضاء، مسیر برای خارج شدن طرف دیگر فراهم می شد! و لذا مسیر ایران برای خروج از برجام، به ناکجا آباد ختم می گردد! پس رمز سکوت و انفعال حسن روحانی در برابر تحریمهای مدام آمریکا و اخیر اتحادیه اروپا در این سه گانه است.

حال این سئوال مطرح است که آیا ترامپ از برجام خارج می شود؟ قطعا پاسخ منفی است، هر چند که روح و جسم برجام را متلاشی کرده، اما حسن روحانی در دفاع از برجام مأمور است و معذور، مگر اینکه عزرائیل برای برهم زدن برجام، روح حاج حسن را به روح برجام، منتقل نماید!

والسلام


+نوشته شده در جمعه 97 فروردین 17ساعت ساعت 3:21 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
اعتماد به کدخدا و توکل بر خدا

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی در سال 92 در حالی رئیس جمهور شد، که پرونده های هسته ای و سوریه مفتوح بود، لذا مسئولیت پرونده هسته ای را خود پذیرفت و تیم مذاکره کننده با کشورهای 5+1 و بنا بر دستور حاج حسن مبنی، بر "اعتماد به کدخدا(آمریکا)" در سال 94 منجر به توافق برجام شد! و کام آمریکا، رژیم صهیونیستی و کشورهای 5+1 با اجراء فوری برجام، شیرین گردید، اما پرونده سوریهب در حالی که 82 کشور نعره میزدند که بشار اسد باید برود، "با توکل بر خدا،" و مقاومت مدافعان حرم و فرماندهی منحصر به فرد سرادر سلیمانی، تحت فرمان فرمانده کل قوا، به شکست داعش و اربابان غربی اش منجر و کام آمریکا، اسراییل و تفاله های داخلی لیبرالیسم، تلخ و کام جبهه مقاومت و آزادگان جهان، شیرین شد.

با روی کار آمدن ترامپ در آمریکا و به خطر افتادن برجام، دولت لیبرال، که می گفت؛ سایه جنگ از کشور دور شده!، بدون اینکه خود را پاسخگوی افتضاح برجام بداند، وقایحانه و منافقانه، به هذیان گویی روی آورده و خواستار بر زمین گذاشتن اسلحه ای مدافعین حرم و مذاکره در خصوص کاهش قدرت منطقه ای و برد موشکهای کشور شده، آنهم برای، "دور کردن سایه جنگ!" نه رفع تحریمها!

آری؛ در پرونده هسته ای به کدخدا(آمریکا) اعتماد کردند و افتضاح شد! ولی در پرونده سوریه، به خدا توکل شد و پیروزی محقق گردید و لذا نظام اسلامی زیر بار حکمیت برجام موشکی و منطقه ای لیبرالها و آمریکا نخواهد رفت و اگر رئیس جمهور به دروغ گفته، "که با برجام سایه جنگ از کشور دور شده!"، امروز حق طرح برجام موشکی و قدرت منطقه ای نظام اسلامی را ندارد، بلکه حسن روحانی و برخی از مذاکره کنندگان هسته ای، باید بعنوان متهم در فریب ملت و نظام اسلامی، خسارت دهها میلیارد دلاری به قدرت هسته ای، زمینه سازی نفوذ بیگانگان و به خطر انداختن امنیت کشور، محاکمه و مجازات گردند.

والسلام


+نوشته شده در جمعه 97 فروردین 17ساعت ساعت 12:11 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
کام مردم تلخ است!

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

در حالی که "افزایش نرخ دلار"، "رکود اقتصادی" و "بیکاری" کام مردم را تلخ کرده، حسن روحانیه با اغواگری بدنبال شیرین کردن کام مردم است! ولذا در جلسه دیدار با برخی وزراء و نمایندگان مجلس، با قبول بحران بیکاری و در حمایت از "پیام رسان تلگرام" گفته است: «کام مردم را با این‌گونه حرف‌ها تلخ نکنید، در فضای بحران بیکاری تیشه به ریشه اشتغال نزنید

باید از رئیس جمهور پرسید؛ شما چه طرحی برای شیرینی کام ملت دارید؟

*وقتی کام مردم از افزایش مدام و نجومی دلار تلخ می شود، آیا کام مردم با عدم فیلتر تلگرام  شیرین می شود؟!

*وقتی جوانان این مرز و بوم، بخاطر بیکاری، کامشان تلخ است، آیا با گفتار درمانی بی خاصیت و حمایت رئیس جمهور از پیام رسان خارجی، کامشان شیرین می گردد؟!

*وقتی روکود اقتصادی و واردات بی رویه کالاهای خارجی، کارخانه های داخلی را به ورشکستگیا کشانده و کام سرمایه گذاران داخلی را تلخ نموده، آیا با فرافکنی و سخنان کذب رئیس جمهور، کامشان شیرین می گردد؟!

*وقتی فشار اقتصادی و گرانی های افسار گسیخته، کام ملت را تلخ نموده، آیا با حمایت از فضای مجازی بیگانه، کامشان شیرین می شود؟!

*وقتی کام مردم بخاطر اختلاس و دزدی برادران رئیس جمهور، و معاون اول رئیس جمهور،(حسین فریدون و مهدی جهانگیری) تلخ شده و عدم رسیدگی فوری از سوی قوه قضائیه، کام مردم را تلخ تر نموده، آیا با عوام فریبی و سرگرم نمودن مردم، به پیام رسان تلگرام، از سوی حسن روحانی، کام مردم شیرین می شود و دزدیهای چندهزار میلیاردی برادرانشان فراموش می گردد؟!

وقتی ترامپ کابینه امنیتی و نظامی برای فشار به ایران تشکیل می دهد و جلسه شورای عالی امنیت ملی ایران، برای بررسی آن موضوع تشکیل و حسن روحانی با متلک پرانی به دبیر شورا، جلسه را متشنج و اجازه اتخاذ تصمیم لازم در برابر تهدیدات آمریکا را نمی دهد، آیا کام ملت از این واقعه غم انگیز و افراطی رئیس جمهور شیرین می شود؟!

والسلام


+نوشته شده در چهارشنبه 97 فروردین 15ساعت ساعت 3:35 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
حمله لیبرالها به توان موشکی!

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

بعد از شکست برجام هسته ای و ناتوانی حسن روحانی در حل مشکلات اقتصادی مردم و کشور، شاهد حملات بی وقفه ی او به توانمندی موشکی در زمان انتخابات ریاست جمهوری بودیم. با تغییر وزیر خارجه و بکار گیری جان بولتون بعنوان مشاور امنیت ملی آمریکا از سوی ترامپ، حسن روحانی احساس نموده که عمر برجامش(شیشه عمرش) به پایان رسیدهغ و لذا روزنامه ها و رسانه های زنجیره ای اصلاح طلب، با اشاره او و به یاد مرحوم رفسنجانی که گفته بود؛«دنیای فردا، دنیای گفتمان هاست نه موشک ها...» طی یک حرکت ضدانقلابی، خواستار مذاکره در رابطه با کاهش برد موشکهای کشور برای رضایت آمریکا و رژیم صهیونیستی شده اند!

آیا اصلاح طلبان آمریکایی گوینده این سخنان را می شناسند که می گفت؟؛ 1-«سایه شوم جنگ از کشور کنار رفته و شاهد امنیت مردم هستیم.» 2-«اگر برجام نبود وقوع جنگ حتمی بود!» 3-«برجام هم سایه جنگ را از سر کشور برداشت و هم زنجیر تحریمها علیه ایران را پاره کرده است!» جملات فوق، بخشی از سخنان کذب حسن روحانی در تعریف و تمجید از برجام است، اما چرا اصلاح طلبان از او نمی پرسند؛ مگر نگفتی؛ "برجام سایه جنگ را از کشور دور کرد؟! پس، معنی عربده های ترامپ چیست؟!

هدف مشتر آمریکا، اصلاح طلبان و لیبرالها از طرح مذاکره موشکی، براندازی نظام اسلامی، است. ولذا اگر قدرت موشکی ایران همانند هسته ای بدست حسن روحانی به تاراج رود، آنگاه آسیب پذیری کشور در مقابل جنگ افزارهای اعراب خلیج فارس، حتمی و قطعی است، اما چرا اصلاح طلبان و لیبرالها، بخاطر شکست در برجام! و سخن کذب دور شدن سایه جنگ! از ملت پوزش نمی طلبند و گزینه پرورویی و بی شرمی را انتخاب کرده اند؟!

مردم خوب و با بصیرت ایران، به اقتدار و انسجام نظام اسلامی واقف بوده و دریافته اند که دولت اعتدال و اصلاح طلبان آمریکایی به آخر خط نفاق خود رسیده و لذا ملت اجازه نخواهند داد، که بزدلان و ترسوهای غربزده و لیبرالِ نفوذ کرده در مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز کشور، امنیت مردم و ایران اسلامی را به مخاطره اندازند و اهداف براندازی آمریکا و رژیم صهیونیستی را محقق نمایند.

والسلام


+نوشته شده در چهارشنبه 97 فروردین 15ساعت ساعت 7:22 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر
مراکزی بر ضد نظام اسلامی!!!

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

با مشاهده ویدئویی "داری اشتباه می کنی کاپیتان"، فکر کردم که آقای امیر ناظمی اشنی آن را به دستور سازمان سیای آمریکا تهیه کرده ولی دریافتم که آن را به سفارش عنصر نامطلوب امنیتی، حسام الدین آشنا، ریاست مرکز استراتژیک ریاست جمهوری تهیه نموده، تا بی لیاقتی و مزدوری اجانب را از چهره زشت و ناتوان دولت لیبرال حسن روحانی در برجام هسته ای پاک و با ترفندهای منافقانه، مشکلات اقتصادی مردم و کشور را از دوش دولت لیبرال برداشته و زمینه برجام موشکی را به نفع جریان صهیونیسم، به نظام اسلامی تحمیل نمایند.غ

مرحوم هاشمی رفسنجانی در دوران ریاست جمهوری خود، "مرکز استراتژیک ریاست جمهوری" و سپس در زمان ریاست بر مجمع تشخیص مصلحت نظام، "مرکز استراتژیک مجمع تشخیص" را بنا نهاد که برون داد هر دو مرکز بر ضدنظام اسلامی و مردم بوده و هست که خوشبختانه با فوت آن مرحوم، "مرکز استراتژیک مجمع تشخیص" به دستور آیت الله شاهرودی منحل گردید.

 مراکز فوق، با پول ملت، به مراکزی بر ضد منافع ملت و نظام اسلامی تبدیل شده و انتشار ویدئوی"داری اشتباه می کنی کاپیتان" دست پخت جدید مرکز ضدانقلابی استراتژیک ریاست جمهوری است! مزدوران "مرکز استراتژیک ریاست جمهوری"، با انتشار این ویدئو، بدنبال اثبات سقوط نظام اسلامی هستند، تا خلبان، یعنی رهبری معظم انقلاب، همانند برجام، هدایت هواپیما را به حسن روحانی بعنوان کمک خلبان بسپارد!، تا از سقوط نظام اسلامی جلوگیری نماید و اگر خلبان به حرفهای کمک خلبان و برج مراقبت توجه نکند سقوط حتمی است!

به مزدوران مرکز استراتژیک ریاست جمهوری باید متذکر شد؛ اولا کشور در اقتدار کامل بوده و تشبیه آن به هواپیمای در حال سقوط، خواست جریان صهیونیسم و پوششی برای ناتوانی دولت در حل مشکلات  اقتصادی و اشتغال جوانان است. ثانیا اگر تشبیه مزدوران درست باشد، خلبان هواپیما فرمان مذاکرات هسته ای را به حسن روحانی سپرد، ولی نتیجه ای به غیر از " خیانت و خسارت محض" برای کشور و مردم نداشت، پس چرا بی حیایی می کنید! ثالثا بساط  مزدوران فراماسونر و اشرافی با پیروزی انقلاب اسلامی برچیده شد  و لذا نفوذ لیبرالها در مراکز تصمیم گیر و تصمیم ساز نظام اسلامی و دوران زبان درازی نکبت بار مزدوران صهیونیسم بزودی به پایان می رسد، زیرا قرآن در سوره صف آیه هشتم وعده داده است: یُرِیدُونَ لِیُطْفِئُوا نُورَ اللَّهِ بِأَفْوَاهِهِمْ وَاللَّهُ مُتِمُّ نُورِهِ وَلَوْ کَرِهَ الْکَافِرُونَ * مى‏ خواهند نور خدا را با دهان خود خاموش کنند و حال آنکه خدا گر چه کافران را ناخوش افتد نور خود را کامل خواهد گردانید

والسلام

 


+نوشته شده در پنج شنبه 97 فروردین 9ساعت ساعت 9:37 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
فرق مخالف با معاند!

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

آغاز سال 1397 را به همه همراهان وبلاگ "وزنه سیاسی" تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

رهبرمعظم انقلاب اسلامی در آغازن روز فروردین 97 فرمودند: «هیچ کس به خاطر اینکه فکرش مخالف حکومت است مورد فشار و تعقیب قرار نمی‌گیرد، هر کسی چنین ادعای کند دروغ گفته است.»f

بعد از سخنان فوق، موجی از سوی جریانهایی که با گفتمان اسلام ناب محمدی صلی الله علیه و آله و سلم زاویه پیدا کرده، در فضای مجازی به راه افتاده، تا ثابت نمایند که بر عکس سخنان رهبری، افرادی در جامعه بخاطر مخالفت با نظام اسلامی و یا حتی طرفداری از فرد خاصی بازداشت و یا با اخطار مواجه شده اند. این جریانها، برای اثبات حرف خود، اسامی افردی را که توسط مراجع قضایی بازداشت و زندانی شده، بدون اشاره به احکام صادره از سوی مرجع ذیصلاح، منتشر کرده اند!

سیره حکومتی پیامبر اسلام صلی الله علیه و آله و سلم و امیرالمومنین علیه السلام و نظام اسلامی بر آن بوده و هست، تا فردی از مرز مخالفت با قانون اسلام عبور نکند و به معاند تبدیل نگردد و امنیت جامعه را به مخاطره نیندازد، احدی متعرض او نخواهد شد.

*وقتی خوارج از مرز مخالفت با علی علیه السلام خارج شده و بعنوان معاند، شکم زن  حامله را دریدند و امنیت جامعه را بر هم زدند، آنگاه امام اول شیعیان، شمشیر بدست گرفت و شورشیان نهروان را از پای درآوردند.

*اگر میرحسین موسوی در سال 88 تنها بیانیه صادر می کرد و قانون رسمی کشور را محترم می شمرد و در اردکشی خیابانی، زمینه ریخته شدن خون بی گناهان نمی گردید، کسی متعرض او نمی شد.

*اگر رحیم مشایی در حمایت از بفایی، نظام اسلامی را انگلیسی قلمداد نمی کرد و بر خلاف نص صریح قانون مجازات اسلامی در اردوکشی خیابانی در جلو سفارت انگلیس، به مسئولین کشور اهانت نمی کرد، دستگیر نمی شد. امروز احمدی نژاد هزاران هزار طرفدار دارد، پس چرا چند نفر خاص از سوی مراجع قضایی بازداشت شده اند؟

*کدام دانشجوی منتقد و مخالف نظام اسلامی در محیط داشگاه مورد تعقیب قرار گرفته است؟ آری وقتی دانشجویی در فتنه های 88 و 96 از محیط دانشگاه خارج و در شورش خیابانی، متعرض اموال و امنیت مردم و نظام اسلامی شود، آنگاه مطابق قوانین کشور مورد تعقیب قضایی قرار می گیرد و لذا بین مخالف و معاند فرق است و در هیچ کشوری با معاند، مماشات نمی کنند.

والسلام


+نوشته شده در پنج شنبه 97 فروردین 2ساعت ساعت 10:35 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید