سفارش تبلیغ
صبا ویژن
دوستی خدا برای آن که چون خشمگین شود، بردباری کند، قطعی است [رسول خدا صلی الله علیه و آله]
 
چهارشنبه 99 فروردین 6 , ساعت 3:35 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

خبر و تحلیل ذیل، تصویر شفاف حسن روحانی در دوران ریاست جمهوریش را نشان می دهد.

آقای فریدمن از متفکران اندیشکده‌های آمریکا می‌گوید: «امروز مشکل ما این است که ایرانیها نشان دادند که نه تنها بدون آمریکا می‌شود پیشرفت کرد، بلکه خطرناکتر، اینکه ثابت کردند1، حتی در مبارزه با آمریکا هم می‌شود پیشرفت کرد.»

دوستان عزیز! عملکرد و قصد حسن روحانی در 7 سال گذشته، موافق خبر و تحلیل آقای فریدمن است، یا بدنبال وابستگی کامل ایران به آمربکا و سه کشور اروپایی است؟!

عملکرد روحانی در برجام، درخواستهای مکرر مذاکره با آمریکا، اجرا مخفیانه سند 2030 ، اجراء توافق پاریس، اجراء مقررات FATF ، عدم توجه به توانمندی داخلی، فتنه بنزینی، بی توجهی به اقتصاد مقاومتی، همه گویای این است که قصد روحانی، بازگشت ایران به دوران پادشاهان عصر قاجار و پهلوی است!

الگوی حسن روحانی در مسیر وابسته کردن ایران به اجانب،جریان فراماسونری، اما با تیپ شاه عمامه به سر!

والسلام

 


شنبه 99 فروردین 2 , ساعت 8:37 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی در پیام نوروزی خود، خطاب به مردم آمریکا نوشت: «تحریم های دولت آمریکا موجب شده است افراد زیادی از شهروندان عادی ایران سلامتی، کار و درآمد خود را از دست بدهند ... و حتی برخی از هموطنان ما به علت این تحریمها، جان خود را از دست بدهند."

ظریف وزیر خارجه ایران، در باره کمک وزیر خارجه آمریکا به ایران گفت: "مردم ایران دارند از دست می‌روند."

سخن روحانی و ظریف، همان پیام ذلیلانه‌ای است که در آغاز مذاکرات هسته‌ای سال 92 روحانی از خرانه خالی گفت! و ظریف هم گفت: «آمریکا می‌تواند با یک بمب تمام سیستم دفاعی ایران را از کار بیاندازد!»

در پاسخ به پیامهای احمقانه روحانی و ظریف، خطاب به مردم آمریکا باید گفت؛ امام ما خطاب به رؤسای فاسد شما فرمودند: «آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند» و «آمریکا شیطان بزرگ است.» لذا ببخشید که رئیس جمهور و وزیر خارجه ایران، بزدلانه از استراتژی امام عبور کرده‌اند!

مردم آمریکا! پیام استیصال رئیس جمهور ایران و وزیر خارجه‌اش، غلط زیادی است! ولذا اگر رئیس جمهور ایران،با نگاه به "توانمندی داخلی" کشور، "اقتصاد مقاومتی" را بر اساس فرمان رهبری اجرا می‌کرد، امروز مثل گداهای سرچهار راه، پیام ذلیلانه ارسال نمی‌کرد!

والسلام

 


<      1   2   3      

لیست کل یادداشت های این وبلاگ