سفارش تبلیغ
صبا ویژن
مردم خواسته دنیا خرده گیاهى است خشک و با آلود که از آن چراگاه دورى‏تان باید نمود . دل از آن کندن خوشتر تا به آرام رخت در آن گشادن ، و روزى یک روزه برداشتن پاکیزه‏تر تا ثروت آن را روى هم نهادن . آن که از آن بسیار برداشت به درویشى محکوم است و آن که خود را بى نیاز انگاشت با آسایش مقرون . آن را که زیور دنیا خوش نماید کورى‏اش از پى در آید . و آن که خود را شیفته دنیا دارد ، دنیا درون وى را از اندوه بینبارد ، اندوه‏ها در دانه دل او رقصان اندوهیش سرگرم کند و اندوهى نگران تا آنگاه که گلویش بگیرد و در گوشه‏اى بمیرد . رگهایش بریده اجلش رسیده نیست کردنش بر خدا آسان و افکندنش در گور به عهده برادران . و همانا مرد با ایمان به جهان به دیده عبرت مى‏نگرد ، و از آن به اندازه ضرورت مى‏خورد . و در آن سخن دنیا را به گوش ناخشنودى و دشمنى مى‏شنود . اگر گویند مالدار شد دیرى نگذرد که گویند تهیدست گردید و اگر به بودنش شاد شوند ، غمگین گردند که عمرش به سر رسید . این است حال آدمیان و آنان را نیامده است روزى که نومید شوند در آن . [نهج البلاغه]
 
شنبه 98 خرداد 11 , ساعت 11:56 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

سال 92 :« والله العلی العظیم اگر مشکلات کشور، راه حل نداشت، من کاندید نمی‌شدم.»

سال 92 : «راه حل های صد روزه برای حل مشکلات داخلی و خارجی دارم.»

سال 96 :«من کی گفتم مشکلات را صدروزه حل می‌کنم؟»

سال 98 :«دولت نه در سیاست خارجه اختیار دارد ... نه اختیار فرهنگ و صدا و سیما در دست دولت است ... 1چیزی از دولت می‌خواهید که اختیاری ندارد و اختیارات باید با امکانات متناسب باشد.»

جملات فوق توسط یک فرد کودن، شیاد، پریشان احوال، متوهم و لامذهب بیان نشده، بلکه از سوی فردی است که علاوه بر لباس روحانیت، از اول انقلاب هم در سطوح مختلف مدیریتی کشور، حضور داشته و آن کسی نیست، به غیر از حسن روحانی لیبرال غربزده!

شاید اگر مردم ایران گوینده سخنان را نشناسند، او را یک فرد دیوانه، فریبکار، بی‌دین، دروغگو، مأمور سازمانهای جاسوسی و فرصت طلب معرفی نمایند! لذا قضاوت در این رابطه را به ملت فهیم ایران واگذار می‌کنم که چرا، فردی مسلمان تا این حد از اخلاق و دین سقوط نماید و با کلید تزویر و قسم جلاله، مردم برای حل مشکلات اقتصادی به او رأی دهند، اما سال 98 در اوج بحران اقتصادی عمدی! منافقانه بگوید؛ اختیار ندارم!

به نظرتان؛ آیا بجای چاپ داستان چوپان دروغگو در کتاب فارسی ابتدایی، حسن روحانی دروغگو چاپ نشود؟

والسلام

 لیست کل یادداشت های این وبلاگ