تصویر ثابت

سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
لیبرالها از جماران چه می خواهند؟!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

چرا برخی از مسئولان لیبرال غیردولتی، دولتی سابق و فعلی کشور در روز انتخابات مجلس شورای اسلامی یازدهم، رأی خود را در حسینیه جماران به صندوق ریختند؟! چرا این افراد در نزدیکی محل کار یا منزل خود به مسجد، مدرسه و اداره‌ای برای رأی دادن نمی‌روند؟ چرا باید در جماران دیده شوند؟!

وقتی امام خمینی مخالف سرسخت لیبرالها جهت حضوردر مسئولیتهای مهم کشور بوده، چرا جماعت لیبرال برای رأی دادن به حسینیه جماران می‌روند؟! آیا به قصد تیمم و تبرک، و تجدید پیمان با آرمانهای حضرت روح الله به جماران می‌آیند و یا نیت شری در سر دارند؟

وقتی به تصاویر و خبرها نگاه می‌کنیم، نوعا لیبرالهای غربزده و مخالف سیره امام در جماران حضور پیدا کرده و رأی داده‌اند! ولذا نیت لیبرالها تجدید پیمان با آرمانهای حضرت روح الله نبوده! و قطعا اگر مرحوم سید احمدآقای خمینی زنده بود، شاهد حضور منافقانه لیبرالها در جماران نبودیم!

اسامی برخی از لیبرالهایی که در دوم اسفند 98 برای رأی دادن به حسینیه جماران آمدند، عبارت است از: ظریف، نوبخت، ابتکار، علی یونسی، محسن هاشمی رفسنجانی، سید محمد خاتمی، سلطانی فر، عارف، تابش

والسلام

 


+نوشته شده در دوشنبه 98 اسفند 5ساعت ساعت 9:27 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
آقای رئیس جمهور؛ بی کفایتی و نفاقتان را پنهان نکنید!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی در جلسه هیئت دولت گفت: «وقت آن است، آنها که بهانه دست آمریکا دادند، پاسخگوی موضع غیرکارشناسانه خود در مورد لوایح FATF باشند، FATF1 عدم تصویب جمعی خارج از دولت و مجلس را بهانه قرار داد و مصوبه‌ای را خلاف مصالح ملت ایران صادر کرد.»

عجب، وقتی روحانی عضو مجمع تشخیص مصلحت است، پس چرا به جلسات مجمع نرفته و از FATF دفاع نکرده تا بهانه‌ی کدخدای خود آمریکا را بر طرف نماید؟!

ظاهرا وظیفه حسن روحانی در دو دوره ریاست جمهوریش، پاسخ به بهانه‌های آمریکا با برجامهای متعدد بوده که بعد از برجام هسته‌ای، و کشف ارتباط مشکوک او با سرویسهای اطلاعاتی موساد اسرائیل، تیرش به سنگ خورده است!

اگر مجلس دهم در رأس امور بود و حسن روحانی را بخاطر اجراء غیرقانونی دستورات FATF استیضاح می‌کرد، امروز بی‌کفایتی و نفاق خود را در متلک گفتن به نهاد قانونی کشور، پنهان نمی‌کرد.

راستی؛ چرا حسن روحانی بی‌کفایت نمی‌گوید؛ خود و جمعی از اعضاء دولتش و نمایندگان مجلس، عضو مجمع تشخیص مصلحت هستند؟!

والسلام

 


+نوشته شده در یکشنبه 98 اسفند 4ساعت ساعت 10:8 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
قدرشناس شور و شعور مردم باشیم

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

سخنی با عزیزان منتخب منصوب به جریان انقلابی در مجلس یازدهم.

مدتها است که مردم عزیز کشورم، از مشکلات اقتصادی و عملکرد دولت روحانی و مجلس شورای اسلامی ناراضی‌اند و این نارضایتی در کنار افشاء مفاسد اقتصادی برخی از مدیران دولتی و نمایندگان مجلس، مضاعف گردیده است.

پاسخ هدایتگران و روشنگران مذهبی، سیاسی، فرهنگی و اجتماعی کشور به نارضایتی مردم این بوده، که مشکلات اقتصادی از انقلاب نیست، بلکه از انتخاب است، فلذا اکثریت مردم این سخن را باور کرده و در انتخابات مجلس یازدهم، به کاندیداهای انقلابی، با طرح شعار حل مشکلات اقتصادی و مبارزه با مفاسد اقتصادی رأی دادند.

مردم به تکلیف خود در انتخابات مجلس یازدهم عمل کردند و حالا توپ در میدان منتخبان مردمی است، که وعده حل مشکلات اقتصادی را داده‌اند، لذا نباید لحظه‌‌ای از خدمت به مردم و انقلاب غفلت نمایند، زیرا آنان سرمایه جریان بزرگ انقلابی هستند، که مردم به آنان اعتماد کرده‌اند.

نمایندگان مجلس یازدهم باید بدانند، که زمینه ساز دولت اسلامی بر اساس "بیانیه گام دوم انقلاب‌اند، لذا اگر از این مهم غفلت نمایند و همانند اکثریت مجلس دهم، جاده صاف کن دولت ناکارآمد روحانی شوند، قطعا، امید و باور مردم را به بازی گرفته و به انقلاب اسلامی که در حال عبور از پیچ بزرگ تاریخی است، ضربه سختی وارد خواهند کرد.

والسلام

 


+نوشته شده در یکشنبه 98 اسفند 4ساعت ساعت 9:10 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
استعفا نه،استیضاح آری

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

ملت عزیز و انقلابی ایران اولین مرحله از انتقام سخت خود را بعد از شهادت سردار دلها شهید سلیمانی، با انتخاب نمایندگانی انقلابی از جریان لیبرال غربزده داخلی گرفتند ولذا منتظر دومین مرحله انتقام سخت خود، این بار توسط نمایندگان انقلابی خود در مجلس یازدهم هستند.

حسن روحانی بصورت رسمی اعلان کرده که تاکنون دو بار استعفا داده، اما مورد قبول رهبری قرار نگرفته و تأکید رهبری بر ماندن روحانی تا پایان دوره ریاست جمهوری است.

حال این سئوال مطرح است. اگر رهبری با استعفای رئیس جمهور مخالفت کرده، آیا با استیضاح روحانی توسط نمایندگان ملت هم مخالف است؟!

باید گفت: استعفاهای روحانی معمولا برای فشار به رهبری، با هدف مذاکره پسا برجامی با آمریکا بوده، اما قطعا رهبری با استیضاح روحانی از سوی نمایندگان مجلس، مخالفتی ندارند، زیرا حجم خیانت و جنایت روحانی در حق اسلام، انقلاب، کشور و ملت ایران گسترده است ولذا استیضاح علنی رئیس جمهور توسط نمایندگان انقلابی مجلس یازدهم، دومین مرحله از انتقام سخت ملت ایران از جریان غربزده و همسوی با شیطان بزرگ است.

با توجه به ترکیب مجلس یازدهم که اکثریت آن را نیروهای انقلابی تشکیل داده‌اند، قطعا روحانی، ضربه شمشیر محاکمه مردمی توسط نمایندگان مجلس یازدهم را احساس کرده ولذا ممکن است از همان حربه وزاری فاسدش، که قبل از استیضاح مجلس، استعفا می‌دادند، او هم با استعفا از کمند شمشیر استیضاح، فرار نماید. پس عمارهای انقلاب و رهبری در مجلس یازدهم به هوش باشند.

والسلام

 


+نوشته شده در شنبه 98 اسفند 3ساعت ساعت 11:58 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر
لیبرالها ترسیده اند!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی رئیس جمهور در جلسه هیئت دولت گفت: «هر کس به مجلس راه پیدا کند، نماینده کل مردم ایران است نه حزب و جناح خودش.»

عجب! همین آدم حقه باز، وقتی با حربه شیطانی دروغ، در سال 96 رئیس جمهور شد، خطاب به اکثریت و اقلیت گفت: «نحوه اداره کشور و مدیریت کشور، بنا به خواست مردم بر عهده و وظیفه اکثریت ‏است. اقلیت حقوق شهروندی اش را دارد.»

قبل از برگزاری انتخابات مجلس، ترس و لرز حسن روحانی را فرا گرفته، یحتمل باید بره یه جای گرم!

البته حسن روحانی، در سالهای برجام بازی، بی ادبانه منتقدین را به جهنم و یه جای گرم حواله می‌داد!

والسلام

 


+نوشته شده در پنج شنبه 98 اسفند 1ساعت ساعت 8:51 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
چگونه افراد اصلح و صالح را برگزینیم؟

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

گویند شخصی از امام صادق علیه السلام پرسید: "بین دو حاکم در تردیدم، چه کنم؟

 امام فرمودند: «عادل ،صادق، فقیه و با تقواترین را انتخاب کن.» - گفت اگر به تشخیص نرسیدم؟

امام فرمودند: «ببین افراد متدین به کدام مایلند»؟ -شخص سائل گفت اگر نفهمیدم؟

امام فرمودند: «بنگر مخالفان آیین ما کدام را بیشتر می پسندند، او را کنار بگذار و ببین کدام بیشتر آنها را خشمگین میکند، او را برگزین.»

امام صادق علیه السلام جامع ترین دستوالعمل را پیش روی شیعیان آخرالزمانی خود برای انتخاب افراد اصلح و صالح قرار داده است لذا نکته مهم در انتخاب افراد برای مسئولیتهای مهمی چون نمایندگی مجلس، عدالت، تعهد، تخصص، شجاعت، مردمی، انقلابی و استکبار ستیزی است.

ملت خوب و فهیم ایران بعد از دو ایام الله تشیع جنازه شهید حاج قاسم سلیمانی و درهم کوبیدن پایگاه عین‌الاسد آمریکا، فردا 2 اسفند 98 در آزمونی بزرگ حضور می‌یابد، لذا باید ریل گذاری دولت سازی اسلامی را با رأی به افراد انقلابی، مؤمن، کارآمد و متعهد برای نمایندگی مجلس شورای اسلامی پایه ریزی نماید، تا شرمنده شعارهای خود در تشیع جنازه شهید سلیمانی نگردد، زیرا انتقام سخت فقط از آمریکا نبوده، بلکه باید نفوذیهای استکبار را از درون مجلس شورای اسلامی به زباله دان ریخت. ان شاءالله

توصیه فرزند کوچک ایران، به ملت بزرگ ایران: لیستهای مورد تائید شورای ائتلاف نیروهای انقلاب در کل کشورمان، یکی از مصادیق بارز گفتار امام صادق علیه السلام با شخص سئوال کننده است، که مسیر انتخاب کاندیداهای انقلابی و مردمی را برای رأی دهندگان عزیز آسان نموده است، پس به لیستها و کار انقلابی چندین ماهه شورای ائتلاف نیروهای انقلاب، اعتماد نمائیم.

والسلام

 


+نوشته شده در پنج شنبه 98 اسفند 1ساعت ساعت 8:33 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
مأموریت وحدت شکنان انقلابی چیست؟!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

بخشی از مفاسد اقتصادی و سیاسی نمایندگان مجلس و اعضاء دولت، به تفکرات سیاسی آنان برمی‌گردد، یعنی امکان نفوذ فردی برانداز و ضدانقلاب، مثل میرحسین موسوی از درون حزب جمهوری اسلامی که 8 سال عنان کشور را بدست بگیرد، وجود دارد!

از خیانتهای میرحسین موسوی و بدنبال آن هاشمی رفسنجانی، تحویل صنعت و معدن کشور به مجاهدین انقلاب اسلامی بوده، که حاصلش تربیت مدیران خائن برای 100 سال آینده کشور است. بعنوان مثال عدم پیشرفت ایران در صنعت خودروسازی، حضور منافقانه و خائنانه 41 ساله مجاهدین انقلاب بر این صنعت است.

یکی از مسیرهای کم هزینه نجات صنعت کشور از دست مجاهدین انقلاب، ورود نیروهای انقلابی به مجلس شورای اسلامی است و لذا باید آحاد کاندیداهای انقلابی مجلس یازدهم، داوری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب را بپذیرند و برای نجات انقلاب، مردم و کشور از قبایل برانداز اعتدالی و اصلاحاتی، ایثار نمایند.

وقتی مردم از عدم وحدت کاندیداهای جریان انقلابی حول محور شورای ائتلاف با خبر می‌شوند، آثار نگرانی در چهره همگان قابل مشاهده و این قبیل کاندیداها را بی تقوا و مخل وحدت می‌شمارند.

ضمن تشکر از کاندیداهای وحدت آفرین، به یک نکته اشاره می‌نمایم؛ برخی از کاندیداهای مخل رأی مردم، همشهریانی هستنند، که از وطن خود هجرت کرده، اما هر 4 سال یک بار، احساس تکلیف خدمت به شهر و روستای خود پیدا می‌کنند! گویا مأموریت نانوشته این جماعت وحدت شکن! تضمین پیروزی اعتدالیون و اصلاح طلبان فتنه‌گر و برانداز است؟! البته بابت این خطای استراتژیک خود، هیچگاه از مردم عذرخواهی نکرده و نمی‌کنند!

آیا رأی به کاندیداهای وحدت شکن انقلابی!، شرعی و عقلانی است؟

والسلام

 


+نوشته شده در سه شنبه 98 بهمن 29ساعت ساعت 1:23 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
رمز حضور ملت در شهادت حاج قاسم

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

رمز حضور دهها میلیونی مردم در شهادت حاج‌قاسم چیست؟ و چرا خداوند به خون مقدس شهید سلیمانی این همه برکت عنایت فرمود؟

 شهادت حاج قاسم سلیمانی، مثل بارانی بود که بعد از چندین سال خشک سالی بر پیکر رنجور ملت ایران و جهان اسلام بارید و هر کس با هر مرامی را چندین قطره از شهد شیرین عمل خالصانه شهید سلیمانی نوشاند، گویا وصیت نامه او هم باران دیگری است، که بر سر مردم و حتی علما و مراجع تقلید باریدن گرفته تا هشداری برای همگان نسبت به امر ولایت باشد.

آحاد مردمی که به عشق حاج قاسم از کوی و برزن بیرون آمدند و رستاخیز انتقام سخت را فریاد کشیدند و پیکر اربا اربای او را در آغوش گرفتند، تنها این را می‌دانستند که این مرد الهی هیچگاه برای معرفی خود تلاش نکرده و فقط دستورالعمل گل سرسبد خلقت و کوثر رسول مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را الگوی خود قرار داده که فرموده باشند: «هر کس رابطه‌اش را با خدا درست کند، خدا رابطه متقابل او و مردم را درست می‌کند.»1

آری حاج قاسم، عمری برای خدا، بدون اینکه خود را معرفی کند، در دفاع از دین، دوید، جهید، خزید، گریست، خندید، خنداند، افتاد و بلند شد و آنقدر برای خدا کار کرد تا بدست پلیدترین نوادگان ابلیس به شهادت رسید و لذا بعد از عمری کار بی منت، خدا هم برایش سنگ تمام گذاشت و ملتها را به استقبال او کشاند.

در زمانی که مردم عزیز کشورم، نمایندگان مجلس دهم را واجد شرایط به توپ بستن می‌دانند، اما باید از روح مطهر و خون مقدس حاج قاسم عزیز، برای موفقیت در مجلس یازدهم یاری بخواهیم تا فردا در پیشگاه حضرت حق مؤاخذه و محاکمه نگردیم.

پس از قرارگاه حسینی که حاج قاسم عزیز ما را بدان فرمان داده غفلت نکنیم که در وصیت نامه خود، خطاب به ما نگاشت: «امروز قرارگاه حسین بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم ها می‌مانند. اگر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی صلی الله علیه و آله و سلم.»

والسلام


+نوشته شده در شنبه 98 بهمن 26ساعت ساعت 9:30 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
مرض خطرناک نفاق

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی در توییتر نوشت : "بزرگترین خطر برای حاکمیت ملی ما روزی‌ست که انتخابات، تشریفات شود. جای دیگری انتصاب بفرمایند؛ مردم پای صندوق رای بروند و فقط تشریفات1 انتخابات را انجام بدهند."

رهبری معظم انقلاب مورخ 15 بهمن 98 ، در باره فردی که هدفش دلسرد کردن ملت در انتخابات مجلس است، فرمودند:
«من تعجّب میکنم از بعضی‌ها که خودشان به وسیله‌ی انتخابات به یک جایی رسیده‌اند، همینها انتخابات را زیر سؤال می‌برند؛ چطور آن وقتی که انتخابات به نفع شما است، صحیح و متقن است، امّا آنجایی که به نفع شما نیست، انتخابات میشود خراب؟ وَ اِن یَکُن لَهُمُ الحَقُّ یَأتوا اِلَیهِ مُذعِنین؛ قرآن می‌گوید اگر در قضاوت، حق طرف آنها شد، قبول می‌کنند قضاوت را، اگر طرف آنها نشد، قبول نمی‌کنند؛ بعد میفرماید: اَفی قُلوبِهِم مَرَض در دل اینها مرض هست؟»

البته این مریض نفاق، برای باز کردن راه مذاکره پسا برجامی با کدخدایش آمریکا، از هیچ غلطی پرهیز نمی‌کند! گویا دستور اجرا می‌کند! این موجود خطرناک، مذاکره با آمریکا را دیوانگی خواند! آیا بر دیوانه هرغلطی جایز است؟!

والسلام


+نوشته شده در جمعه 98 بهمن 25ساعت ساعت 8:44 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
گاندو، یا رئیس جمهور؟!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی رئیس جمهور لیبرال و غربزده ایران، در بی‌حیایی و فتنه‌گری، دست بنی صدر و اپوزیسیون ضدانقلاب را از پشت بسته و از خطوط قرمز نظام اسلامی عبور و منافقانه نهادهای قانونی کشور را مورد حمله قرار داده است! او در حمله به شورای نگهبان گفت: «مردم باید مطمئن شوند رای آنها کم و زیاد نمی‌شود ... بگذارید لااقل یک رقابت شکل بگیرد و مشارکت باشد.»1

رهبر معظم انقلاب اسلامی، که شاهد بی‌حیای و فتنه‌گری رئیس جمهور است، در 15 بهمن 98 خطاب به مسئول مهم دولت فرمودند: «برخی که به‌وسیله انتخابات به جایی رسیده‌اند انتخابات را زیر سؤال می‌برند. چگونه است که انتخابات وقتی به نفع شما است، صحیح و متقن است، اما وقتی به نفع شما نیست، انتخابات خراب است ... اینجور نشود که بگوییم مردم شرکت کنید اما در عین حال، به غلط، جوری حرف بزنیم که مردم از حضور در انتخابات دلسرد شوند.»

در دیدار فتنه‌انگیز چند روز گذشته حسن روحانی با یکی از سران فتنه، تقسیم کاری برای تاختن به نهادهای مهم کشور گرفته‌ شده و لذا دیده‌بان حکیم و فرزانه انقلاب، گرا و مختصات خیمه نفاق معاویه را برای درهم کوبیده شدن، در اختیار عمارهای آتش به اختیار قرار داده، تا فتنه‌گران در قدرت و آشوب طلبان اجیر شده، مردم را از حضور حداکثری در انتخابات اسفند ماه مجلس، دلسرد و گیج نکنند.

آری گاندوی در رأس قوه مجریه، حضور مؤثر چندین جاسوس دشمن را در نهاد ریاست جمهوری، سازمان محیط زیست، تیم مذاکره کننده هسته‌ای، سازمان فضایی کشور و غیره فراهم کرد، تا کدخدایش آمریکا این جرأت را پیدا کرد و سردار پرآوازه‌ی جهان اسلام، حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رساند.

والسلام

 


+نوشته شده در پنج شنبه 98 بهمن 17ساعت ساعت 9:39 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید