سفارش تبلیغ
صبا ویژن
لازم ترین دانش بر تو آن است که صلاح دینت را به تو نشان دهد و مایه تباهی اش را برایت روشن سازد . [امام علی علیه السلام]
 
سه شنبه 94 اردیبهشت 1 , ساعت 6:39 عصر

بنام خدا و برای خدا

آقای هاشمی رفسنجانی در مصاحبه ای با نشریه مطالعات بین الملل در خصوص هلوکاست حرفهای عجیبی بر زبان آورده و گفته است:«اسرائیل در چند سال قبل در افکار عمومی غربی‌ها که پشتیبان اصلی آنها هستند، سقوط کرده بود ... این قضیه هولوکاستی که آقای احمدی‌نژاد مطرح کرد، این را به نفع اسرائیل تغییر داد ... وقتی که انسان یک قطعه تاریخی به آن مهمی را منکر می‌شود و همه می‌دانند که بوده و خانواده‌هایی که در آنجا قربانی داده بودند، همه هستند و به علاوه قساوت هیتلر، این یک نوع دفاع از هیتلر و نازی‌های آلمان بود که اصلاً اینها چنین جرمی را مرتکب نشدند.»لفف

استوانه دیروز نظام اسلامی و سردسته اپوزیسیون امروز! در تازه ترین اظهارات مخدوش خود، با قربانی خواندن یهودیان بدست هیتلر در جنگ جهانی دوم، "هلوکاست" را که مهر تائیدی بر شناسائی رسمی اسرائیل است مورد تائید قرار داده و حملات بی امان رئیس جمهور سابق ایران را که موجب تنفر جهانی و شکست پی در پی رژیم صهیونیستی در مرزهای خودش بدست حزب الله لبنان و حماسه سازان جهاد اسلامی و حماس در باریکه غزه شده بود، برای رضایت آمریکا مورد نکوهش قرار داده است.

اما دگردیسی مرد اشتها ناپذیر دنیای سیاست ماکیاولی به اینجا ختم نمی شود و پا را از این هم فراتر می نهد و سخنان گذشته خود را در همایش بانوی انقلاب در مورخ 94/1/23 زیر سئوال تاریخ و نسل جوان انقلاب می برد و می گوید: «چرا همه مصیبت ما اینست که زنان با این ظاهر به خیابان می‌آیند؛ پس ظلم‌ها، زندان‌ها و سرکوب‌ها چه می‌شود؟»

اینگونه سخن گفتن بر اساس تفکرات و نظریات آقای ماکیاول است زیرا جناب رفسنجانی در خطبه اول نماز جمعه تهران، در مورخ 1365/2/12 می گوید: «پس از هفت سال از انقلاب بعضی از خانمها متأسفانه، هنوز به این راضی‏اند که مقداری از مویشان بیرون باشد و یا به اینکه پشت در خانه ‏هایشان بایستند و وقتی که کسی عبور می‏کند، اندام لخت خود را نشان بدهند. اینها چه مطلوبهایی هستند؟! مثل اینکه اینها به یک مقدار خشونت احتیاج دارند، بدحجاب ها با حکم دادگاه به اردوگاه‌ها فرستاده می‌شوند.»

امام خامنه ای در برابر این تفکر انحرافی و ماکیاولی می فرمایند:‌ «این آقایانی که حالا دست اندر کار اردوی مختلط اند همان کسانی هستند که سال 64-63 توی کلاس ها دیوار کشی می کردند. خوب من نمی فهمم چطور اینها اینطور عوض می شوند.»

این جماعت همانهایی هستند که در دهه دوم و سوم انقلاب برای تصاحب قدرت سیاسی و اقتصادی کشور به هر طریقی، علی رغم اینکه خود را مفسر قرآن می دانند، متوسل می شدند و امروز برای رهایی فرزند متخلفشان از دست محکمه و عدالت، ریل و شاخص تداوم انقلاب را عوضی نشان می دهند!

گویند نامسلمانی برای فریب مسلمانان مسجدی ساخته بود و هنگامی که دید هیچ مسلمانی رغبت به خواندن نماز در آن مسجد ندارد، تابلوی زیبا و بزرگی بر روی مسجد نصب کرد و روی آن نوشت؛ "نماز صبح، یک رکعت و بدون وضو!"

والسلام  

 


سه شنبه 94 اردیبهشت 1 , ساعت 1:11 صبح

بنام خدا و برای خدا

در حالی که مسئولین وزارت خارجه کشورمان همچنان سردرگم هستند و فکت شیت منتشر شده از سوی آمریکائی ها نادرست می دانند و همچنین حاضر نیستند فکت شیت ایرانی را صادر نمایند آقای«سرگئی ریابکوف»، معاون وزیر امور خارجه روسیه و مسئول تیم مذاکره کننده روسیه در مذاکرات هسته‌ای آب پاکی را روی دست تیم مذاکره کننده ایرانی ریخت و طی مصاحبه ای با خبرگزاری اینترفاکس روسیه تاکید کرد و گفت: «اطلاعات منتشر شده توسط کاخ سفید در مورد جزئیات توافق لوزان صحیح است.»اا

کشورهای اروپائی هم به درستی فکت شیت آمریکائی ها اذعان نمودند ولیکن تیم مذاکره کننده ایرانی که رئیس جمهور تمام مسئولیت آن را رسماً پذیرفته است، در انتشار فکت شیت ایرانی لرزان و لغزانند و حتی به تعهدشان در پیشگاه ملت ایران پای بند نبوده و تا کنون حاضر نشده اند ابعاد پشت پرده بیانیه سیاسی و تعهدآور لوزان سوئیس را منتشر نمایند و لذا باید دید که تدبیر دولت راستگویان!، برای ماله کشی بر توجیهات ناموجه و نادرست خود، چه خواهد بود! آیا حاضرند در سال دولت و ملت، همدلی و هم زبانی به اشتباهات خود در پیشگاه مردم اعتراف نمایند؟!

به هر صورت، آقای «سرگئی ریابکوف»که در مذاکرات سوئیس حضور مستمر داشته است، بر درستی فکت شیت آمریکائیها تأکید ورزیده و دیگر جائی برای توجیه و عدم پاسخگویی شفاف نیست و شاید بتوان گفت؛ که اقدامات نمایندگان کنگره آمریکا هم جزئی از بازی برد-برد آقای روحانی باشد، تا با این سناریو جلوی منتقدین و بخشی از اعتراضات به حق ملت ایران را بگیرند! ای

با خبر و صحتی که آقای «سرگئی ریابکوف»بر روی فکت شیت آمریکائیها گذاشتند، تنها و تنها یک راه و چاره برای پذیرش صداقت تیم مذاکره کننده و رئیس دولت مانده و آن هم تکذیب رسمی فکت شیت آمریکا و انتشار فکت شیت ایرانی است در غیر این صورت صلاحیت تیم مذاکره کننده از نظر ملت ایران زیر سئوال جدی است و باید گفت که تیم مذاکره کننده ایرانی که مسئولیتش بر عهده رئیس دولت اعتدال می باشد، در راستی آزمائی ملت ایران مردود گردید و ملت با سرفرازی تمام قادر است که ترسوها و لرزانهای واقعی را که بدنبال رضایت کدخدا(آمریکا) و یک جای گرم می گردند، بشناسند و فریاد برآورند که همچنان در میدان مبارزه بی امان با شیطان بزرگ حضور داشته و اجازه ذبح انقلاب و استقلال کشور را به کسی نخواهند داد و ملت در سال همدلی و هم زبانی حاضر است با امام خامنه ای تجدید بیعت نماید و با حضوری گسترده تر از 9 دی سال 88 بساط "بستن با کدخدا" را به هم ریزد و به افشاء چهره پیچیده نفاق بپردازند!

رهبر معظم انقلاب در سفارشی به تیم مذاکره کننده تأکید فرمودند: «البتّه من به خود مسئولین هم این را گفته‌ام همین چند روز؛ مسئولین باید بیایند مردم را و بخصوص نخبگان را از جزئیّات و واقعیّات مطّلع کنند؛ ما چیز محرمانه نداریم، چیز مخفی نداریم. این مصداق همدلی با مردم است.»

والسلام 

 


<      1   2   3   4      

لیست کل یادداشت های این وبلاگ