تصویر ثابت

سفارش تبلیغ
صبا
انجمنهای اختابوسی ضدمردمی!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

رئیس سازمان تعزیرات: شاهد کم‌فروشی‌های بیسابقه شرکت‌های لبنی هستیم.

سخنگوی سازمان تعزیرات از محکومیت 22 شرکت لبنی به جرم گرانفروشی خبر داد.

بی عدالتی یعنی اینکه شرکتهای لبنی با هزاران حیله و تزویر، جیب مردم را بزنند! آنگاه تعزیرات با یک پروپاگاندای تبلیغاتی آنان را جریمه و سپس جرائم به خزانه دولت واریز شود!

عدالت علوی یعنی اینکه؛ شرکتهای لبنی متخلف، به اندازه گران فروشی، مجبور به کاهش قیمت، در چندین ماه شوند، نه اینکه جیب دولت با جرائم دریافتی فربه و جیب ملت با گرانفروشی شرکتهای لبنی خالی گردد!

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی با الگوبرداری از اقدامات نابجای حسن روحانی در رها کردن اقتصاد ملت و کشور، به خبررسانی پرداخته و وظیفه بازدارندگی سازمان خود را فراموش کرده است!

سالها است، چرخه معیوبی بنام انجمن‌های متعدد، برای حمایت از شرکتها و کارخانجات تولیدی از بازنشستگان آن دستگاه‌ها، با قصد سرکیسه کردن ملت تشکیل شده است! تا جایی که فردی به نام احمد نعمت بخش دبیر انجمن خودروسازان، که به لاتهای چاله میدان شبیه است، مسئولین نظام را تهدید امنیتی کرده، که اگر افزایش قیمت خودرو را نپذیرند، با واکنش کارگران کارخانجات خودروساز در کف خیابانها روبرو خواهند شد!

بطور قطع، دخالت انجمن صنایع فرآورده های لبنی ایران در گرانفروشی شرکتهای لبنیاتی محتمل به نظر می‌رسد! و گرنه 22 شرکت لبنی چگونه در یک برنامه هماهنگ، بدون اخذ مجوز از وزارتخانه صمت، اقدام به افزایش قیمتهای فراورده‌های خود کرده‌اند؟!

اگر سازمان تعزیرات حکومتی توانایی حمایت از مصرف کنندگان را در برابر انجمنهای اختابوسی ضدمردمی شرکتها و کارخانجات تولیدی ندارد، به صراحت اعلان، تا نظام اسلامی تدبیر لازم را در خصوص خارج کردن دست انجمنها از جیب مردم بنماید.

البته وقتی دولت سردسته گرانفروشان در بحث فروش دلار است! پس پادوهای انتخاباتی آنان در انجمنهای خودروسازان لبنیاتی، فولاد و ... پوست ملت را خواهند کند!  

والسلام

 


+نوشته شده در دوشنبه 97 آذر 12ساعت ساعت 9:31 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
چرا به دشمن گرا میدهند؟!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

1-هدف مشترک روحانی و ترامپ!

حسن روحانی قریب 5 سال اقتصاد ملت و کشور ایران را با وعده‌های نسیه کدخدا(آمریکا) در برجام، بلاتکلیف نگه داشت و اکنون، بیش از 7 ماه به انتظار سه کشور اروپایی بلاتکلیف نگه داشته است!

استراتژی مقابله آمریکا با نظام اسلامی ایران چیست؟

پاسخ: بلاتکلیف نگه داشتن اقتصاد ملت و کشور ایران!ا

چرا هدف ترامپ و حسن روحانی، در بلاتکلیف نگه داشتن اقتصاد کشور، یکی است؟!

2-لیبرالهای خطرناک!

جواد ظریف در رابطه با ارئه اسناد پولشوئی در نامه 12 صفحه‌ای خطاب به دادستان کل کشور نوشت: «دلیل و مستندی ندارم که بخواهم بفرستم و یکی دو مورد بوده که به آقای رییس جمهور داده‌ام.»

لیبرالها اول دروغ می‌گویند! اوضاع که خراب شد، می نویسند: مستندی ندارم و یکی دو مورد را به جناب روحانی داده‌ام!

یحتمل، روحانی هم مثل احمدی نژاد، مستندات را برای بعد از ریاست جمهوری در جیبش نگه می‌دارد!!!

3-چه غلطی کرده‌اید؟! لااقل خفه شوید!

عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: مذاکرات با اروپایی ها و همچنین روسیه و چین به عنوان بقیه اعضای برجام از نزدیک ادامه دارد، ملاقات ها و دیدارهای دوجانبه هم به صورت مرتب وجود دارد.»

آقای عراقچی! بعد از این همه مذاکره، ملاقات، مأموریتهای چند هزار دلاری، دریافت نشان لیاقت، در عین بی لیاقتی! و گرفتن صدها سکه طلا، چه غلطی برای حل مشکلات اقتصادی مردم کردید؟!

4-به دشمن، گرای کجا را می‌دهد؟!

علی‌اکبر صالحی، رئیس‌ سازمان انرژی اتمی گفت: «فشارهای اقتصادی غوغا می‌کند. مثلا حقوق من تا یکسال پیش به عنوان یک استاد دانشگاه، حدود 3000 دلار در ماه بود، الان به 700 دلار رسیده است. این واقعا فشار اقتصادی است. ببینید اقشار دیگر چقدر تحت فشار هستند. ما تمام این‌ها را قبول داریم»!

این آدم(صالحی) با درصد بالای احمقی، چگونه وزیر خارجه ایران شده بود؟!

والسلام

 


+نوشته شده در دوشنبه 97 آذر 12ساعت ساعت 1:26 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
با روحانی و اروپا تا 1400 !!!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

سیدعباس عراقچی معاون وزیر خارجه گفت: «اتحادیه اروپا تاکنون راه حل عملیاتی برای تعامل با ایران را ارائه نکرده، ولی از آنجا که ما را در جریان تلاش های خود قرار می دهند، تصورمان این است که باید به اروپایی‌ها فرصت بیشتری داده شود

مردم ایران باور کنید؛ این سه عنصر لیبرال، (جواد ظریف، علی‌اکبر صالحی و عباس عراقچیع بیش از آنکه حافظ منافع ملت و کشور ایران باشند، حافظ منافع آمریکا، انگلیس، فرانسه و آلمان هستند! اگر باور ندارید، به اظهارات ذیل توجه فرمائید، که گفته اند:

ظریف وزیر امور خارجه گفت:«پولشویی در کشور ما یک واقعیت است و کسانی که هزاران میلیارد تومان پولشویی می‌کنند به راحتی ده‌ها میلیارد هم برای مخالفت با پولشویی هزینه می‌کنند!».

سیدعباس عراقچی معاون وزیر خارجه گفت: «اروپا نباید فراموش کند برجام قبل از این که توافقی اقتصادی باشد، توافقی امنیتی است و با امنیت اروپا سروکار دارد. اگر اروپا فکر می‌کند غرب آسیا بدون برجام منطقه‌ای امن‌تر است می‌تواند امتحان کند.»

علی‌اکبر صالحی، رئیس‌ سازمان انرژی اتمی گفت: «فشارهای اقتصادی غوغا می‌کند. مثلا حقوق من تا یکسال پیش به عنوان یک استاد دانشگاه، حدود 3000 دلار در ماه بود، الان به 700 دلار رسیده است. این واقعا فشار اقتصادی است. ببینید اقشار دیگر چقدر تحت فشار هستند. ما تمام این‌ها را قبول داریم»!

عجب احمقهایی! بعد از پاره شدن برجام توسط ترامپ، به سه کشور اروپایی گفتند؛ سه هفته وقت دارید، تا بهرمندی ایران از منافع برجام را جبران کنید! بعد گفتند؛ تا پایان آبان وقت دارید! حالا می گویند: ... با روحانی و اروپا، تا 1400 می مانیم!!!

والسلام

 


+نوشته شده در شنبه 97 آذر 10ساعت ساعت 1:28 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
چرخه نکبت و خیانت!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

متأسفانه مذاکرات پسا برجامی ایران همچنان در دست تیم مغلوب، مفلوک و فریب خورده و یحتمل خیانت کاری است! که علی رغم ناامیدی از سه کشور اروپایی، در حال ماموریت خارج از کشور، برای به جیب زدن چندین هزار دلار و احیا مرده برجام هستند!

در حالی که حسن روحانی، ناامیدی دیپلماتهای فریب خورده خود را در مصاحبه‌های این روزهای‌شان می‌بیند، تعجب برانگیز است که چرا پیگیری امورت برجام همچنان در دست فریب خوردگان از دشمن است؟! و لذا وقتی که اعضاء اصلی تیم مذاکره کننده ایرانی، فریب خوردن از دشمن و عبور از خطوط قرمز نظام اسلامی را پذیرفته‌اند، ادامه پیگیری موضوع برجام، توسط تیم خیانت و نکبت، تداوم خیانت حسن روحانی به ملت و کشور محسوب می‌گردد.

افراد کم تقوا و لیبرال، وقتی خیانت و خرابکاری می‌کنند، آنگاه برای مخفی نگه داشتن خیانت خود، به فرافکنی و دروغ متوسل می‌شوند و اگر کذب بودن اعاهاشان ثابت شود، برای اثبات دروغ قبلی، به دروغهای دیگری روی می‌آورند! ولذا حکایت اعضاء اصلی تیم مذاکره کننده ایرانی، اینگونه است! زیرا آنان در دفاع از برجام، به سوگندهای متعدد در مجلس و رسانه‌ها متوسل شده‌ و همچنان در کنار پیکر بی جان برجام، سینه چاک می‌کنند! در حالی که سایر تیم‌های مذاکره کننده کشورهای عضو 5+1 به ریش فریب خوردگان دروغگوی ترسو، می‌خندند!

حیات سیاسی اصلاح طلبان، فتنه گران، اعتدالیون و براندازن و حتی دشمنان خارجی نظام اسلامی به ماندگاری برجام، گره خورده و قطعا حسن روحانی توانایی تغییر اعضاء تیم مذاکره کننده را به نفع مردم و کشور ندارد! و لذا حسن روحانی، چرخهای سانتریفیوژها و اقتصاد ملت و کشور را برای چرخیدن تیم مذاکره کننده نکبت، فریب و خیانت از کار انداخت!

والسلام


+نوشته شده در پنج شنبه 97 آذر 8ساعت ساعت 8:21 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
نیروهای امنیتی به هوش

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

 جواد ظریف در رابطه با ارئه اسناد پولشوئی در نامه 12 صفحه‌ای خطاب به دادستان کل کشور نوشت: «دلیل و مستندی ندارم که بخواهم بفرستم و یکی دو مورد بوده که به آقای رییس جمهور داده‌ام.»

آقای دهقان نایب رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس گفت: «انشاالله صبح روز یکشنبه در صحن علنی مجلس و در نطق عخود حقایقی را در خصوص موضوع پولشویی بیان خواهم کرد.»

وعده آقای دهقان نماینده انقلابی مجلس یادآور نماینده انقلابی دهه 60 شهید دکترحسن آیت است، که وقتی گفت: فردا اسناد وابستگی میرحسین موسوی و همسرش را به صحن علنی مجلس می آورم، صبح روز بعد، وقتی از منزل خارج و در خودرو پیکان خود نشست، منافقین 65 گلوله در سر و قلب او نشاندند و کیف حاوی اسناد میرحسین و همسرش را بردند.

سند دیگر، وقتی شهید اسداله لاجوردی درسال 77 خواستار پیگیری مجدد قضائی پرونده شهادت شهیدان رجایی و باهنر گردید، فردا در داخل مغازه بزازیش، با گلوله‌های پی‌در‌پی منافقین به شهادت رسید.

پس؛ نیروهای امنیتی به هوش و مواظب جان و اسناد همراه نماینده انقلابی مجلس آقای دهقان در صبح روز یکشنبه هفته آینده باشند، زیرا ممکن است، دستور ترور فیزیکی آقای دهقان از سوی نفوذیها و مارقین در مجلس و دولت، به منافقین صادر شود.

کاش ظریف به حاج حسن یادآوری کند که آن یکی دو سند پولشوئی را مثل احمدی نژاد در جیبش برای بعد از دوران ریاست جمهوری نگه ندارد! تا فرداها بعنوان سند در جلوی اوین یا سفارت انگلیس به آتش بکشد!

والسلام  

 


+نوشته شده در چهارشنبه 97 آذر 7ساعت ساعت 10:0 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
لیبرالهای نفوذی پررو!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

در پی اظهارات محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، مبنی بر حضور نفوذی‌های آمریکا در وزارتخانه‌های دولت،ت دبیرخانه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور، طی نامه‌ای خواستار ارائه مستندات ادعای رضایی شد!

در این رابطه باید گفت؛ چه کسی می تواند وجود جواسیس در نهاد ریاست جمهوری، سازمانها و وزارتخانه‌ها را تکذیب نماید؟!

مگر نفوذی دستگیر شده در دفتر حسام الدین آشنا (جنب اتاق رئیس جمهور)، قابل انکار است؟!

مگر نفوذ گسترده جواسیس در سازمان محیط زیست و فرار معاون دو تابعیتی آن سازمان، اثبات نشده است؟!

مگر دری اصفهانی، نفوذی دو تابعیتی در تیم مذاکره کننده هسته‌ای به جرم جاسوسی، دوران محکومیت خود را در زندان نمی‌گذراند؟!

آیا میثم نصیری احمدآبادی، رئیس مبارزه با پولشوئی در ایران و مقام ارشد کارگروه ویژه اقدام مالی FATF ، امقدمات فرار خود را با درخواست اخذ تابعیت از کنسولگری آمریکا در دبی، فراهم نمی‌کرد؟!

آیا نفوذ فردی همانند احمد عراقچی در معاونت ارزی بانک مرکزی و حراج بیش از 18 میلیارد دلار ارز خارجی و بیش از 60 تن سکه در آغاز تحریمهای جدید آمریکا، یک توطئه از سوی دولت بر علیه نظام اسلامی محسوب نمی‌شود؟!

آیا معرفی فردی بعنوان شهردار تهران، که چند تن از خانواده‌اش عضو سازمان مجاهدین خلق بوده و هستند،‌ قابل انکار و تکذیب است؟!

باید گفت؛ دولت نفوذیهای آمریکا در بدنه خود را می‌شناسد! حتی بخاطر ارتباط مشکوک آنان با آمریکا، عمدا برخی از ستون پنجم دشمن، دوتابعیتی‌ها، فتنه‌گران و براندازان آمریکایی-صهیونیستی را در پستهای مهم و حساس بکار‌گیری کرده‌! ولی با پررویی و بی ادبی، حضور نفوذیهای آمریکا را تکذیب و از محسن رضایی مستندات آنها را طلب می‌کند!

اگر امکان شناسائی مسئولین دولت حسن روحانی از سوی دستگاهای امنیتی_اطلاعاتی مستقل از دولت وجود داشت، قطعا، نفوذی‌های آمریکا به فوریت شناسایی، به ملت معرفی و برای محاکمه، در اختیار دادگاههای انقلاب اسلامی قرار می‌گرفتند!   

والسلام

 


+نوشته شده در سه شنبه 97 آذر 6ساعت ساعت 8:16 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
منافقین از کفار بدترند!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

عراقچی معاون سیاسی وزیر امور خارجه گفت: «با اعمال تحریم‌های آمریکا علیه ایران، بهره‌مندی تهران از مزایای توافق هسته‌ای وین(برجام) به صفر نزدیک شده است.»

ثابت نشده که باند نیویورکی‌ها و سعدآبای‌ها به نفع ملت و کشور اقدام شایسته‌ای انجام داده باشند، اما نفوذ افراد جاسوس و پناهنده به آمریکا در این دو باند خائن، ثابت شده است!

در روزگاری زندگی می‌کنیم که جریان لیبرال نفوذی در قدرت، بر اساس تغییر ذائقه مردم، سخن می گوید! خ

مثلا: #بجای حل مشکلات اقتصادی مردم، بدنبال حضور زنان در ورزشگاه آزادی است!

#بجای ارئه برنامه و مقابله با تحریمهای مجدد آمریکا، روزنامه ایران طرح دور برگردان حمایت از مشروبات الکلی استاندارد را به چاپ می‌رساند!

#بجای پاسخگویی در خصوص پذیرش و اجراء نامتوازن و مشکوک برجام، تصویب و اجراء FATF از سوی روحانی، ظریف و عراقچی پیگیری می‌شود!

جماعت خیانت‌کار لیبرال، برجام را مرده ندانسته و خسارت سنگین برجام را به ملت و کشور نمی‌پذیرند! و لذا عراقچی منافقانه به حفظ برجام اندیشیده و می‌گوید: «حفظ برجام وظیفه بین‌المللی است و همه موظف هستیم که در راستای اجرای این توافق گام برداریم.»

پس رمز مخالفت جدی حضرت روح الله با حضور لیبرالهای خائن در قدرت، این است، که منافقین را بدتر از کفار می‌دانست، که مأموریت‌شان، حفظ منافع آمریکا و اروپا بوده و خواهد بود.

والسلام

 


+نوشته شده در دوشنبه 97 آذر 5ساعت ساعت 10:13 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
اقدام آتش به اختیار، از حسن روحانی!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی در یک اقدام "آتش به اختیار" امروز خطاب به حاکمان شرابخوار و عیاش سعودی گفت: «ما حاضریم با همه توان از منافع مردم عربستان در برابر تروریسم و تجاوزگران و ابرقدرت‌ها دفاع کنیم ... ما حتی از شما قرارداد 450 میلیارد دلاری نخواهیم خواست و به شما (مثل ترامپ) توهین هم نخواهیم کرد، چرا که ... ملت‌های منطقه و مردم مکه و مدینه را برادران خود می‌دانیم.»ع

هر چند که ممکن است پاسخ سخنان منطقی حاج حسن را حاکمان بی شعور و آدمکش سعودی با اهانت بدهند، اما منطق نظام اسلامی در 40 سال گذشته، همواره در مقابل جهانخواران و سلطه گران، دفاع از ملتهای مظلوم منطقه و جهان بوده است، که رئیس جمهورمان بدرستی به آن اشاره کرده است.

حقیر فکر می‌کردم که هنر جناب روحانی، تنها پذیرش ذلت‌بار برجام، FATF و تعطیلی سازمان فضایی و موشکی کشور است!، اما سخنان انقلابی او در سی و دومین کنفرانس بین‌المللی وحدت اسلامی، مبنی بر ابرقدرتی نظام اسلامی در برابر سلطه گران تعجب برانگیز و امیدوار کننده بود.

ای کاش حسن روحانی از استراتژی نرمش قهرمانانه رهبری معظم انقلاب در مذاکرات هسته ای، بر اساس ابرقدرتی ایران در برابر آمریکا استفاده می‌کرد، لذا سخنان روحانی در زاد روز میلاد پرسرور نبی مکرم اسلام، حضرت محمد صلی الله عیه و آله و سلم، شورآفرین و امیدآفرین بود، که باید خطاب به حضرت روح الله گفت، روحت شاد که انقلابی را بنیان نهادی و فرد صالح و مدبری را بعد از خود، برای رهبری کشور و جهان اسلام به ملت و خبرگان رهبری نشان دادی، که غربزدگان لیبرال هم در زمان مرگ برجام و قطع امید کامل از اروپا، مجبورند در 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران به ابرقدرتی آن در مقابل شیطان بزرگ، فخر بفروشند و به آن افتخار نمایند.

والسلام

 


+نوشته شده در شنبه 97 آذر 3ساعت ساعت 2:22 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
داستانی واقعی، اما عبرت آموز

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

بوریس تیتو رهبر یوگسلاوی طی خاطره ای در یک جمع دانشجویی می گوید: چندسال پس از پیروزی انقلاب و استقرار دولت، از ک گ ب(سرویس جاسوسی شوروی سابق) اطلاع دادند، که در کابینه شما یک جاسوس سیا(آمریکا) وجود دارد . وی را شناسایی و دستگیر کنید.

تیتو می گوید: تمام تلفن ها و مکاتبات و رفتار افراد کابینه را تحت کنترل قرار دادیم و پس از مدتی مایوس شدیم هیچ نشانی از جاسوس پیدا نکردیم.ا

پس از مدتی جستجو، ناامیدانه و عاجزانه درخواست شناسایی و معرفی جاسوس در کابینه را از روسیه می نماید.

از “ک گ ب” به وی اطلاع دادند “معاون اول تو در کابینه جاسوس سیا است.”

تیتو از این خبر متحیر می شود و پس از اتمام یکی از جلسات کابینه از وی می خواهد بماند.

تیتو می گوید: در یک جلسه اسلحه را روی شقیقه معاون اول گذاشتم و از وی سوال کردم، آیا تو جاسوس سیا هستی؟

او که متوجه شد قضیه لو رفته است، به جاسوسی خود اعتراف نمود.

تیتو از او سوال کرد: از چه وقت با سیا همکاری می کنی؟ پاسخ داد: از زمان دانشجویی قبل از پیروزی انقلاب در زمان جنگ های چریکی.

تیتو از او سوال کرد: در این مدت با تمام کنترل های امنیتی، هیچ ارتباطی با سیا، از تو کشف نشد؟ گفت: الان هیچ ارتباطی با سیا ندارم.

تیتو گفت: چگونه عضوی هستی و هیچ ارتباط ندارید؟

جاسوس گفت: سیا مسئولیتی به من واگذار کرده که وظیفه ام را انجام می‌دهم. تیتو گفت مسئولیت تو چیست؟ گفت: به من ماموریت داده شده تا “در سپردن پست ها به افراد غیر تخصصی عمل کنم ” و تا کنون هم این گونه عمل کرده‌ام!

تیتو می گوید: نگاهی کردم به افراد کابینه و مدیران ارشد دیدم همین طور است! هیچ کس سر جای خودش نیست. مثلا طرف دکترای کشاورزی دارد، ولی وزیر نیرو است و یا دیگری برق خوانده اما وزیر مسکن است.

معاون تیتو می گوید: تحلیل سیا این بود که با این روش، انقلاب یوگسلاوی، بدون کودتا و حمله خارجی ازدرون متلاشی می‌شود.

حال اگر ایران، یک دکتر داروساز به نام سید محمد صدر مشاور ارشد وزیر خارجه باشد، چه معنی دارد؟!

آیا ظریف بر اساس نظرات مشاور داروساز خود، نظام اسلامی را به پول شوئی متهم و با اصرار او در برجام مانده است؟!

آیا دکتر سید محمد صدر، نفوذی سید محمد خاتمی در دولت حسن روحانی و وزارت خارجه است؟!

میثم نصیری احمدآبادی رئیس مبارزه با پولشوئی در ایران و مقام ارشد کارگروه ویژه اقدام مالی FATF چه ارتباطی با جواد ظریف و دکتر سید محمد صدر دارد؟!

در دولت حسن روحانی، افراد دو تابعیتی و دانشجویانی که از آمریکا، کانادا و انگلیس، مدارک دکتری گرفته، بسیارند(حتی رئیس جمهور، توبخت، محمود واعظی، جواد ظریف و عباس آخوندی ...) و لذا آن دانشجویان دیروز و دکترهای امروز! به غیر از مسئولیت ظاهری در حکم، مشغول چه اقدامات پنهانی بر علیه مردم و انقلاب اسلامی هستند؟!

قضاوت را به با استفاده از خاطره تیتو و وضعیت بحران اقتصادی مردم ایران، به دوستان عزیز و همراه "وبلاگ وزنه سیاسی" می سپارم.

والسلام

 


+نوشته شده در پنج شنبه 97 آذر 1ساعت ساعت 8:40 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید