تصویر ثابت

سفارش تبلیغ
صبا ویژن
ویروس کرونا سکولار است؟!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

رهبر معظم انقلاب اسلامی مورخ 21 اردیبهشت 99 در ارتباط تصویری با ستاد ملی مبارزه با کرونا به نکته ظریف و مهم مراسم دعا، نماز و عبادات در مساجد و اماکن مقدس در ماه رمضان اشاره و فرمودند: « عبادات و توسل بخصوص در ماه رمضان و شبهای قدر جزو نیازهای اساسی و حتمی مردم است و مردم در قضایای مهم نیز بیشتر به ارتباط با پروردگار نیاز دارند ... همان گونه که گفتم نظر کارشناسی‌شده در ستاد ملی مبارزه با کرونا را معتبر می‌دانم، اما این بررسی را باید به کسانی سپرد که حقیقت و ضرورت دعا و توسل را درک می‌کنند آن وقت هر چه آن‌ها تصمیم بگیرند بنده و همه مردم به آن عمل خواهیم کرد.»

مردم ایران ویروس کرونا را خطرناک می‌دانند، اما در پشتِ پرده بزرگنمایی ویروس کرونا، توطئه‌ و خطر بزرگتر لیبرالیسم خارجی و نئولیبرالهای داخلی بر علیه مساجد و مراکز دینی و مذهبی مشاهده می‌نمایند، ولذا حکیم فرزانه انقلاب، با تیزبینی دقیق خود، تصمیم در خصوص شروع فعالیت مساجد، مراکز دینی و مذهبی را از سیطره نئولیبرالهای در قدرت اجرایی خارج و به متخصصینی سپردند، که از حقیقت و ضرورت دعا و توسل درک درستی داشته باشند.

باید توجه داشت، که جریان نئولیبرال نفوذی در قدرت، با پروپاگاندای تبلیغاتی، شهر مذهبی قم و حوزه علیمه را مبدا ویروس کرونا به ایران معرفی کرد، تا با ویروس کرونای سکولار، جلوی روشنگری و بصیرت افزایی مساجد و مراکز دینی و مذهبی را سد نماید.

رهبر معظم انقلاب در روز میلاد امام‌ عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف هم فرمودند: «کرونا خب یک مشکل بزرگ است برای بشریّت امروز، یک ابتلای بزرگ و خطرناکی است ... مسئله‌ی کرونا، ما را از توطئه‌ی دشمنها غافل نکند.»

والسلام


+نوشته شده در دوشنبه 99 اردیبهشت 22ساعت ساعت 2:45 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
فریب خورده، فریبکار !

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی برای توجیه حذف 4صفر از پول ملی گفت: « وقتی می‌گوییم یورو 17 تومان است. 4 تا صفر را که برداریم هم تلفظ آن راحت‌تر است و هم زیباتر.»

استدلال فوق برای اثبات نادانی رئیس جمهور کافی است، زیرا قیمت دلار و یورو را 5 برابر کرده، 1حالا مثل ریش بزک کرده‌اش، قصد بزک کردن پول ملی را دارد!

با حراج 18 میلیارد دلار و 60 تن طلا از خزانه کشور، پول ملی سقوط کرد! حالا روحانی نانجیبانه می‌گوید: "اگر 4 صفر از پول ملی حذف کنیم، گفتنش راحت و زیبا است."

آیا روحانی در سال 92 قول حذف 4 صفر از پول ملی را داد؟ پاسخ منفی است. زیرا روحانی با قسم جلاله در سال 92 به ملت ایران، وعده حل مشکلات اقتصادی، رفع تحریمها، عزت پاسپورد ایرانی، عدم نیاز مردم به یارانه 45 هزار تومانی، ایجاد اشتغال برای جوانان و چرخیدن چرخ اقتصاد و سانتریفیوژها را داده بود.

هزینه چاپ اسکناس جدید، با استدلال مضحک "راحت‌تر و زیباتر" از جیب مردم، مبلغ 916 میلیارد تومان است! آیا ملت فهیم ایران و نمایندگان مجلس یازدهم اجازه اجراء عملیات تزویر 4 صفر از پول ملی را به دولت درمانده، بی‌کفایت و غربزده حسن روحانی می‌دهند؟

نقشه راه مردم و کشور، کاهش تورم و گرانی، اشتغال، رفع تبعیض و رانت خواری است، نه تنها حذف چهار صفر از پول ملی!

والسلام

 


+نوشته شده در جمعه 99 اردیبهشت 19ساعت ساعت 3:24 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
خیانت یا خدمت؟!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی گفت: "اینکه تا چند ماه دیگر تحریم های تسلیحاتی ایران تمام می شود1 از افتخارات برجام است!"

عجیب است! لیبرالها همیشه خیانتهای خود را خدمت به مردم معرفی می کنند!

روحانی در زمان توافق برجام، نانجیبانه 5 سال تحریم تسلیحاتی را پذیرفته، اما امروز آن خیانت را مثل ریش بزک کرده خود، بعنوان دستاورد برجام به ملت می فروشد!

اقدام خائنانه پذیرش 5 سال تحریم تسلیحاتی، جرم کوچکی نیست، زیرا رهبر معظم انقلاب، اجازه ورود تیم مذاکره کننده را به حوزه نظامی نداده بود، ولذا روحانی بعنوان متهم باید پاسخ دهد، که بر اساس کدام اذن رهبری 5 سال تحریم تسلیحاتی را به کشور تحمیل کرده، نه اینکه طلبکار تشکر ملت از خود باشد!

والسلام

 


+نوشته شده در جمعه 99 اردیبهشت 19ساعت ساعت 2:11 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
مردم خبر نداشتند، آمریکاییها خبر داشتند!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

اندیشکده  گیت استون آمریکایی قبل انتخابات 96 خبر داده بود: "اگر روحانی دوباره رای بیاره، اقتصاد ایران فلج می شود."

عجب! اندیشکده آمریکا از فاصله 15 هزار کیلومتری، از قصد روحانی برای فلج کردن اقتصاد ایران، خبر دارد!1

اصلاح طلبان سر مردم کلاه گذاشتند، رأی مردم را دزدیدند، جرأت غلط کردن ندارند! حالا می‌گویند روحانی به ما تحمیل شد!

می دانید، اندیشکده آمریکا از کجا خبر داشته؟

سه احتمال وجود دارد

1-حاج حسن، مجری دستورات کدخدا است!

2-از نیت شیطانی روحانی برای فلج کردن اقتصاد ایران، خبر داشتند؟!

3-گاندوهای نفوذی در همه ارکان دولت روحانی حضور دارند؟!

البته در فتنه بنزینی حسن روحانی در آبان ماه 98 باز هم ملت ایران از افزایش قیمت بنزین خبر نداشتند، اما آمریکا، اسرائیل، منافقین و براندازان با خبر بودند!

گاندوهای نفوذی روحانی در همه جا هستند!

والسلام

 


+نوشته شده در جمعه 99 اردیبهشت 19ساعت ساعت 2:7 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر
مرد راه حل میانبرم آرزوست؟!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

علی لاریجانی ریاست مجلس ادعا کرده که مجلس دهم انقلابی است! و تعدادی از نمایندگان مجلس هم در دفاع از نمایندگان ردصلاحیت شده مجلس دهم، 1مشترکا قانونی را مصوب کرده‌، که ملاک و معیار تصدیق تعهد کاندیدهای مجلس به نظام جمهوری اسلامی و ولایت فقیه، وزارت اطلاعات و دادگاه است!

برای راستی آزمایی ادعای علی لاریجانی و نمایندگان ردصلاحیت شده مجلس دهم، دو راه حل وجود دارد.

اولا؛ نمایندگان انقلابی مجلس، طرح دوفوریتی را به رأی بگذارند، که براساس آن شورای نگهبان، تمام اسناد تخلفات نمایندگان ردصلاحیت شده را جهت رسیدگی به قوه قضائیه ارسال و آن قوه هم بصورت علنی و خارج از نوبت به مستندات شورای نگهبان رسیدگی و اقدام به صدور رأی نماید.

ثانیا؛ راه حل میانبری هم هست؛ که نمایندگان ردصلاحیت شده مجلس دهم، برای رفع اتهام فساد و اثبات پاکدستی خود! شورای نگهبان را موظف به افشاء اسناد ردصلاحیت خود، جهت اطلاع عموم مردم بنمایند.

آیا در بین نمایندگان ردصلاحیت شده، مرد راه حل میانبر وجود دارد؟! قطعا چنین مردی در بین ردصلاحیت شدگان اصولگرا و اصلاح طلب نیست، حتی علی لاریجانی!

والسلام

 


+نوشته شده در سه شنبه 99 اردیبهشت 16ساعت ساعت 8:53 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر
ماموریت شیطان!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

خداوند در سوره المدثر، گفتگوی کوتاهی از بهشتیان با دوزخیان را در چندین آیه بازگو فرموده، که اگر نیک بنگریم، گویا شیطان، مأموریت گمراهی ملت و بخصوص نسل جوانان ایرانی را به دولت اعتدال، و با فرماندهی وزیر ارتباطات واگذار کرده! 1و انصافا برای گمراهی نسل جوان، دست شیطان را از پشت بسته‌اند!

خداوند در آیات 38 و 39 و 40 سوره مدثر می‌فرماید: کُلُّ نَفْسٍ بِمَا کَسَبَتْ رَهِینَةٌ (در روز قیامت) هر کسى گیر کارهای خویش است. إِلَّا أَصْحَابَ الْیَمِینِ. مگر اهل سعادت. فِی جَنَّاتٍ یَتَسَاءَلُونَ. در میان باغها پردرخت.

در آیات 41 و 42 اهل سعادت از گناهکاران می‌پرسند، چه چیزی شما را جهنمی کرد: اهل جهنم در آیات 43 و 44 و 45 و 46 به 4 مصداق از گمراهی خود اشاره و می‌گویند: قَالُوا لَمْ نَکُ مِنَ الْمُصَلِّینَ 43 گویند؛ از نمازگزاران نبودیم. وَلَمْ نَکُ نُطْعِمُ الْمِسْکِینَ 44 به فقیران غذا نمى‏‌دادیم. وَکُنَّا نَخُوضُ مَعَ الْخَائِضِینَ 45 با یاوه‌گوها دمخور بودیم. وَکُنَّا نُکَذِّبُ بِیَوْمِ الدِّینِ 46 و روز جزا را دروغ مى‌‏شمردیم

امروز صبح تا شب، فضای مجازی، شخم زده می‌شود و معمولا بخش قابل توجهی از اقشار جامعه و بخصوص جوانان ایران، با یاوه‌گویانی(سلبریتی، شیعه انگلیسی و لیبرالیسم مسیحیت و یهودیت) دمخور است! که مأموریتشان در فضای مجازی، انکار روز قیامت و تبلیغ دین حداقلی، بر اساس راهبرد اسلام رحمانی، اسلام اعتدال (اسلام آمریکایی) است!

رهبر معظم انقلاب در باره اهمیت فضای مجازی می‌فرماید: «اگر من امروز رهبر انقلاب نبودم حتماً رئیس فضای مجازی کشور می‌شدم.»

رحمت خدا به روح مرحوم حمید سبزواری باد، که در شعر "همپای جلودار" سرودند:

 باید خطر کردن، سفر کردن، رسیدن / ننگ است از میدان، رمیدن، آرمیدن

تنگ است ما را خانه، تنگ است ‌ای برادر!/بر جای ما بیگانه، ننگ است ‌ای برادر!

فرمان رسید: این خانه از دشمن بگیرید!/تخت و نگین از دست اهریمن بگیرید!

 

 

والسلام

 


+نوشته شده در دوشنبه 99 اردیبهشت 15ساعت ساعت 5:15 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
اوج بی شرمی و بی حیایی!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

سه جمله طلایی! حسن روحانی در آغازین روز کاندیداتوری ریاست‌جمهوری در 22 فروردین 92 که گفت:

1-«ارزش پول ملی را نصف کرده‌ایم و هنوز هم شعار می‌دهیم؟

2-تورم بالای 30درصد و رشد اقتصادی صفر و منفی، همه ضعف‌ها را نمی‌توان پای تحریم نوشت"1

3-چقدر شرم‌آور که بانک مرکزی سکوت کند و صندوق بین‌المللی پول برای ما اعلام کند رشد ما منفی است.»

آیا عرق شرم بر پیشانی گوینده جملات فوق، می نشیند؟!

فاجعه سقوط ارزش پول ملی

تورم 50درصدی

رشد اقتصادی منفی

وچه زود تاریخ با جزئیاتش تکرار شد. فاعتبرو یا اولی الابصار

شرم بر لیبرالهای کذاب و نوکران غرب!

والسلام

 


+نوشته شده در شنبه 99 اردیبهشت 13ساعت ساعت 1:33 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر
گاندو اختلاس، ناراضی شد!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

اسحاق جهانگیری گفت: "متاسفانه حساسیت نادرستی نسبت به ثروتمند شدن افراد در جامعه وجود دارد."1

اسحاق خان! شما و برادر دزدت مهدی، که با وثیقه هزاز میلیارد تومانی از زندان بیرون آمده و با رئیس بی کفایتت فالوده می‌خورد نگران نباشید!

برای شما فرقی ندارد، که مردم چی می‌گویند زیرا شما گاندو اختلاس 18 میلیارد دلاری هستی!

اسحاق بی حیا! مردم به ثروتهای مشروع حساسیت ندارند، اما نسبت به دزدی برادرت و برادر حسن روحانی! به حقوقهای نجومی! به تبعیض و رانت بازی و رانت خواری شما! به دروغگویی شما حساسند!

والسلام

 


+نوشته شده در سه شنبه 99 اردیبهشت 9ساعت ساعت 2:17 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
گاندوهای ایران، بر علیه ایران!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

وزیر خارجه آمریکا توطئه عدم لغو تحریم تسلیحاتی ایران را پیگیری می‌کند، اما وزیر خارجه ایران، مشغول توئیت بازی است! پمبئو نقشه جلوگیری از رفع تحریم تسلیحاتی ایران را ارائه کرده، اما ظریف، حماسه سرائی می‌کند! این کجا و آن کجا؟!

قصه چیست؟ قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل، همزمان با برجام تصویب شد. مطابق بند 5 ضمیمه B قطعنامه 2231، تحریم‌های موشکی و تسلیحاتی ایران در 17 اکتبر 2020 (26 مهر 99) یعنی بعد از گذشت 5 سال از روز اجرا برجام، به اتمام می‌رسد، یعنی ایران می‌تواند از 26 مهر 99 بر اساس قطعنامه فوق، اقدام به خرید و فروش انواع تسلیحات نظامی بنماید.

تیم مذاکره کننده هسته‌ای ایران، امتیازات نقد فراوانی در برجام، بدون دریافت امتیاز نقد داده است! بعنوان مثال؛ بند 5 ضمیمه B قطعنامه 2231 است. تیمهای مذاکره کننده چین و روسیه، بر لغو تحریمهای تسلیحاتی ایران از روز اجرا برجام، صرار داشتند، اما تیم مذاکره کننده ایران، با دستور حسن روحانی، تلاشهای تیم چین و روسیه را برای لغو تحریم تسلیحاتی ایران، ناکام گذاشت و گاندوها، طرح 5 ساله تحریم تسلیحاتی را پذیرفته، و برجام مبارک شد!!!

آقای سرگئی لاوروف، وزیر خارجه روسیه نیز 2 روز پس از انعقاد برجام گفت: «به‌رغم مقاومت روسیه و چین، طرف ایرانی با طرف غربی درباره تحریم‌های تسلیحاتی مصالحه کرد!»

سئوال با وجود اینکه ترامپ از برجام خارج و دیگر عضو برجام نیست، آیا آمریکا می‌تواند، جلوی لغو تحریم تسلیحاتی ایران را بگیرد؟!

با توجه به تلاشهای مستمر وزیر خارجه آمریکا و توئیت بازی و انفعال وزیر خارجه ایران، باید گفت؛ "آمریکا پیروز خواهد شد"، مگر تلاشهای وزارت خارجه روسیه که از الان در مقابل اقدامات آمریکا در حمایت از ایران ایستاده، آمریکا را با شکست روبرو نماید.

البته، نباید از کید و مکر گاندوهای ایران، بر علیه چین و روسیه غافل شد! زیرا حسن روحانی و ظریف، بعد از اجرا برجام و سرازیر شدن هیئتهای اقتصادی غربی به ایران، دیگر روسیه و چین را تحویل نگرفتند! که موجب عصبانیت این دو کشور شد! دو کشوری که در دور زدن تحریمها به ایران، کمک شایانی ‌کردند.

والسلام

 


+نوشته شده در سه شنبه 99 اردیبهشت 9ساعت ساعت 3:0 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر
کاخ مرمر و استخر فرح در تصرف خاندان هاشمی!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

آقای فتاح رئیس بنیاد مستضعفان گفت: در مورد کاخ مرمر، این کاخ با انقلاب اسلامی بدست کمیته های مردمی افتاد، سال 70 به مجمع تشخیص مصلحت واگذار شد و آقای هاشمی چون رئیس مجمع بودند این را به خانواده خود واگذار کردند که ما به سختی و جروبحث توانستیم این کاخ را به بیت المل برگردانیم، اما هنوز نتوانستیم استخر فرح را از خانواده آقای هاشمی پس بگیریم.»

عجب! اینها که می‌گفتند، بابامون توی استخر فرح نمرده!1 اما آقای فتاح میگه: جمهوری اسلامی هنوز نتونسته استخر فرح را از خاندان هاشمی رفسنجانی پس بگیره!

عجب اگر باباشون بود، کسی جرأت مطرح کردن استخر فرح و کاخ مرمر را داشت؟! اما درود بر حضرت عزرائیل، که مردم و مملکت ایران را از فتنه‌های هاشمی رفسنجانی نجات داد.

راستی! خاندان فتنه‌گر رفسنجانی در کاخ مرمر و استخر چه غلطی می‌کردند؟

پاسخ: اولین محل توطئه و تنظیم قراردادهای اختلاس مهدی هاشمی رفسنجانی از پیمانکاران وزارت نفت و بورس کشور، ساختمان هیئت امنا دانشگاه آزاد بود! و دومین ساختمان مرکز توطئه خاندان هاشمی بر علیه نظام اسلامی، کاخ مرمر بوده است! ولذا حاندان رفسنجانی، جهت رفع خستگی از توطئه، استخر فرح را محل عیش و نوش خود قرار دادند!

والسلام

 


+نوشته شده در دوشنبه 99 اردیبهشت 8ساعت ساعت 9:57 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید