تصویر ثابت

سفارش تبلیغ
تبلیغات در پارسی بلاگ
نفوذ گاندو در عمق استراتژیک ایران!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

قدیری‌ ابیانه در افشاگری دیر هنگام گفت: "به‌عنوان کسی که عضو ستاد 598 بود، شهادت می‌دهم که روحانی در ستاد قطعنامه 598 اصرار داشت که ایران بخشی از تمامیت ارضی خود را واگذار کند! ولی آقای ولایتی، وزیر امور خارجه وقت زیر بار این ننگ نرفت و مقاومت کرد."

تاکنون خبرهای متعددی در باره خیانتهای حسن روحانی گفته شده و برخی همچنان مکتوم است!

وقتی روحانی در زمان جنگ، با اعضاء برجسته سازمان جاسوسی اسرائیل، بر علیه جنگ و امام جلسه سری برگزار کرده، دیگر واگذاری خاک کشور برایش عادی است! ولذا اگر کشور روباه پیر به حسن روحانی مدرک دکتری حقوق داده، به پاس خیانتهای او به کشور ایران است!
 
مردم ایران، فقط اطرافیان روحانی را گاندو می‌دانستند، در حالی که حسن روحانی در دهه اول انقلاب شکار گاندوی MI6 شده و شورای نگهبان، بخاطر نفاق پیچیده روحانی، متوجه سوابق منفی او نشد و لذا رئیس جمهور ایران، یک گاندوی خطرناک، بر علیه امنیت ملی ایران است.

عمارهای انقلاب به هوش باشند، زیرا خائن‌تر از پادشاهان قاجار و پهلوی، الان رئیس جمهور ایران است و ما عبرت نگرفتیم!

والسلام


+نوشته شده در چهارشنبه 98 بهمن 9ساعت ساعت 11:31 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
هم افزایی دزدان پول و دزدان رأی!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

اسحاق جهانگیری 9 دی 98 گفت: "فساد مثل موریانه به جان انقلاب افتاده است؛ با این شرایط، انتخاباتی بی‌رمق خواهیم داشت."

اسحاق خان که گردن کلفتهای فاسد را می‌شناسد: مهدى جهانگیرى برادرش، حسین فریدون برادر رئیس جمهور، هادى رضوى داماد وزیر رفاه و کار، شبنم نعمت‌زاده دختر وزیر سابق صمت!

البته دزدان رأی مردم، با دزدان پول مردم برادر و رفیقند! زیرا مهدی برادر اسحاق جهانگیری و حسین برادر حسن روحانی، بخشی از پولهای دزدی را برای دزدیدن رأی مردم، به نفع برادرانشان در انتخابات چند سال گذشته، هزینه کرده‌اند!

اسحاق جهانگیری و حسن روحانی، برای ردگم کنی، فریاد دزد را بگیرد، سرداده اند، در حالی که شاه دزد اصلی، خودشان هستند! اگر باور ندارید، از دزدان بزرگ و معروف کشورمان، دانیال زاده و بابک زنجانی بپرسید!

نتیجه اقدامان دزدان بیت المال و دزدان رآی ملت، نفوذ گاندوها، ستون پنجم، فتنه‌گران، براندازان و ضدانقلاب در مراکز تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز نظام اسلامی گردیده است.

والسلام

 


+نوشته شده در چهارشنبه 98 بهمن 9ساعت ساعت 11:12 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
هشدار به گاندوهای نفوذی

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

مقامات امنیتی روس هم مرگ مایکل دی آندرا را تایید کردند!

«وترنز تودی» به نقل از منابع روسی نوشته است: هواپیمایی که روز دوشنبه در افغانستان سقوط کرد، حامل مایکل دی آندرا( آیت الله مایک) قاتل شهید حاج قاسم سلیمانی و رئیس عملیات‌ سیا علیه ایران، عراق و افغانستان بوده است.

این روزها، آمریکائیها معنی انتقام سخت را خوب فهمیدند.

لیبراها و گاندوهای نفوذی در دولت و مجلس هم، باید معنی انتقام سخت را بفهمند، زیرا سهم انتقام سخت، بر علیه ستون پنجم نفوذی، همان پاسخ به آمریکا است، یعنی، یکی برنند، ده تا خواهند خورد.

والسلام


+نوشته شده در سه شنبه 98 بهمن 8ساعت ساعت 3:42 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
فتنه حسن روحانی

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

1-امام خامنه ای فرمود: «بعضی‌‌ها در فضای فتنه، این جمله "کن فی الفتنة کابن اللّبون لا ظهر فیرکب و لا ضرع فیحلب" را بد می‌فهمند و خیال می‌کنند معنایش این است که وقتی فتنه شد و اوضاع مشتبه شد، بکش کنار ... حرف نزدن، خودش کمک به فتنه است. در فتنه همه بایستی روشنگری کنند.»1

2-صدای دشمن از گلوی روحانی که گفت: «مردم باید مطمئن شوند رای آنها کم و زیاد نمی شود ... اگر می گویید مجلس بعدی صددرصد مال شما است، بگذارید لااقل یک رقابت شکل بگیرد و مشارکت باشد، مجلس هم مال شما و نوش جانتان.»

3- مگر شیشه عمر روحانی دست مجلس است، که وحشت کرده؟!

 4-حمید رسایی، در توئیتر نوشت: «انتخابات تشریفاتی آن وقت محقق شد، که؛ فردی مظنون به قتل یک عضو خانواده‌اش، با 17 سال سفر مشکوک به انگلیس، با مدرک دکتری که حاصل سرقت علمی است، با شائبه قوی تابعیت دوم داشتن، ‎تایید صلاحیت می‌شود.»

والسلام


+نوشته شده در سه شنبه 98 بهمن 8ساعت ساعت 3:27 عصرتوسط تدبیر آنی | نظر
پیاده نظام دشمن !

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

‏ ظریف در گفتگو با اشپیگل: "ایران حتی پس از ترور سردار سلیمانی، مذاکره با آمریکا را غیر محتمل نمی‌داند."

مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا در جمع نظامیان آمریکایی گفت: "ایران در حال عقب نشستن از مواضع خود علیه آمریکاست."1

پدر و مادر ظریف وابستگی به انجمن حجتیه داشته و ظریف هم در خدمت اهداف آمریکا است، زیرا انجمن حجتیه، طرفدار اسلام آمریکایی است.

 وقتی حسن روحانی به منزل شهید سلیمانی رفت، دختر شهید از رئیس جمهور پرسید: «انتقام خون پدر منو چه کسی قراره بگیره؟»

دختر شهید سلیمانی مطمئن بود که لیبرالهایی مثل روحانی و ظریف، همیشه به خون شهدا خیانت کرده‌اند، چه در دوران دفاع مقدس و چه در حادثه منا و ...
 
 البته شهید سلیمانی قبلا پاسخ مذاکره لیبرالها را اینگونه گفت: "چه آمریکا، چه سعودی چه هر الاغ دیگری بخواهند کاری در مقابل اراده خدا انجام بدهند نمیتوانند..."

والسلام


+نوشته شده در دوشنبه 98 بهمن 7ساعت ساعت 8:21 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر
آمریکا در سراشیبی سقوط

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

نخبگان، اساتید دانشگاه و جریانهای فعال سیاسی آمریکا، فروپاشی نظام سیاسی کشورشان را قطعی می‌دانند و حتی در مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری سال 2020 بحث فروپاشی رژیم آمریکا داغ است ولذا بیش از دو میلیون مقاله پیرامون فروپاشی آمریکا از سوی نخبگان آن کشور نگاشته شده است.1

اخیرا جو بایدن یکی از نامزدهای ریاست جمهوری از حزب دموکرات آمریکا در مناظره با هم حزبی خود گفت: «منزوی شده ایم، جهان میان ما و ایران یک مفهموم سیاسی قائل شده و هر دوطرف را دعوت به کاهش تنش می‌کند، ما ارزش خود را در منطقه از دست داده‌ایم.»

 انتقام سخت، که بیش از 35 میلیون ایرانی در تشیع جنازه شهید حاج قاسم سلیمانی فریاد زدند و رهبری معظم آن را یوم الله نام نهادند، بخشی از خونبهای شهید عزیزمان است، که با کشتن چند فرمانده عالیرتبه آمریکا جبران نمی‌شود، لذا خواسته ملت ملت ایران و سایر ملل منطقه، خروج نیروهای تروریست آمریکا از منطقه است.

وعده الهی محقق خواهد شد و ملت ایران و کشورهای محور مقاومت، بزودی فرار ذلت بار نیروهای تروریست آمریکا را از منطقه، همانند فرار ارتش صهیونیستی در سال 2000 از جنوب لبنان، شاهد خواهند بود، ان شاءالله.

والسلام


+نوشته شده در دوشنبه 98 بهمن 7ساعت ساعت 8:2 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر
گاندوها بر علیه مکتب سلیمانی!

 

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

مرحوم مغروق در استخر می‌گفت دنیای فردا، دنیای مذاکره است، نه موشک! و لذا امیدوار بود که روحانی بعد از برجام،1 موشکهای کشور را هم تقدیم کدخدایش آمریکا نماید، که عزرائیل، به حاج آقا هاشمی رفسنجانی امان نداد.

طول نکشید که ملت ایران، بعد از یوم الله تشیع جنازه شهید حاج قاسم سلیمانی، دومین یوم الله خود را در انتقامی تاریخی با انهدام پایگاه عین الاسد آمریکا، آنهم با موشکهای سپاه پاسداران، رقم زدند و برای چندین سال، سایه جنگ را از کشور دور کردند.

البته کسانی که رأی ملت را در سال 96 با فریب سایه جنگ ربودند، باز هم در مورد سایه جنگ، مشغول فریفتن مردم، با هدف فراموشی یوم الله تشیع جنازه شهید سلیمانی و درهم کوبیدن پایگاه عین الاسد هستند و لذا روحانی در 26 دی 98 گفت: «من اوضاع کشور را مدیریت می کنم، زیرا فاصله بین جنگ و صلخ فقط یک گلوله است.»

گاندوهای نفوذی را بشناسیم، زیرا گاندوها در مراکز تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز نظام اسلامی، بر علیه مکتب سلیمانی توطئه می‌نمایند!

والسلام

 


+نوشته شده در جمعه 98 بهمن 4ساعت ساعت 8:5 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
گاندوهای نفوذی تصمیم ساز!!!

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

تاریخ 29 دی 98 شبکه یک صدا و سیمای جمهوری اسلامی، گزارش ویژه خبری در مورد حجم کالاهای صادراتی ایران به کشور عراق از گمرک مرزی مهران پخش کرد!

تاریخ 29 دی 98 افراد ناشناس، جاده ترانزیتی کالای ایران به عراق را در محدوده مرز مهران، با آتش زدن لاستیک مسدود کردند!1

دیروز در زمان پخش گزارش خبری سیما، در منزل گفتم؛ گویا صدا و سیما با پخش این خبر، گرای بستن مرز مهران را به معترضین عراقی که اهداف آمریکا، اسراییل و آل سعود را بر علیه ایران دنبال می کنند، داد!

یاد دوران دفاع مقدس به خیر. در سال 67 در منطقه شهر مهم فاو عراق مستقر بودم، که زمان انتخابات مجلس سوم فرا رسید و باید رزمندگان اسلام هم در انتخابات شرکت می کردند و لذا در آن منطقه، به نماینده آبادان رأی دادیم.

بعد از شمارش آراء، رادیوی آبادان خبر تعداد کم شمار رزمندگانی که در منطقه فاو و ام القصر در انتخابات شرکت کرده بودند، به اطلاع رژیم بعثی عراق رساند! و لذا خیلی زود ارتش بعثی عراق، در یک حمله دقیق و برق آسا، منطقه فاو را تصرف و تعدادی از رزمندگان ایرانی، شهید، مجروح و اسیر گردیدند.

مواظب گاندوهای نفوذی تصمیم‌ساز در صدا و سیمای جمهوری اسلامی باشیم.

والسلام

 


+نوشته شده در جمعه 98 بهمن 4ساعت ساعت 7:28 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید
مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

 سپهبد شهید قاسم سلیمانی در خصوص جنگ سخت و نرم می فرمود: "جنگ یک سومش روی زمین است و دو سوم آن در سانه هاست."

مقام معظم رهبری شهیدان سلیمانی و ابومهدی را یک مکتب معرفی و فرمودند: "ما به حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی شهید عزیز1 به چشم یک فرد نگاه نکنیم، به چشم مکتب نگاه کنیم. یک مکتب یک راه یک مدرسه درس‌آموز با این چشم نگاه کنیم آنوقت اهمیت این قضیه روشن خواهد شد."

اولین دشمن مکتب شهیدان سلیمانی و ابومهدی، در جنگ نرم، نفودیهای مرکز استراتژیک ریاست جمهوری به ریاست حسام الدین آشنا است!

حسام الدین آشنا عنصر معلوم الحال و مرموز امنیتی، اخیرا با حمایت روحانی غربزده، موفق به ممنوعیت پخش برنامه های انقلابی جهان آرا، عصرانه و ثریا از صدا و سیما گردید و لذا همان جریان ضدانقلابی که فعالیتهای انقلابی سید شهیدان اهل قلم را برنمی تافت، امروز گلوگاهای اصلی فرهنگی را تصرف کرده و اجازه فعال شدن مکتب شهید سلیمانی را نمی دهد و نانجیبانه در جهت ترویج اسلام رحمانی و یا همان اسلام آمریکایی فعالیت می کنند.

پس؛ رئیس صدا و سیمای جمهوری اسلامی، نباید بازی را به گاندوهای نفوذی تصمیم‌ساز، ببازد و آتش تهیه حمله لیبرالها را به مکتب سلیمانی آماده نماید.

والسلام

 


+نوشته شده در جمعه 98 بهمن 4ساعت ساعت 7:8 صبحتوسط تدبیر آنی | نظر بدهید