سفارش تبلیغ
صبا ویژن
کسی که ساعتی بر خواری فراگرفتن شکیبایی نورزد، همواره در خواری نادانی باقی بماند . [پیامبر خدا صلی الله علیه و آله]
 
سه شنبه 98 بهمن 29 , ساعت 1:23 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

بخشی از مفاسد اقتصادی و سیاسی نمایندگان مجلس و اعضاء دولت، به تفکرات سیاسی آنان برمی‌گردد، یعنی امکان نفوذ فردی برانداز و ضدانقلاب، مثل میرحسین موسوی از درون حزب جمهوری اسلامی که 8 سال عنان کشور را بدست بگیرد، وجود دارد!

از خیانتهای میرحسین موسوی و بدنبال آن هاشمی رفسنجانی، تحویل صنعت و معدن کشور به مجاهدین انقلاب اسلامی بوده، که حاصلش تربیت مدیران خائن برای 100 سال آینده کشور است. بعنوان مثال عدم پیشرفت ایران در صنعت خودروسازی، حضور منافقانه و خائنانه 41 ساله مجاهدین انقلاب بر این صنعت است.

یکی از مسیرهای کم هزینه نجات صنعت کشور از دست مجاهدین انقلاب، ورود نیروهای انقلابی به مجلس شورای اسلامی است و لذا باید آحاد کاندیداهای انقلابی مجلس یازدهم، داوری شورای ائتلاف نیروهای انقلاب را بپذیرند و برای نجات انقلاب، مردم و کشور از قبایل برانداز اعتدالی و اصلاحاتی، ایثار نمایند.

وقتی مردم از عدم وحدت کاندیداهای جریان انقلابی حول محور شورای ائتلاف با خبر می‌شوند، آثار نگرانی در چهره همگان قابل مشاهده و این قبیل کاندیداها را بی تقوا و مخل وحدت می‌شمارند.

ضمن تشکر از کاندیداهای وحدت آفرین، به یک نکته اشاره می‌نمایم؛ برخی از کاندیداهای مخل رأی مردم، همشهریانی هستنند، که از وطن خود هجرت کرده، اما هر 4 سال یک بار، احساس تکلیف خدمت به شهر و روستای خود پیدا می‌کنند! گویا مأموریت نانوشته این جماعت وحدت شکن! تضمین پیروزی اعتدالیون و اصلاح طلبان فتنه‌گر و برانداز است؟! البته بابت این خطای استراتژیک خود، هیچگاه از مردم عذرخواهی نکرده و نمی‌کنند!

آیا رأی به کاندیداهای وحدت شکن انقلابی!، شرعی و عقلانی است؟

والسلام

 


شنبه 98 بهمن 26 , ساعت 9:30 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

رمز حضور دهها میلیونی مردم در شهادت حاج‌قاسم چیست؟ و چرا خداوند به خون مقدس شهید سلیمانی این همه برکت عنایت فرمود؟

 شهادت حاج قاسم سلیمانی، مثل بارانی بود که بعد از چندین سال خشک سالی بر پیکر رنجور ملت ایران و جهان اسلام بارید و هر کس با هر مرامی را چندین قطره از شهد شیرین عمل خالصانه شهید سلیمانی نوشاند، گویا وصیت نامه او هم باران دیگری است، که بر سر مردم و حتی علما و مراجع تقلید باریدن گرفته تا هشداری برای همگان نسبت به امر ولایت باشد.

آحاد مردمی که به عشق حاج قاسم از کوی و برزن بیرون آمدند و رستاخیز انتقام سخت را فریاد کشیدند و پیکر اربا اربای او را در آغوش گرفتند، تنها این را می‌دانستند که این مرد الهی هیچگاه برای معرفی خود تلاش نکرده و فقط دستورالعمل گل سرسبد خلقت و کوثر رسول مکرم اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها را الگوی خود قرار داده که فرموده باشند: «هر کس رابطه‌اش را با خدا درست کند، خدا رابطه متقابل او و مردم را درست می‌کند.»1

آری حاج قاسم، عمری برای خدا، بدون اینکه خود را معرفی کند، در دفاع از دین، دوید، جهید، خزید، گریست، خندید، خنداند، افتاد و بلند شد و آنقدر برای خدا کار کرد تا بدست پلیدترین نوادگان ابلیس به شهادت رسید و لذا بعد از عمری کار بی منت، خدا هم برایش سنگ تمام گذاشت و ملتها را به استقبال او کشاند.

در زمانی که مردم عزیز کشورم، نمایندگان مجلس دهم را واجد شرایط به توپ بستن می‌دانند، اما باید از روح مطهر و خون مقدس حاج قاسم عزیز، برای موفقیت در مجلس یازدهم یاری بخواهیم تا فردا در پیشگاه حضرت حق مؤاخذه و محاکمه نگردیم.

پس از قرارگاه حسینی که حاج قاسم عزیز ما را بدان فرمان داده غفلت نکنیم که در وصیت نامه خود، خطاب به ما نگاشت: «امروز قرارگاه حسین بن علی، ایران است. بدانید جمهوری اسلامی حرم است و این حرم اگر ماند، دیگر حرم ها می‌مانند. اگر دشمن، این حرم را از بین برد، حرمی باقی نمی ماند، نه حرم ابراهیمی و نه حرم محمّدی صلی الله علیه و آله و سلم.»

والسلام


جمعه 98 بهمن 25 , ساعت 8:44 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی در توییتر نوشت : "بزرگترین خطر برای حاکمیت ملی ما روزی‌ست که انتخابات، تشریفات شود. جای دیگری انتصاب بفرمایند؛ مردم پای صندوق رای بروند و فقط تشریفات1 انتخابات را انجام بدهند."

رهبری معظم انقلاب مورخ 15 بهمن 98 ، در باره فردی که هدفش دلسرد کردن ملت در انتخابات مجلس است، فرمودند:
«من تعجّب میکنم از بعضی‌ها که خودشان به وسیله‌ی انتخابات به یک جایی رسیده‌اند، همینها انتخابات را زیر سؤال می‌برند؛ چطور آن وقتی که انتخابات به نفع شما است، صحیح و متقن است، امّا آنجایی که به نفع شما نیست، انتخابات میشود خراب؟ وَ اِن یَکُن لَهُمُ الحَقُّ یَأتوا اِلَیهِ مُذعِنین؛ قرآن می‌گوید اگر در قضاوت، حق طرف آنها شد، قبول می‌کنند قضاوت را، اگر طرف آنها نشد، قبول نمی‌کنند؛ بعد میفرماید: اَفی قُلوبِهِم مَرَض در دل اینها مرض هست؟»

البته این مریض نفاق، برای باز کردن راه مذاکره پسا برجامی با کدخدایش آمریکا، از هیچ غلطی پرهیز نمی‌کند! گویا دستور اجرا می‌کند! این موجود خطرناک، مذاکره با آمریکا را دیوانگی خواند! آیا بر دیوانه هرغلطی جایز است؟!

والسلام


پنج شنبه 98 بهمن 17 , ساعت 9:39 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

حسن روحانی رئیس جمهور لیبرال و غربزده ایران، در بی‌حیایی و فتنه‌گری، دست بنی صدر و اپوزیسیون ضدانقلاب را از پشت بسته و از خطوط قرمز نظام اسلامی عبور و منافقانه نهادهای قانونی کشور را مورد حمله قرار داده است! او در حمله به شورای نگهبان گفت: «مردم باید مطمئن شوند رای آنها کم و زیاد نمی‌شود ... بگذارید لااقل یک رقابت شکل بگیرد و مشارکت باشد.»1

رهبر معظم انقلاب اسلامی، که شاهد بی‌حیای و فتنه‌گری رئیس جمهور است، در 15 بهمن 98 خطاب به مسئول مهم دولت فرمودند: «برخی که به‌وسیله انتخابات به جایی رسیده‌اند انتخابات را زیر سؤال می‌برند. چگونه است که انتخابات وقتی به نفع شما است، صحیح و متقن است، اما وقتی به نفع شما نیست، انتخابات خراب است ... اینجور نشود که بگوییم مردم شرکت کنید اما در عین حال، به غلط، جوری حرف بزنیم که مردم از حضور در انتخابات دلسرد شوند.»

در دیدار فتنه‌انگیز چند روز گذشته حسن روحانی با یکی از سران فتنه، تقسیم کاری برای تاختن به نهادهای مهم کشور گرفته‌ شده و لذا دیده‌بان حکیم و فرزانه انقلاب، گرا و مختصات خیمه نفاق معاویه را برای درهم کوبیده شدن، در اختیار عمارهای آتش به اختیار قرار داده، تا فتنه‌گران در قدرت و آشوب طلبان اجیر شده، مردم را از حضور حداکثری در انتخابات اسفند ماه مجلس، دلسرد و گیج نکنند.

آری گاندوی در رأس قوه مجریه، حضور مؤثر چندین جاسوس دشمن را در نهاد ریاست جمهوری، سازمان محیط زیست، تیم مذاکره کننده هسته‌ای، سازمان فضایی کشور و غیره فراهم کرد، تا کدخدایش آمریکا این جرأت را پیدا کرد و سردار پرآوازه‌ی جهان اسلام، حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رساند.

والسلام

 


جمعه 98 بهمن 11 , ساعت 9:28 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

اعتقادمان بر آن است که انقلاب امام حسین علیه السلام دو وجه دارد؛ بخش اول آن حماسه، توسط امام و یاران با وفایش در روز عاشورا رقم خورد و برای ماندگاری انقلاب حسینی، مأموریت بخش دوم، که تثبیت و ادامه انقلاب است، به امام سجاد علیه السلام و حضرت زینب سلام‌الله علیه سپرده شد.

انقلاب اسلامی ایران، که ثمره مجاهدت خستگی ناپذیر روح الله الموسوی خمینی است، در تداوم حماسه عاشوایی1 حسین بن علی علیه اسلام ریل گذاری و یک دهه انقلاب را خود حضرت روح الله رهبری کرده و بعد از رحلت او، سکاندار انقلابمان، امام خامنه‌ای گردید.

آغاز چهل دومین فجر انقلاب اسلامی را تبریک گفته و وجیزه خود را مزین می‌کنم به وصیت درس‌آموز دو شهید والامقام  دفاع مقدس. لذا لحظه‌ای ما خاکیان، پای درس افلاکیان، با موضوع پاسداری از انقلاب اسلامی بنشینیم و در گام دوم انقلاب، اخراج مرفهین اشرافی ضدانقلاب و لیبرال نفوذی را از درون خیمگاه انقلاب، در 2 اسفند 98 رقم بزنیم.

به فرازی از وصیت‌نامه و تصویر شهید والامقام، غلامعلی پیچک نگاهی بیندازیم که خطاب به ما می‌نویسد: (تصویر مقابل)

شهید احسان قاسمیه دانشجوی ممتاز مهندسی برق تگزاس آمریکا، خطاب به ما می‌نویسد: «در اسلام تماشاچی نداریم، همه مسلمانان باید به هر نحوی در صحنه نبرد بین حق و باطل شرکت کنند وگرنه خود نیز باطلند.»

والسلام

 


چهارشنبه 98 بهمن 9 , ساعت 11:31 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

قدیری‌ ابیانه در افشاگری دیر هنگام گفت: "به‌عنوان کسی که عضو ستاد 598 بود، شهادت می‌دهم که روحانی در ستاد قطعنامه 598 اصرار داشت که ایران بخشی از تمامیت ارضی خود را واگذار کند! ولی آقای ولایتی، وزیر امور خارجه وقت زیر بار این ننگ نرفت و مقاومت کرد."

تاکنون خبرهای متعددی در باره خیانتهای حسن روحانی گفته شده و برخی همچنان مکتوم است!

وقتی روحانی در زمان جنگ، با اعضاء برجسته سازمان جاسوسی اسرائیل، بر علیه جنگ و امام جلسه سری برگزار کرده، دیگر واگذاری خاک کشور برایش عادی است! ولذا اگر کشور روباه پیر به حسن روحانی مدرک دکتری حقوق داده، به پاس خیانتهای او به کشور ایران است!
 
مردم ایران، فقط اطرافیان روحانی را گاندو می‌دانستند، در حالی که حسن روحانی در دهه اول انقلاب شکار گاندوی MI6 شده و شورای نگهبان، بخاطر نفاق پیچیده روحانی، متوجه سوابق منفی او نشد و لذا رئیس جمهور ایران، یک گاندوی خطرناک، بر علیه امنیت ملی ایران است.

عمارهای انقلاب به هوش باشند، زیرا خائن‌تر از پادشاهان قاجار و پهلوی، الان رئیس جمهور ایران است و ما عبرت نگرفتیم!

والسلام


چهارشنبه 98 بهمن 9 , ساعت 11:12 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

اسحاق جهانگیری 9 دی 98 گفت: "فساد مثل موریانه به جان انقلاب افتاده است؛ با این شرایط، انتخاباتی بی‌رمق خواهیم داشت."

اسحاق خان که گردن کلفتهای فاسد را می‌شناسد: مهدى جهانگیرى برادرش، حسین فریدون برادر رئیس جمهور، هادى رضوى داماد وزیر رفاه و کار، شبنم نعمت‌زاده دختر وزیر سابق صمت!

البته دزدان رأی مردم، با دزدان پول مردم برادر و رفیقند! زیرا مهدی برادر اسحاق جهانگیری و حسین برادر حسن روحانی، بخشی از پولهای دزدی را برای دزدیدن رأی مردم، به نفع برادرانشان در انتخابات چند سال گذشته، هزینه کرده‌اند!

اسحاق جهانگیری و حسن روحانی، برای ردگم کنی، فریاد دزد را بگیرد، سرداده اند، در حالی که شاه دزد اصلی، خودشان هستند! اگر باور ندارید، از دزدان بزرگ و معروف کشورمان، دانیال زاده و بابک زنجانی بپرسید!

نتیجه اقدامان دزدان بیت المال و دزدان رآی ملت، نفوذ گاندوها، ستون پنجم، فتنه‌گران، براندازان و ضدانقلاب در مراکز تصمیم‌گیر و تصمیم‌ساز نظام اسلامی گردیده است.

والسلام

 


سه شنبه 98 بهمن 8 , ساعت 3:42 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

مقامات امنیتی روس هم مرگ مایکل دی آندرا را تایید کردند!

«وترنز تودی» به نقل از منابع روسی نوشته است: هواپیمایی که روز دوشنبه در افغانستان سقوط کرد، حامل مایکل دی آندرا( آیت الله مایک) قاتل شهید حاج قاسم سلیمانی و رئیس عملیات‌ سیا علیه ایران، عراق و افغانستان بوده است.

این روزها، آمریکائیها معنی انتقام سخت را خوب فهمیدند.

لیبراها و گاندوهای نفوذی در دولت و مجلس هم، باید معنی انتقام سخت را بفهمند، زیرا سهم انتقام سخت، بر علیه ستون پنجم نفوذی، همان پاسخ به آمریکا است، یعنی، یکی برنند، ده تا خواهند خورد.

والسلام


سه شنبه 98 بهمن 8 , ساعت 3:27 عصر

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

1-امام خامنه ای فرمود: «بعضی‌‌ها در فضای فتنه، این جمله "کن فی الفتنة کابن اللّبون لا ظهر فیرکب و لا ضرع فیحلب" را بد می‌فهمند و خیال می‌کنند معنایش این است که وقتی فتنه شد و اوضاع مشتبه شد، بکش کنار ... حرف نزدن، خودش کمک به فتنه است. در فتنه همه بایستی روشنگری کنند.»1

2-صدای دشمن از گلوی روحانی که گفت: «مردم باید مطمئن شوند رای آنها کم و زیاد نمی شود ... اگر می گویید مجلس بعدی صددرصد مال شما است، بگذارید لااقل یک رقابت شکل بگیرد و مشارکت باشد، مجلس هم مال شما و نوش جانتان.»

3- مگر شیشه عمر روحانی دست مجلس است، که وحشت کرده؟!

 4-حمید رسایی، در توئیتر نوشت: «انتخابات تشریفاتی آن وقت محقق شد، که؛ فردی مظنون به قتل یک عضو خانواده‌اش، با 17 سال سفر مشکوک به انگلیس، با مدرک دکتری که حاصل سرقت علمی است، با شائبه قوی تابعیت دوم داشتن، ‎تایید صلاحیت می‌شود.»

والسلام


دوشنبه 98 بهمن 7 , ساعت 8:21 صبح

به نام خدا و برای خدا 

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

‏ ظریف در گفتگو با اشپیگل: "ایران حتی پس از ترور سردار سلیمانی، مذاکره با آمریکا را غیر محتمل نمی‌داند."

مایک پنس معاون رئیس جمهور آمریکا در جمع نظامیان آمریکایی گفت: "ایران در حال عقب نشستن از مواضع خود علیه آمریکاست."1

پدر و مادر ظریف وابستگی به انجمن حجتیه داشته و ظریف هم در خدمت اهداف آمریکا است، زیرا انجمن حجتیه، طرفدار اسلام آمریکایی است.

 وقتی حسن روحانی به منزل شهید سلیمانی رفت، دختر شهید از رئیس جمهور پرسید: «انتقام خون پدر منو چه کسی قراره بگیره؟»

دختر شهید سلیمانی مطمئن بود که لیبرالهایی مثل روحانی و ظریف، همیشه به خون شهدا خیانت کرده‌اند، چه در دوران دفاع مقدس و چه در حادثه منا و ...
 
 البته شهید سلیمانی قبلا پاسخ مذاکره لیبرالها را اینگونه گفت: "چه آمریکا، چه سعودی چه هر الاغ دیگری بخواهند کاری در مقابل اراده خدا انجام بدهند نمیتوانند..."

والسلام


   1   2      >

لیست کل یادداشت های این وبلاگ