سفارش تبلیغ
صبا ویژن
حارث اعور به امیر مؤمنان گفت: «ای امیر مؤمنان!به خدا سوگند، من تو را دوست دارم» . [امام صادق علیه السلام]
 
پنج شنبه 96 شهریور 9 , ساعت 12:26 عصر

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

چرا دولت اسلامی بعد از گذشت قریب 40 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، محقق نشده؟ آیا با حضور افراد لیبرال و اشرافی، در امور اجرائی کشور، از رئیس جمهور گرفته تا وزراء،ه معاونین و مدیران، تحقق دولت اسلامی امکان پذیر است؟! حضرت روح الله در وصیت نامه سیاسی الهی خود، پاسخ به اینگونه سوالات را داده و فرموده اند:مبارزه با رفاه طلبی سازگار نیست و آنها که تصور می کنند مبارزه در راه استقلال و آزادی مستضعفین و محرومان جهان با سرمایه داری و رفاه طلبی منافات ندارد با الفبای مبارزه بیگانه اند. و آنهایی هم که تصور می کنند سرمایه داران و مرفهان بی درد با نصیحت و پند و اندرز متنبه می شوند و به مبارزان راه آزادی پیوسته و یا به آنان کمک می کنند آب در هاون می کوبند ... تنها آنهایی تا آخر خط با ما هستند که درد فقر و محرومیت و استضعاف را چشیده باشند. فقرا و متدینین بی بضاعت گردانندگان و برپادارندگان واقعی انقلاب ها هستند. ما باید تمام تلاشمان را بنماییم تا به هر صورت که ممکن است خط اصولی دفاع از مستضعفین را حفظ کنیم...»

اگر مجلس شورای اسلامی، بر اساس استراتژی حضرت روح الله قانونی را تصویب می نمود، تا بر اساس آن، حضور سرمایه داران، اشرافیت و لیبرالها در رأس قوه مجریه و وزارتخانه ها ممنوع می شد، آنگاه تحقق دولت اسلامی دور از ذهن نبود، اما با کمال تأسف، بر اساس قانون مجمع تشخیص مصلحت نظام، به ریاست مرحوم هاشمی رفسنجانی، افشاء ثروت مسئولین کشور ممنوعح و افشاء کننده آن مجرم است! و لذا وقتی برای ملت و حتی نخبگان و نمایندگان مجلس، شناسایی سرمایه داران زالو صفت ممنوع باشد، باید اعتراف کنیم، که با حضور اشرافیت لیبرال در رأس قوه مجریه، تحقق دولت اسلامی، خیالی باطل است، زیرا این جماعت لیبرال اشرافی، آمریکا را کدخدای ده و توسعه را بجای عدالت نشانده و سیاستهای خود را بر محور سرمایه داری غرب تنظیم کرده و همانند فرماسونرها، از مروجان اسلام آمریکائی در ایران هستند!

پس، اگر امام خامنه‌ای به طلاب تهرانی در 7 شهریور 96 به صراحت اعلان کردند: که "دولت اسلامی نداریم،" بخاطر حضور جریان لیبرال اشرافی و سرمایه دار، در رأس امور اجرائی و تقنینی کشور است، که معظم له فرمودند: «ما جامعه‌ی اسلامی نداریم، ما دولت اسلامی هم نداریم! از آن مراحل چندگانه‌ای که ما مطرح کردیم، هنوز در دولت اسلامی‌اش مانده‌ایم؛ بعد از دولت اسلامی نوبت جامعه‌ی اسلامی است؛ ما این مراحل را در پیش داریم.» و لذا رهبر معظم انقلاب رمز رسیدن به دولت اسلامی و جامعه اسلامی را در مبارزه دانسته و فرمودند: «اگر انقلاب مبارزه لازم داشت تا به پیروزی برسد، امروز هم مبارزه لازم است تا بتوانیم این هنجارهای انقلاب را تثبیت کنیم؛ باید به نتیجه برسانیم تا جامعه بشود جامعه‌ی اسلامی.»

والسلام


چهارشنبه 96 شهریور 8 , ساعت 12:32 صبح

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

این روزها، بوی تعفن لیبرالهای دولت دوازدهم، مشام هر ایرانی وطن دوستی را می آزارد، بطوری که رئیس جمهور لیبرالمان برای شهیدی که جهان را با شهادت خود به جوشش وع خشم بر علیه داعش درآورد، پیام تسلیت صادر نمی کند، اما برای فوت ابراهیم یزدی وزیر خارجه دولت موقت، که یک لیبرال دوتابعیتی ایرانی-آمریکایی بوده و در نوفل لوشاتوی پاریس، مأموریت جاسوسی از حضرت روح الله را برای آمریکائیها گزارش می کرده، بلافاصله پیام تسلیت صادر می کند! آری لیبرال دولت اعتدال، در سوگ لیبرال دولت موقت، عزادار گردید!

این پیام ننگ آور، خبر از تفکرات لیبرالی حسن روحانی می دهد و گرنه کدام آزاده و وطن دوستی، بر خلاف دستور امام خمینی در سال 66 برای فوت یک لیبرال غربزده پیام تسلیت صادر می کند؟! حضرت روح الله در پیام انقلابی خود، به وزیر وقت کشور فرمودند: «ملاقات‌های مکرر اعضای نهضت چه در منازل خودشان و چه در سفارت آمریکا و به حسب آنچه من مشاهده کردم از انحرافات آن‌ها که اگر خدای متعال عنایت نفرموده بود و مدتی در حکومت موقت باقی مانده بودند، ملت‌های مظلوم به ویژه ملت عزیز ما اکنون در زیر چنگال آمریکا و مستشاران او دست و پا می‌زدند و اسلام عزیز چنان سیلی از این ستمکاران می‌خورد که قرن‌‌ها سربلند نمی‌کرد.»

ننگ و نفرین بر کسی که در شهادت شهید حُججی پیام تسلیت صادر نمی کند، ولی در سوگ یک لیبرال دوتابعیتی که اسناد جاسوسی آنها از سفارت آمریکا در تهران بدست آمده، عزادار شده و در پیام خود می نویسد: «دکتر یزدی جزء پیشگامان مبارزه در محافل دانشگاهی به شمار می‌آمد. وی در ایام هجرت امام راحل به فرانسه در کنار آن حضرت بود و بعد از پیروزی انقلاب نیز در دستگاه اجرایی و مجلس شورای اسلامی انجام وظیفه نمود.» (قسمتی از پیام حسن روحانی در مرگ ابراهیم یزدی)

والسلام


سه شنبه 96 شهریور 7 , ساعت 11:37 صبح

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

رئیس جمهور، وزیر خارجه و برخی دیگر از مسئولین اجرائی و تقنینی ایران، به اضافه اتحادیه اروپا اصرار دارند که برجام یک توافق بین المللی است و با خروج یک طرف، برجام از بین6 نمی رود!

سئوال؛ اگر برجام یک توافق بین المللی است، پس چرا با تحریمهای جدید آمریکا بر علیه ایران، اتحادیه اروپا، ژاپن، هند، چین و سایر کشورها از آن تبعیت کرده و بر علیه کشورمان اقدام می نمایند؟!

اگر برجام یک توافق بین المللی است، پس چرا بانکهای مهم جهان حاضر به سرمایه گذاری در ایران نیستند؟!

اگر برجام یک توافق بین المللی است، چرا پس از گذشت دو سال ار برجام، شرکتهای بزرگ و مهم دنیا حاضر به سرمایه گذاری در ایران نشده اند؟!

باید گفت؛ برجام، یک توافق دو طرفه، بین ایران و آمریکا است، زیرا متن برجام(فکت شیت) توسط کارشناسان خُبره و زبردست سازمانهای مختلف آمریکا تهیه و در لوزان، در اختیار هیئت مذاکره کننده ایرانی جهت مطالعه و تصویب، قرار گرفت! و بلافاصله توسط آمریکا منتشر شد، هر چند که رئیس جمهور و تیم مذاکره کننده دروغگوی ایران، انتتشار فکت شیت آمریکا را کذب و قول انتشار فکتشیت ایرانی رام دادند، که متأسفانه هیچگاه آنرا منتشر نکردند! و لذا همان متن نوشته شده توسط آمریکا، شاکله اصلی برجام را تشکلیل داد! حال اگر کسی بگوید؛ برجام قراردادی بین المللی است و با خروج و نقض از سوی آمریکا، سایر کشورها ملزم به اجرای آن هستند، تنها کشور بازنده بزرگ ایران خواهد بود، زیرا تأسیسات هسته ای خود را بیش از 85 درصد نابود کرده و به حقوق خود هم نرسیده است!

اگر بپذیریم که برجام یک توافق بین المللی است، که حسن روحانی بارها بدان اعتراف نموده!، پس دست آمریکا را برای اعمال تحریمهای پی در پی بر علیه کشورمان باز است و قطعا سایر کشورها، از تحریمهای کاخ سفید تبعیت خواهند کرد و لذا بنا بر دستور رئیس جمهور لیبرالمان، برجام را باید عزیز و گرامی داشت و وزارت خارجه هم موظف به حفاظت و ادامه اجراء برجام، تحت هر شرایطی است! آری، لیبرالهای غربزدهغ در طول تاریخ، همواره به ایران خیانت کرده و خواهند کرد.

آقای دکتر سادات از اعضای تیم مذاکره‌کننده در برابر انتقادات به ادامه تحریمها آمریکا، پرده تزویر و نفاق دولت حسن روحانی را می درد و می گوید:« دوستان مذاکره‌کننده به دلیل فشار سیاسی و علی‌رغم مخالفت کارشناسان تحریم، بدون ‌تأنی لازم چارچوب لوزان را پذیرفتند. در مرحله بعد نیز ابتکار عمل دست غربی‌ها بود. کل متن بخش تحریمها از برجام از طرف آمریکایی‌ها به دکتر ظریف داده شد و ما در فاصله لوزان تا وین مشغول متن‌خوانی و تطبیق انکسها (ضمائم) با متن و با قوانین تحریم بودیم! اینکه گفته می‌شود متن برجام دستاورد است، درست نیست! ما متن آمریکایی‌ها را فقط پذیرفتیم!!!»

والسلام


جمعه 96 شهریور 3 , ساعت 4:42 عصر

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

از ظواهر امر پیدا است که جناب حسن روحانی برای جلوگیری از اقدامات منطقی، -خودسرانه از نظر رئیس جمهور- پروتکلی9 را برای وزراء، معاونین، مدیران و مشاورانش معین و آنان موظف به رعایت آن پروتکل هستند، هر چند، برخلاف دستورات دینی و اعتقادی باشد! لذا اولین فردی که از اعضاء دولت از پروتکل رئیس جمهور پرده برداری کرد، خانم لعیا جنیدی، معاون حقوقی رئیس جمهور بود، "که دلیل پوشیدن چادر را بخاطر رعایت پروتکل رئیس جمهور اعلان کرد!" نه دستور قرآن، زیرا در اعتقادات خانم جنیدی فرقی بین چادر و مانتو نیست. او گفته؛ "بنا بر خواهش رئیس جمهور، در هیئت دولت چادر بر سر می کنم."

دومین کسی که پرده پروتکل دروغگویی را بالا زد آقای علی اکبر صالحی معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی کشور بود، که به چند دروغ مختصر برجامی، در صدا و سیما در مرداد 96  اکتفاء کرد! لذا اگر سخنان سالهای 93 و 94 صالحی را در کنار سخنان سال 96 او قرار بدهیم، مردگان هم از پروتکل دروغ رئیس جمهور، متعجب می7 شوند! علی اکبر صالحی در 5 مرداد 94 در گفتگوی ویژه خبری در خصوص مخزن یا قلب رأکتور اراک می گوید: «مخزن فولادی رآکتور اراک با بتن پر می‌شود...همچنین به علت رعایت مسائل ایمنی حتی اگر مخزن با بتن پر نشود امکان استفاده مجدد از این مخزن نیست زیرا استفاده دوباره از آن خطرات زیادی دارد.»

اماصالحی در مرداد 96 بخاطر رعایت پروتکل تزویر و دروغ رئیس جمهور، در گفتگوی با خبرنگار صدا و سیما می گوید: «در برخی لوله‌های این رآکتور به قطر چند سانت و به طول مثلا دو سه متر سیمان ریخته شد نه در رآکتور، در لوله‌هایی که بیرون از رآکتور است. فرض کنیم به ما دستور بدهند که برگردیم به رآکتور سابق و همان طراحی سابق را جلو ببرید که اصلاً طراحی مناسبی نبود (!) مربوط به 40-50 سال پیش بود،سر و ته لوله‌های کنونی را برمی‌داریم و لوله‌های جدید می‌گذاریم این چند ماه بیشتر طول نمی‌کشد.»

البته پروتکل رئیس جمهور، تنها شامل اعضاء دولت نیست، بلکه نمایندگان لیست امید و برخی دیگر، که با پولهای حرام بهخ مجلس شورای اسلامی نفوذ کرده اند، ملزم به رعایت پروتکل تزویر و نفاق رئیس جمهور هستند. آنان اخیراً به رئیس دولت اصلاحات، خیانت کرده و به آقای بیطرف که سهم جناب خاتمی در دولت روحانی بعنوان وزیر نیرو بود، رأی اعتماد ندادند! ضمنا در پروتکل تزویر، وظایف دیگری برای نمایندگان وابسته مشخص گردیده، آنان در زمان رأی اعتماد و یا استضاح وزرا، مجبور به حمایت از وزراء متخلف و ناکارآمد هستند و لذا با طرح کودتا علیه مخالفین واقعی، باید بعنوان مخالف دروغی ثبت نام کرده و با رعایت پروتکل تزویر و نفاق، به حمایت از وزیر معرفی شده بپردازند، شبیه اقدامات ننگینی که در زمان رأی اعتماد به دولت دوازدهم، انجام دادند!

والسلام


پنج شنبه 96 شهریور 2 , ساعت 1:29 صبح

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

هر گاه کشوری از سوی ابرقدرت جهان یعنی آمریکا مورد تهدید لفظی ساده قرار می گرفت و یا خبر اعزام احتمالی یکی ازا ناوهای جنگی آمریکا به سواحل آن کشور منتشر می شد، بلافاصله رژیم آن کشور سرنگون می گردید! ولی با ظهور انقلاب اسلامی هیمنه ی ابرقدرتی آمریکا فرو ریخت تا آنجا که کشورهای اقماری و هم مرز آمریکا هم، در برابر استکبار جهانی ایستاده و آمریکا مجبور به هزینه ها کلان نظامی و اقتصادی بر علیه آن کشور می گردد!    

با این توضیح مختصر، به سراغ دستور ذلیلانه حسن روحانی در خصوص حفاظت از برجام و نامه منفعلانه وزیر خارجه کشورمان به خانم موگرینی مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا و آقای یوکیا آمانو مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می رویم، که سفر خانم نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل به مقر آژانس، لرزه بر اندام رئیس جمهور و سایر لیبرالهای دولت اعتدال ایرانث انداخته است!

در بخشی هایی از نامه وزیر خارجه کشورمان، می خوانیم که نوشته است: « این سفر، نگرانی‌هایی جدی در مورد نقض بیش از پیش متن و روح برجام و قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل ایجاد می‌کند ... به اشتراک‌گذاری اطلاعاتی در مورد ایران و فعالیت‌های هسته‌ای‌اش، با طرف‌های ثالث از جمله نماینده حکومت ایالات متحده، فراتر از اطلاعات معمول که مدیر کل در اختیار شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قرار می‌دهد، در تطابق با مفاد فوق‌الذکر نخواهد بود.»

باید از آقای ظریف پرسید؛ شما و حسن روحانی، چه اسناد مهم و محرمانه ای را در اختیار مدیر کل آژانس گذاشته اید، که از سفر خانم نیکی هیلی و تحویل اسناد به او نگران شده اید؟! اگر آمریکا به آن اسناد، دسترسی پیدا کند، اولا زمینه فشارف مجدد آمریکا بر ایران فراهم می گردد. ثانیا تحویل آن اسناد به مدیر کل آژانس، خبر از وابستگی برخی از اعضاء دولت و تیم مذاکره کننده ایرانی به آمریکا را ثابت می نماید! ثالثا امکان پاره کردن برجام توسط ترامپ و اجراء تحریمهای گسترده تر، بر علیه ایران، مهیا می شود!

عجیب است! یک روز دلاور مردان نیروی دریای سپاه پاسداران، که کماندوهای آمریکایی و انگلیسی را در خلیج فارس دستگیر کرده بودند، برخی از سربازان و فرماندهان آمریکائی، لباسهای خود را خیس کردند!، حال با سفر نیکی هلی به مقر آژانس، چه مسئله ای بوجود آمده که هیمنه ی پوشالی آمریکا، لیبرالها و غربزده های دولت اعتدال را به وحشت انداخته و یحتمل لباسشان را ... نمایند!!!

والسلام


چهارشنبه 96 شهریور 1 , ساعت 12:31 عصر

به نام خدا و برای خدا

اول سلام و بعد سلام و سپس سلام / با هر نفس ارادت و با هر نفس سلام

1-بیشتر کسانی که در چندین سال گذشته به نفع آمریکا و بر علیه کشورمان خیانت کرده، افراد دوتابعیتی ایرانی-آمریکاییغ، ایرانی-کانادایی و ایرانی-اگلیسی و ... بوده، که برخی از آنها بعنوان جاسوس، دستگیر شده و برخی متواری گردیدند!

2-اگر برجام، به فرجام نرسید و حسن روحانی، جرأت اعتراف به شکست برجام را ندارد، بخاطر حضور افراد دوتابعیتی ایرانی-آمریکایی جاسوس در هیئت مذاکره کننده هسته ای ایران بوده است و لذا نقش جاسوسان هسته ای، در عدم اجراء برجام، از سوی آمریکا، قابل توجه است!

3-اگر وزارت خارجه از حضور مخالفان صهیونیستی-آمریکایی، برای افشاء چهره شرورانه آمریکا در ایران جلوگیری می کند، بخاطر حضور افراد دوتابعیتی ایرانی-آمریکایی در بدنه وزارت خارجه و سفارتخانه های ایران اسلامی است! 

4-اگر اموال ایران از طریق دادگاههای فرمایشی آمریکایی مصادر می شود و برخی از کشورهای اروپائی با آمریکا در این رابطه همکاری می نمایند! و از آن طرف، شکایات ایران در دادگاههای بین المللی بر علیه آمریکا به نتیجه نمی رسد، بخاطر نفوذ افراد دوتابعیتی ایرانی-آمریکایی، در مراکز تصمیم گیر و دستگاه دیپلماسیم دولت ایران است!

5-اگر برخی از مسئولین جمهوری اسلامی ایران، منفعلانه و منافقانه، در مقابل تحریمها و نقض مکرر برجام از سوی آمریکا، سوکت مرگبار نموده و تحریمهای جدید آمریکا را نقض جدی برجام نمی دانند!، بخاطر حضور افراد دوتابعیتی ایرانی-آمریکائی در بدنه دولت و وزارت خارجه جمهوری اسلامی ایران و دستور ضدانقلابی و ننگین رئیس جمهورمان به وزارت خارجه، مبنی بر حفاظت از برجام، تحت هر شرایطی است!

6-اگر حسن روحانی موفق به معرفی برخی از افراد لیبرال و غربزده، بعنوان وزیر در دولت دوازدهم نشده، بخاطر دوتابعیتی ایرانی-آمریکائی آنان استهر چند که آنان در مراکز مهم و حساس دیگری بکار گیری شده اند!

7-آری، فعالیت افراد دوتابعیتی، قبل از مُلکم خان ارمنی در دوران قاجار آغاز و در دورانغ جمهوری اسلامی، با حضور دوتابعیتی های مانند؛ دری اصفهانی، محمود خاوری، محمود سریع القلم، سیروس ناصری، جیسون رضائیان، سیامک نمازی، نهاوندیان و ... ادامه داشته و دارد و لذا با خیانت و نادانی برخی از مسولین، آثار نخریبی دوتابعیتی ها بر امنیت، سیاست، اقتصاد و فرهنگ نظام اسلامی، ویرانگر بوده است.

8-ساموئل هانتینگتون در کتاب موج سوم دمکراسی پرده از چهره خبیث دوتابعیتی ها برداشته و چنین می نویسد: «باید افرادی از جهان سوم که به امریکا رفت و آمد داشته و در آن زندگی نموده و به آمریکا تعلق خاطر پیدا کرده اند را به نحوی کمک کنیم، تا در کشور های جهان سوم مسئولیت های کلیدی را برعهده گیرند، آن وقت این افراد برای حفط امکان رفت و آمد خود به امریکا و بهره گیری از پرستیژ این رابطه سعی خواهند کرد به گونه ای عمل نکنند که از جانب امریکا عملکردی خصمانه تلقی شود. این افراد برای حفظ امکان رفت و آمد به سمینارها، فستیوال ها و... همواره سعی خواهند کرد، حافظ منافع امریکا باشند.»

والسلام 


<      1   2      

لیست کل یادداشت های این وبلاگ